Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:55 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Един Вьпрос...........?!?!?! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 9:35 am
Мнения: 67
Местоположение: Хасково\Шумен\Царево
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
На някого може би ще му се стори тьп и елементарен но искам да попитам
Има ли някои които може поне малко да ме "открехне" по вьпроса за тези ".....бушони в леглото..." и изобщо на какьв принцип работи тази система на Субару Легаси '90 2,2 Автоматик за - AWD - FWD и другите там неща - имам в предвид,че нещо не мога да разбера цялата тази работа да не забравяме че все пак сьм един НОВОИЗЛЮПЕН собственик на Субару така да се каже!!!

Предварително благодаря на Всички!!!!!!

Сря Фев 14, 2007 6:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Май имаше някъде тема по тоя въпрос :roll: Ако някой се сеща къде е да му даде линк на човека да я види :idea:

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Фев 14, 2007 6:58 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 9:16 pm
Мнения: 657
Местоположение: Канада
Автомобил: аутбек 3.0R '05
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Мнение 
Аз съм с бушон батка. Понеже AWD-то не работи, и сега съм с бушона в гнездото, и карам на FWD. Е сега като падна снега тука, когато е много натопорчено махам бушона, и нямам грижи. Минавам отвсякъде, иначе на сух път съм с предно само.
А за това какво представлява, има нова тема за това.
http://subaru.bg/forum/viewtopic.php?t=286
Реално когато имаш преден и заден диференциал, ти трябва и трети за да се неутрализира разликата в скоростта на въртене при положение че завиваш, или когато има някаква разлика във скоростта на въртене. Но това не е всичко, има и много неща, които аз не познавам, знам че също слъжи и за разпределяне на въртящ момент. А може да има и други функции.
При мен има движение към задните колелета, но я няма синхронизацията, и когато правя обратен завой на сух асфалт, задницата ми подскачаше, понеже задните колелета искат да се завъртят толкова пъти колкото и предните, което е невъзможно. И затуй превъртат, и това се усеща като подскачане.

Чет Фев 15, 2007 1:51 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор