Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема
 Subaru VIN decoder 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 01, 2021 8:06 pm
Постове: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, след дълго четене из форума и много полезна информация...не намирам отговор на важен за мен въпрос. Ясно е кои са препоръчаните сервизи за преглед преди покупка, но кажете моля ви къде и как срещу съответното заплащане мога да извадя сервизната история на автомобила, поне до момента, в който е водена? Предварително благодаря!

Вто Авг 24, 2021 2:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Постове: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мисля, че за европейска кола няма такава възможност освен ако знаеш къде е обслужвана и да пратиш директен мейл до представителството с VIN-а и да се надяваш, че оттам ще могат да ти кажат какво е правено.
Ако е от Италия и знаеш регистрационни номер можеш да видиш кога за последно е минала ГТП и на колко хил.км. :D (което не е кой знае какво, но съм виждал и обяви с километраж ХХХ км., а последен преглед минат преди 2 години на ХХХ + 100 хил., според сайта за проверка, така че .... пак е нещо).

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Сря Авг 25, 2021 9:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 01, 2021 8:06 pm
Постове: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря ти, колега! Странно е иначе.....за повечето марки има не малко и различни варианти за проследяване на историята......здраве да е. :) Иначе заглеждам кола внос от Швейцария....

Сря Авг 25, 2021 12:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 7:13 pm
Постове: 218
Местоположение: Trun,Schweiz
Skype: dancho.ch
Автомобил: subaru Impreza 20d Limited S
Рейтинг: 200
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Точно за Швейцария нямаш никакъв проблем. Стига колата да е сервизирана в официалния сервиз. Ако качиш снимка на сервизната книжка и талона, аз също мога да ти кажа това-онова!

Сря Авг 25, 2021 2:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 01, 2021 8:06 pm
Постове: 8
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря ти, колега! Когато мога да снимам сервизната книжка и талона, ще ти пиша на л.с..... дори никаква друга информация да не се намери, поне може да е ориентир за изминатите километри.....

Сря Авг 25, 2021 2:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор