Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Избор на ски багажник за шантави греди - US B13 Outback 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 01, 2013 3:13 pm
Мнения: 18
Skype: viachy
Рейтинг: 0
Нов фен
Здравейте,

От няколко дни се оглеждам за голям ски/сноуборд багажник за каруцата - US ver / 2008 Outback, който е с нестандартни греди - не са нито квадратни, нито с Т-канал, което се оказва са популярните размери.

Изображение

Изображение

Разглеждам обяви по различните сайтове и се опитвам да разбера какъв багажник би бил съвместим, и още не мога да разбера. Изглежда така сякаш трябва да огранича избора единствено до:

Thule, със Speedlink система за затягане към гредите
Изображение

Yakima
Изображение

Имам ли други варианти? Пояснявам, че се оглеждам за багажник втора ръка /бюджетно, криза е/...

В немския и агнлийския eBay има доста оферти за тези багажници (които май са на Thule) на доста прилични цени:
https://www.ebay.co.uk/p/28017025616?iid=175230299230

Изображение

Обаче оставам с впечатлението, че ако искам да издебна оферта за такъв, то трябва да купия и отделно специално захват за тези греди, който струва колкото самия багажник.... не ми се струва оправдано :pardon:

https://www.etrailer.com/Accessories-and-Parts/Subaru/Outback+Wagon/Thule/7533998.html

Изображение

Moже ли да помоля някой да ми разясни нещата като на второкласник? :D
Благодаря

Чет Сеп 15, 2022 8:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 01, 2013 3:13 pm
Мнения: 18
Skype: viachy
Рейтинг: 0
Нов фен
Намерих оферта за Thule 91725U - то пасва на такъв тип греди
Темата може да бъде заключена

Изображение

Съб Сеп 17, 2022 2:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор