Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Изгорял клапан 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте
На моята кола от подписа и изгоря клапан. Не мисля да я ремонтирам. Последния реглаж ми излезе 4400лв и колата успя да изкара само 69000км след него въпреки че редовно ходя при Тони да гледа настройките на газовата и да сменя филтъра. Обадих се в сервиза и ми казаха че газта била кофти и нормално било да изкара толкова километри.
Дайте някакви идеи какво да я правя колата. Праговете са ужасно изгнили. Като цяло отдолу е много добре с изключение на праговете. Както казах колата ще я сменям. Психически много ме натоварва постоянното ремонтиране, след това ремонт на ремонта, после ремонт на ремонта на ремонта ... Смятам че колата е много здрава и добра но сервизите са ужас :(
Ще направя снимки и ще пусна обява за продажба но нямам много надежди. Други опции освен за скрап?

Чет Дек 22, 2022 6:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор