Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:17 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 някой точи зъби! 
Автор Съобщение
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Impreza '94 написа:
Само ще добавя - Japan RulzZz :D
в интерес на истината, точно след отпадане на джентълменското споразумение за ограничаване на мощностите до 280кс има бум на нови двигатели от японски производители в целият ценови клас. вдигат кубатурата и вече се предлагат суперлуксозни седани или спорткари с V8 или V10 двигатели от порядъка на 450-500кс - точно тук субару няма как да издържи финансово, може да се цели само в ниският ценови клас, а точно там вече властват мазда, хонда и тойота. тойота нямат никакъв проблем да се възползват от отпадане на джентълменското споразумение - и още на следващата година пуснаха адекватни и модерни предложения на суперлуксозни коли - Лексус си се продава в япония като Тойота. докато субару повече от H6 двигателя и Tribeca не можа да предложи. ако марката субару не премине под чадъра на голям производител, просто ще фалира - няма нужната конкурентноспособност

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Нед Юни 17, 2007 11:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Новата Tribeca нали вече има и 3.6 мАтор 8)
Според мен по-нагоре е безпредметно за цивилен автомобил, дори и това ми се вижда много.

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Юни 17, 2007 11:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 7:53 pm
Мнения: 768
Местоположение: София,България
Автомобил: 5.7 HEMI
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Мнение 
на Симбат май му се е замътила главата от глупави американски статистики.според мен Тойота е от най-добрите коли като цяло.има за всички.кеф ти спортна,джип,икономична,4х4,спортна 4х4.имат едни от най издържливите двигатели и като интериор и екстри са доста по напред от много други коли включително и Субару.
аз търсих да си купя Celica GT Four ама много скъпа 98-99 год. под 13000 евро няма.а това кой ги кара слабо ме интересува.по важно е за мен колата да е съвкупност от:здравина,сигурност,цена
http://www.gtfour.ch/

Пон Юни 18, 2007 9:40 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
ми за добрите двигатели на тойота има една дума - неразрушим. имат и обикновени, но за класните трябва наистина олигофрения за да се повреди. моята е набор '84г - карам я с 10w40, масло не харчи, ремонт на двигателят не е правен, върти се и сега до 8000об без никакъв проблем, на подемника я вдигам без никакви присобления - демек праговете и крепежните елементи са бетон. най-обикновена корола - от евтините :-D нещо напоследък скачат цените - в германия такава тойота се продава за 3-5000 евро. интересно ми е кой модел на субару можете да сложите до такава кола? имам доста познати - тойотите им са като моята - адски издръжливи. почти всичко от марката субару, което е преди 90г е пълна гробница - доста след 90 също. да намериш субару преди 95г и да няма един куп проблеми е изключитъелно рядко - почти всички вече имат по един основен ремонт или са прегрявани. толкова за качествотото на тойота - просто не сте обективни. аз имам причина да пиша в сигнатурата си какво карам, но като говорите за колата си - проучете въпроса. субару да попадне в ръцете на тойота е голям късмет - можеха да го купят някакви френски или немски шкембета и тогава гледайте какво се вика обезличаване

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Вто Юни 19, 2007 12:21 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Еееее, agent dust, много си се надъхал...на какво ни направи, изплю се върху цялата ни история буквално. Казваш значи, че от 5-6 години правим що-годе коли дето могат и да вървят, тъй ли...трудно бих се съгласил.
"Ние" не сме гигант все пак да не забравяме, "ние" не купуваме - "нас" ни купуват! Ако в Subaru имаше средства 'неограничени' щяхме да сме още по-напред. Името си е име открай време и не е изградено само върху славата на STi или няколкото победи на Impreza във WRC
Щом толкова си се "засилил" нека видим как ще помагате и колко нови модела ще покажем благодарение на "вашата" финансова подкрепа.

_________________
All-Wheel-Drive

Вто Юни 19, 2007 12:55 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 1:24 pm
Мнения: 200
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Мнение 
Абе тука стана като "Мерцедес или БМВ" "Левски - Цска" - агента щом си харесва колата да си я кара със здраве, ние си харесваме Субару
затова сме си ги купили, ако ни харесваше Тойота - щяхме да си купим Тойота!!! Хората имат различни вкусове и добре че е така щото всички щяха да карат един модел кола, да пият един вид бира, да носят един модел обувки и т.н всеки човек се идентифицира и с вещите който притежава и използва, затова тои се грижи тези вещи да отговарят на практическите и естетическите му нужди, така се чуства доволен!!! А за един човек едно от най-важните неща в живота му е да бъде доволен, щастлив, да му е добре. Не случаино има и такъв израз "- Добре съм."
Та с две думи аз се чуствам доволен като карам моята кола, като я гледам и като мисля за нея, за мен тя е това което ми приляга, което
ми харесва и което ми върши работа, повече от това не ми е нужно, а че има много други коли едни по-бързи, други по-здрави, трети по-проходими, това не ме интересува и защо? ... защото съм доволен.
Доволен съм от моята кола и респективно от марката, така че ако взимам друга кола ще направя всичко възможно да е от същата марка
защото вече и имам доверие.
Та това ни е притеснението ние имаме доверие в тази марка такава каквато е в момента и ни е страх нещата да не се прецакат. :wink:

П.П А Тойота сигурно е много добра кола - ама не ме интересува :D [/b]

_________________
'99 Impreza 2.0 GL

Вто Юни 19, 2007 10:22 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Мнения: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Мнение 
agent dust написа:
м.+.
почти всичко от марката субару, което е преди 90г е пълна гробница - доста след 90 също. да намериш субару преди 95г и да няма един куп проблеми е изключитъелно рядко -

Първото ми Суби-от 1978г. НИКОГА не му беше отварян двигателя :-D :-D :-D :-D :-D И нямаше изгнило :-D :-D :-D

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Вто Юни 19, 2007 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
не аз съм повдигал темата за тойота :-D и изобщо не съм казвал да не харесвате субару - просто изтъквам причини, поради които нямате право да плюете една доказана марка, само защото не е субару - след като дори не я познавате. аз харесвам субару - нали по цял ден с такива коли се занимавам. но за мен тази марка никога няма да е от класата на тойота - и изтъквам причините - нали това е форум и се води дискусия. поста ми беше насочен специално към simbat

пък и последното клипче което съм ви приготвил ще ви напълни субарските душички с радост :-D сега се обработва и ще го кача - показваме едни по-тарикатски номера при бигачките

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Вто Юни 19, 2007 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Ей, ние несме чак толкова зарибени, хипер субаристи готови да дадат живота си за марката. Харесваме колите си, на този етап не желаем промяна на марката и имиджа, доволни сме, удовлетворени, различни сме и знаем, че машините ни, независимо дали са след 80-та, след 90-та или от новия век са далеч по-здрави и стабилни от заобикалящия ни автомобилен свят. Не ни хареса как с няколко думи ни смъкна на ниво VW, FIAT, OPEL, FORD, CITROEN и пр. и пр. "гробове"!
Аз например съм много очарован от Субару (то сигурно е ясно, вече :lol: ), но преди всичко съм фен на японското...всичко излязло от тази иначе толкова симпатична империя ми е любимо. И Daihatsu бих карал с най-голямо удоволствие (не само ако ми го подарят, а бих го избрал пред много европейски марки), а измеждудругото мечта засега ми е MR2 (първата или втората генерация)...и XT несъм го забравил, ама зор ще е голям.

PS. Токио над всичко :lol: :lol: :lol:

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Юни 20, 2007 12:18 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
аз пък днес в Люлин видях HONDA NSX! 3 литра атмосферка, най-висок клас VTEC с добавена VVIS система за променливо газоразпределяне, въртящ момент прав като струна от 2500 до 8000 оборота :shock: средно разположен двигател, перфектен баланс, близка до съвършенството кола

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Юни 20, 2007 12:25 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Ех, NSX е име братче...респекта е голям. Кола-лудница !

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Юни 20, 2007 12:37 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
http://videos.streetfire.net/video/35d8 ... 48c825.htm

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Юни 20, 2007 1:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2007 4:24 pm
Мнения: 820
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Рейтинг: 63
Субару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
agent dust написа:
ми за добрите двигатели на тойота има една дума - неразрушим. имат и обикновени, но за класните трябва наистина олигофрения за да се повреди. моята е набор '84г - карам я с 10w40, масло не харчи, ремонт на двигателят не е правен, върти се и сега до 8000об без никакъв проблем, на подемника я вдигам без никакви присобления - демек праговете и крепежните елементи са бетон. най-обикновена корола - от евтините :-D нещо напоследък скачат цените - в германия такава тойота се продава за 3-5000 евро. интересно ми е кой модел на субару можете да сложите до такава кола? имам доста познати - тойотите им са като моята - адски издръжливи. почти всичко от марката субару, което е преди 90г е пълна гробница - доста след 90 също. да намериш субару преди 95г и да няма един куп проблеми е изключитъелно рядко - почти всички вече имат по един основен ремонт или са прегрявани. толкова за качествотото на тойота - просто не сте обективни. аз имам причина да пиша в сигнатурата си какво карам, но като говорите за колата си - проучете въпроса. субару да попадне в ръцете на тойота е голям късмет - можеха да го купят някакви френски или немски шкембета и тогава гледайте какво се вика обезличаване

По-изчерпателен отговор от този не би могло да има. напълно съм съгласен с AGENT.. Simbi, слез на земята

Вто Юни 26, 2007 8:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
форестър на 50к км - духнала гарнитура. внимавайте в жегите, редовно проверявайте дали има водица. беше му протекла водната помпа - вероятно колата е прегрята. един от основните проблеми на субару двигателя е че прегрява преди да го усетиш, когато температурата почне да се покачва - обикновено вече е късно, датчика показва повишаване на температурата чак когато колата е останала без вода. обикновено първи цъфтят 2-ри и 4-ти цилиндър

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Вто Юни 26, 2007 8:21 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Агенте, тука някаква анти-Субару конспирация ли се завърта :lol:

Не, колкото и неприятно ми е да си призная доста проблеми с ръждата има при вече много старите модели на Субару...но честно да си кажа Тойоти съм виждал запазени, но почти никоя не е била с оригинална боя.
Извода: като се грижиш за нещо, всичко си е на мястото.

Знам че ще ми изсипеш куп изводи колко гниели Субарутата, аз нямам за цел да ти променям мнението, както и да ти казвам че Тойота са лоша марка.


Не искам да се създава излишно напрежение, обръщам се към другите колеги, които ще контрират агента :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Вто Юни 26, 2007 9:31 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
Аз пък имам наблюдения, че колите със звездите са подложени на егати екстремния "натиск" от страна на собствениците. Вобще не се жалят, карат се мъжки като на рали и в каквото и състояние да са, като си помисля къде и как са "рязани" в мен се пробуждат 3 пъти повече възхищения. Няма какво да се залъгваме...колкото и пъти да е станало дума за Субару в някое TV предаване, винаги се изтъква пословичната здравина на боксер моторите + задължителната реплика: "Автомобил за ценители!" :)
Недостатъци...?!?!...а кои нямат? Въпросът е при кого са по-малко!
Сега не визирам TOYOTA, VW, OPEL, BMW, тра-ла-ла, говоря глобално ;)
Айде стига толкова, тия спорове макар и 'friendly' натягат обстановката :)
Ще се повторя, а може би потретя - Japan RulzZz ;)

_________________
All-Wheel-Drive

Вто Юни 26, 2007 10:21 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Мнения: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Мнение 
Subaru 1800 4WD-1978 ГОДИНА.Купето е калайдисано или както там се казва това покритие срещу ръжда и ламарините са учудващо дебели.Извод :!: -ако не е карано в Швейцария или някъде наоколо нямат никакви проблеми като Тойотите с ръждата :!: Друг е въпросът,че повечето коли идват оттам :!:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Сря Юни 27, 2007 8:10 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Мнение 
И на мен ми се струва, че е най-добре Изображение Нека не се караме! :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Сря Юни 27, 2007 9:37 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор