Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Темата е заключена, не можете да променяте постове. стр 1, 2  >
 някой точи зъби! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Постове: 5780
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Не знам дали си струва да се отбелязва този форум....

Сря Юни 13, 2007 4:12 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Нещо несте добре настроени :)
Какво му има...обърнали са ни специално внимание :)

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Юни 13, 2007 4:44 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
има неща, които не знаете за този форум :-D едно от нещата е, че доста от отявлените тойоткаджии си накупиха и импреси - най-вече тези в Щатите. другото е, че основната дейност е в скритият форум, в него имат достъп само определени членове - почти всичките с AE86, супри или други тунинговани тойоти, няма една нормална кола. за обикновените юзъри доста малка част от форумът е достъпна и видима.

та така - и аз съм член на тойота форумът, гарантирам че там е далеч по-оживено отколкото тук. всъщност тук е пълно мъртвило :-D там се говори и за импреси, и за тойоти, но няма да видите тази информация, нямате достъп до нея, тя е в скритият под-форум.

онзи форум по никакъв начин не е конкуренция на този, там се говори предимно за тойоти, а в скритият - предимно за пърформънс тунинг и модификации на колите - тойоти и импреси. т.е. не става дума за нещата, които обикновено вълнуват собствениците на субару

но не зная как ще се развият нещата по-нататък - нали Субару вече е под шапката на Тойота, като излязат новите модели човек ще се чуди в кой форум да пише :-D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Юни 13, 2007 9:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Ееее, чак дотам няма да се умесим :)

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Юни 13, 2007 11:25 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Постове: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Пост 
Абе тоя jamie да не е същия онзи с неква стара Старлет май беше, където искаше да я прави едва ли не шампион на Божурище? :D :D :D И където беше основна атракция в един друг форум???

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Чет Юни 14, 2007 4:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Постове: 5780
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Същия

Чет Юни 14, 2007 6:14 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
jamie е атракция навсякъде - но ние си го обичаме, като него друг няма, а е и изключително полезен... на скритото братство :-D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Юни 14, 2007 9:09 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Постове: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
agent dust написа:
jamie е атракция навсякъде - но ние си го обичаме, като него друг няма, а е и изключително полезен... на скритото братство :-D
Мхм, прави ни реклама, жив и здрав да е :lol: :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пет Юни 15, 2007 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Постове: 862
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Ужас-Тойота и Субару.Нямам думи.Две тотално различни като имидж марки.Срамно е за фен на Субару да кара Тойота !
Миришат има краката на тея от Тойота.

Съб Юни 16, 2007 12:57 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
simbat написа:
Срамно е за фен на Субару да кара Тойота !
Миришат има краката на тея от Тойота.

Срамно е да караш Ауди, не Тойота :twisted:

_________________
All-Wheel-Drive

Съб Юни 16, 2007 1:02 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
всяка крайност обезличава идеята :-D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Съб Юни 16, 2007 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Постове: 862
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Еми Тойота е кола за хора с ограничен бюджет,които търсят превозно средство от точка А до тозка Б,сравнително надеждно и евтино.Почти всички емигранти от третия свят карат тойото и хонди и няма как да не ми се набие в очите това.Такъв е имиджа на тези марки.Именно затова Тойота и Хонда нямат луксозни модели.Затова създадоха отделни марки-Лексус и Акура-за да могата да продават коли и на белите хора(не че няма бели хора с тойоти,но са малко и предимно хора с ограничен бюджет-студентчета и др...).На това се базират продажбите им-много продажби и сравнително добро качество,но...абсолютна безличност.За Бг пък нищо хубаво не съм чувал за тойота-повечето моделе си правят в турция...Говоря за нови коли,за старите не знам.

Субару има съвсем друга целева група купувачи-хора с млад дух,обичащи природата,туризма,спорта и активния начин на живот.Хора,живеещи в планиски местности или много на север,където надеждността и проходимостта на автомобила е най важната му характеристика и ако човек закъса при - 30C на някой безлюден път си е..ло фара.Субару не е луксозна марка,но това е единствената марка,на която абсолютно всички модели(В САЩ) са с AWD и максимален брой точки на краш тестове.Затова ги купуват и много жени за семейни коли-за да си возят децата в максимално безопасна кола.Другата категория фенове на Субару са хората обичащи перформънс коли от сорта на Имреза СТИ и WRX.Тези фен ове си имат и отделен форум-www.nasioc.com,правят си редовно събирания и гонки...

Това го написах с образователна цел,понеже тук има хора,които уж карат Субару,а изобщо не са наясно "What is all about" относно тази марка.

Може и някой да се разсърди,но това е положението.Всяка марка си има аудитория от клиенти,както и за всеки влак си има пътници.Всеки си прерценява с коя група да се асоциира.Аз негър в Субару не съм виждал :-D А в някои части на Америка разликата между туриста и расиста е...2 седмици!

Нед Юни 17, 2007 2:52 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 9:16 pm
Постове: 657
Местоположение: Канада
Автомобил: аутбек 3.0R '05
Рейтинг: 31
От звездите одобрен
Пост 
Аз само веднъж съм виждал черен в субару :) Иначе това което си написал го приемам, и моите наблюдения са такива.

Нед Юни 17, 2007 5:58 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Добре, ако аз в България карам черен Лендкрузър с ролбар...кола за над 100 хиляди, минавам за тежък...абсолютно никой няма да си помисли, че съм студент или че бюджета ми е ограничен.
Ако се метна на една MR2 или Celica, пак бих накарал много хора да се обръщат.
btw новите модели не ги харесвам като външност, прекалено еднакви са и маските им са ми отвратително, но за имиджа на марката не бих се тревожил, поне тук. Иначе мога да се съглася с simbat зад океана винаги е било много по-различно.
PS. И какво е това черен, червен, жълт..? Те не са ли хора? Защо това, че негрите не карат Субару трябва да е в "+" на марката :roll:
Цитат:
Това го написах с образователна цел,понеже тук има хора,които уж карат Субару,а изобщо не са наясно "What is all about" относно тази марка.

Благодарим ти, че ни разкри как стоят нещата "там" ... в България това не се припокрива и на 50% ;)

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Юни 17, 2007 9:10 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Постове: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Пост 
Ето я истината:
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Нед Юни 17, 2007 9:41 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Постове: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Пост 
Абсолютно съм съгласен с simbat, и мога кажа че това важи с пълна сила и за Европа. В Швеция е дори на 110% :smt109 :-D

Нед Юни 17, 2007 10:03 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
мога да коментирам: явно не познавате добре моделите на тойота и хонда и затова визирате само ниските ценови ниши. и двигателите им не познавате - съдите за коли, които никак не познавате :-D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Нед Юни 17, 2007 9:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 9:22 am
Постове: 862
Рейтинг: 95
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Кво има да им познавам пък на тойота.Ето им коликте:

http://www.toyota.com/vehicles/compare. ... TN_COMPARE

На мен ми стига да знам какво мислят хората по света за тях и какви хора си ги купуват.Това е положението не само в Амеврика,в Европа подобна ситуацията.За България не коментирам,понеже никой не ни брои.Тойота искат да правят пари и си градят стратегията според пазара и търсенето,а най големният им пазар е зад океана,следователно колите им са съобразени с вкуса на потребителите там(а вече казах какви са им клиентите на тойота :-D )
Затова и не съм очарован от идеята Субару да се обвърже със Тойота.

Повече няма да коментирам тези въпроси в тази тема.Казах каквото имам да казвам.Който квото иска да си харесва,хора всякакви...

Нед Юни 17, 2007 9:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Цитат:
Кво има да им познавам пък на тойота.Ето им коликте

ми нали точно заради това в тойота форумът има "скрито-покрито" :-D ти визираш последните модели - а не изобщо марката тойота. пък и не виждам кое субару е по-ларж от даденият списък :shock: може би аутбек - легаси на кокили? или форестър - импреса на кокили? или TRIBECA - дето чисто ново вози по-дървено от 2-3 годишен лексус? да не забравяме изгледа на летяща чиния вътре, видеокамерата и радиотрансмитерите в гумите - това е голям лукс. или суперготините спирачки - дето издържат само едно-две зловещи спирания и после нови дискове :-D

нека да ви кажа нещо - тойота има лукса да пуска модели, които веднага се превръщат в легенда. списъкът е много дълъг и в такива сайтове няма да го видите. субару имат един-единствен легендарен модел - импреса WRX - и както се вижда последният модел е просто връх на сладоледа, прилича да турбинирана френска прахосмукачка :-D И упорито пренебрегвате факта, че Лексус е всъщност Тойота.

ако искате да знаете повече за тойота, четете фенските сайтове, там има полезна информация
http://www.toyotacelicaonline.com/rumors.htm

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Нед Юни 17, 2007 10:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Пост 
Само ще добавя - Japan RulzZz :D

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Юни 17, 2007 10:46 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Темата е заключена, не можете да променяте постове.  стр 1, 2  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 101 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор