Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Subaru 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юни 24, 2007 11:56 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте момчета ... съвсем пресен потребител съм и просто влезнах за да поискам мнението ви за Субару като цало ... знам, това е Субару клуб България и тук всички сте пристрастни ... но искам обективното ви мнение за марката ... и за да не говорим общи приказки ... нека да е за Subaru Legacy ... модел между 90та - 95та год. ... мнението ви за 1.8цата и за 2.2 ката турбинирания варянт ... ще се радвам ако максимално обективно ми кажете и силните и слабите страни на колата : )
Мерси предварително.

_________________
Не е важно колко бързо караш, а колко бързо спираш.
ИзображениеИзображениеИзображение

Пон Юни 25, 2007 12:08 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Здравей колега, честита регистрация, да си прекараш добре тук ти пожелавам! :)

Ами наистина, в тази статия ще намериш най-обективна информация, нека само да добавя нещо. Колкото и субективно да ти звучи израза: "Някой качи ли се на Субару, не слиза" е абсолютно правилен. Мултифункционалността на автомобилите на марката я правят без аналог на световния пазар (това е самата истина).
Виж за конкретния модел е най-добре наистина да се прочете тук там, не просто да се слушат суперлативи, но мисля че има колеги от форума с точно такъв автомобил, които ще ти кажат личните си впечатления от него. :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пон Юни 25, 2007 8:10 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор