Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Авг 19, 2018 4:30 am

Отговори на тема  [ 224 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Избор на АТ гуми за Outback/Forester 
Автор Съобщение

Автомобил: Forester 2.0X 5MT 2003
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Трябва ми вашият съвет относно гуми за Forester 2003 125hp. До сега съм бил само с Bridgestone Dueler набор 2011 на тази кола. ( На други с предно предаване съм бил с летни, зимни и всесезонни, нямам опит с АТ. ) Недоволен съм от това, че в кал се предават, в сняг също карат където решат. На асфалт се справят или съм им свикнал. Минавам поне веднъж месечно цялата АМ Тракия със семейството в колата, но събота и неделя извън пътя. Посъветвайте ме зимни-летни ли са моя вариант, зимни-ат или и само с АТ да опитам.

Нед Дек 03, 2017 3:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Forester 2.0 AT '03
Рейтинг: 665
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Спрямо тези стари гуми всичко е по-добър вариант. АТ всесезонно каране изкарват 2, маааксимум 3 години. Какъв е въпросът всъщност?

Нед Дек 03, 2017 6:45 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Автомобил: Forester 2.0X 5MT 2003
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
BAlexandrov написа:
Спрямо тези стари гуми всичко е по-добър вариант. АТ всесезонно каране изкарват 2, маааксимум 3 години. Какъв е въпросът всъщност?

Нови летни не мисля че ще са по-добри за снега от тези. Наясно съм че са заминали. Мисля че горе-долу изчерпателно съм си дефинирал казуса. Какъв вариант би бил най-подходящ за начина по който я ползвам? Колега с джип твърди, че АТ ще е супер за сняг, а полеви техник на мобилен оператор ми обясни как АТ стават само за сухо, камъни и не за асфалт. Никой от тях не кара Субару. Тук се надявах на по-аргументирано мнение от ползватели.

Пон Дек 04, 2017 8:44 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Тъй като идва лято а взех колата с изтъркани зимни гуми искам да ви питам за меннието ви за всесезонните гуми и по конкретно за toyo celsius, toyo open country. А може и за други. Колата се ще е най вече семеен автомобил но ще ходи и по черни пътища.

Съб Яну 27, 2018 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 224 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12