Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:59 pm



Отговори на тема  [ 658 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
 Бензиностанции - качество на горивата! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лошо това за петрол, аз зареждам в Слатина и Дружба и са ОК там, но така ще ме е страх да заредя някъде извън София.

Да попитам, към Гърция като се пътува, мисля, че непостредствено преди границата има Лукойл, Шел и Петрол - някакви впечатления оттам?

Пет Авг 19, 2016 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 06, 2014 4:01 pm
Мнения: 489
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester III, 2.0 AT 2008
Телефон: 0895674665
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Там ще загубиш един час за да заредиш, винаги е навалица, и не съм сигурен дали не лъжат много с количеството.
:beer: :beer: :beer:

_________________
Subaru Outbаck II, 2.5 АТ 2001, 2014-2021
Subaru Forester III, 2.0 AT 2008, 2021-2023
Subaru Outbаck III, 2.5 АТ 2008, 2023-....

Пет Авг 19, 2016 2:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Мнения: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
Да попитам, към Гърция като се пътува, мисля, че непостредствено преди границата има Лукойл, Шел и Петрол - някакви впечатления оттам?

Тези са по-удобни като влизаш от Гърция,иначе ще трябва да въртиш рискови обратни завои на двойна непрекъсната.На Лукойл-а пълних до горе 95-никакви проблеми.Иначе в посока към Гърция последната удобна бензиностанция е ОМВ :idea:

Пет Авг 19, 2016 3:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.

Пет Авг 19, 2016 4:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
balbeck написа:
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.


Потвърждавам - и газ и 98 съм зареждал, бе проблеми след това.

Пет Авг 19, 2016 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 12:24 pm
Мнения: 208
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Vmax написа:
balbeck написа:
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.


Потвърждавам - и газ и 98 съм зареждал, бе проблеми след това.

И,аз потвърждавам.Заредих газ и не съм имал проблеми.

Пет Авг 19, 2016 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 10:58 pm
Мнения: 109
Местоположение: Пловдив/София
Автомобил: Legacy '97 MT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз също на границата на Петрола нямах проблем, а навръщане екото е екстра. Иначе това, за което казах на Сливница, е франчайз на Косатка 5. Така че гледайте си на касовите бележки от коя фирма се издава фискалния ордер.

Съб Авг 20, 2016 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да, аз го гледах на гугъл мапс този Петрол, много неугледен изглежда;)

Пон Авг 22, 2016 2:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
Да, аз го гледах на гугъл мапс този Петрол, много неугледен изглежда;)

На гугъл мапс инфото е старо и неактуално. Преди месец зареждах там и изглеждаше много добре, колонките не бяха ориентирани така, като на стрийтвюто, явно са правили основен ремонт. Заредих газ, нямаше никакви проблеми, освен дългото чакане на двете каси :)

Пон Авг 22, 2016 2:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 10:46 am
Мнения: 158
Местоположение: София
Автомобил: Forester SH 2.5X Premium 2011, AT
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сипвам на ОМВ Сандански всяка година - доволен съм от газта там. Но и там става навалица. Особено на WC и касите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
https://promachines.bg/

https://www.facebook.com/Promachines.tools.bg/

Вто Авг 23, 2016 9:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 23, 2016 4:37 pm
Мнения: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
В София мога да ви препоръчам Лукойл който е на Сливница (при линейките)
Зареждал съм къде ли не и на каква ли не гняс съм се нагледал, но там не смеят да разреждат и да се бъзикат, защото почти цялото МВР зарежда при тях :)

Сря Авг 24, 2016 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да потвърдя - Петрола на Кулата е супер - напълних догоре там и изкарах 412 км на газ, което досега не съм го правил:) Все пак да се уточни, че там доззареждах, защото преди това бях заредил на Петрола на Цветан Лазаров. Бутилката ми е 59 литра, ето горе долу каква е сметката:

в София пълна догоре.
На Кулата (тръгнал съм от София, Редута), 22 литра газ, с която изминах 412 км, преди да почне да писка, че няма. Вървежът беше без проблеми.

Вто Сеп 06, 2016 10:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Преди няколко часа заредих в Кавала на цена0.69евро за литър газ , 300км. до Пловдив с 40л. е това в БГ. НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ.Вярно ,че цената е висока ,но и в БГ. беше 1.47.лв. , но качеството пак беше зле.Истината е ,че бензиностанциите не държат винаги едно и също качество, днес си доволен , след 3дни горивото пак от там кофти.Когато контрола стане много строг и глобите пет цифрени тогава можеби нещата в БГ. ще се получат.Иначе зареждам навсякъде без да се ангажирам ,най често на Петрол и Газ Пром и не , че робувам на марка , просто са ми най удобни.

Вто Сеп 06, 2016 5:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Къде е тая цена на ПБ 1,47 лв, че се стреснах?! Колега, отчиташ ли факта, че в друга държава някак отвътре ти идва да внимаваш и да караш по-внимателно и по правилата? После у нас човек се поотпуска, кракът му също... Не се заяждам - в никакъв случай! Просто това е първото нещо за което се сещам. Иначе разхода е супер ~ 13.3/100 km. Аз от Бургас до Хисаря, с жената и детето, имам същия разход - 12-14л/100 км, скороста ми е винаги по-ниска от разрешената.

Вто Сеп 06, 2016 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
petroff написа:
Къде е тая цена на ПБ 1,47 лв, че се стреснах?! Колега, отчиташ ли факта, че в друга държава някак отвътре ти идва да внимаваш и да караш по-внимателно и по правилата? После у нас човек се поотпуска, кракът му също... Не се заяждам - в никакъв случай! Просто това е първото нещо за което се сещам. Иначе разхода е супер ~ 13.3/100 km. Аз от Бургас до Хисаря, с жената и детето, имам същия разход - 12-14л/100 км, скороста ми е винаги по-ниска от разрешената.

Цената беше такава преди 4 години.Отностно скороста ,пътя в Гърция е повече магистрала и си караш 150 без проблем.Този разход е добър за кола със доста стар модел кутия,а и половината път е в БГ..а тук както сам казваш се кара доста по бързо.

Вто Сеп 06, 2016 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 14, 2014 5:23 pm
Мнения: 106
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy '04 2.0 5МТ
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Преди няколко часа заредих в Кавала на цена0.69евро за литър газ , 300км. до Пловдив с 40л. е това в БГ. НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ.Вярно ,че цената е висока ,но и в БГ. беше 1.47.лв. , но качеството пак беше зле.Истината е ,че бензиностанциите не държат винаги едно и също качество, днес си доволен , след 3дни горивото пак от там кофти.Когато контрола стане много строг и глобите пет цифрени тогава можеби нещата в БГ. ще се получат.Иначе зареждам навсякъде без да се ангажирам ,най често на Петрол и Газ Пром и не , че робувам на марка , просто са ми най удобни.


да не звучи като заяждане, но ако имаше строг контрол и пет цифрени глоби , с тия скорости които казваш , че развиваш нямаше да караш Субару ;) а и кола изобщо ;) :beer:

Вто Сеп 06, 2016 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За 3 л двигател си супер. Аз с либрата - 4 ст двулитров автомат, по-малко от 14/100 съм нямал :)
Аз пък не съм доволен от качеството на газта в пловдивско - особено си личеше със стария ГИ. Триото светваше веднага. Най-лоши впечатления от бензиностанцията след като се отклониш от централния път Пловдив - Карлово за Хисар. Мисля, че беше първата вдясно, газта се зареждаше зад сградата, а другите горива отпред. Там беше: трия - светва, гасне, трия-светва...След дозареждане от голяма верига нещата се пооправиха.

Вто Сеп 06, 2016 10:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Никакъв контрол нямаше ,румънците летяха с над 180,добре ,че ме беше страх от глоби иначе малко ми оставаше и аз да си карам по тази празна магистрала.На отиване през Драма към Кавала един униформен ме спря с частна кола ,каза нещо на гръцки и си замина,за 4 дни само една полицейска кола видях.Гърците също яко си перкат ,на извън градско карах зад един Купър под 120 не падна,не е толкова строго ,карат мотори без каски , доста от парка им е в окаяно състояние.Сигурно глобите са големи за българи,но нали им носим пари в брой ще бъдат малко по толератни към нас .

Вто Сеп 06, 2016 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги с оглед откриването на бензиностанцията на Марешки, тези които сипват от неговите горива да споделят как е качеството(газ и бензин ме вълнуват). Има писано по- назад в темата, но както знаем в България всяко чудо е за три дни. Обикновено тръгва добре и после става трагедия. Дали е добро и към момента качеството, че не остана вече откъде. Еко бяха на ниво, но и при тях нещо се оплеска. На Лукойл винаги се оказва,че имам по- голяма бутилка, отколкото пише в паспорта, то и в Шел така ROFL , а петрол не ми се коментира изобщо. Само Газпром и Вито са без забележки към момента, но не са най- разпростарените.

Сря Фев 22, 2017 12:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 08, 2015 6:48 pm
Мнения: 297
Местоположение: Сливен
Автомобил: Legacy 2,5 - 2004 АТ
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Be happy 1 написа:
Колеги с оглед откриването на бензиностанцията на Марешки, тези които сипват от неговите горива да споделят как е качеството(газ и бензин ме вълнуват). Има писано по- назад в темата, но както знаем в България всяко чудо е за три дни. Обикновено тръгва добре и после става трагедия. Дали е добро и към момента качеството, че не остана вече откъде. Еко бяха на ниво, но и при тях нещо се оплеска. На Лукойл винаги се оказва,че имам по- голяма бутилка, отколкото пише в паспорта, то и в Шел така ROFL , а петрол не ми се коментира изобщо. Само Газпром и Вито са без забележки към момента, но не са най- разпростарените.



Марешки в Сливен са си добре и бензин и газ.
Преди време бях заредил 20лв от Елит Газ в Сливен и колата започна да притриса сериозно и доста начесто . Същата вечер напълнил до горе газ от Марешки и нямах проблеми.
На 60л бутилка повече от 58л не са ми вкарвали

_________________
http://line4auto.ru/subaru/m76.gif

Сря Фев 22, 2017 2:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 658 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор