Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема  [ 658 мнения ]  стр Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
 Бензиностанции - качество на горивата! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лошо това за петрол, аз зареждам в Слатина и Дружба и са ОК там, но така ще ме е страх да заредя някъде извън София.

Да попитам, към Гърция като се пътува, мисля, че непостредствено преди границата има Лукойл, Шел и Петрол - някакви впечатления оттам?

Пет Авг 19, 2016 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 06, 2014 4:01 pm
Мнения: 489
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester III, 2.0 AT 2008
Телефон: 0895674665
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Там ще загубиш един час за да заредиш, винаги е навалица, и не съм сигурен дали не лъжат много с количеството.
:beer: :beer: :beer:

_________________
Subaru Outbаck II, 2.5 АТ 2001, 2014-2021
Subaru Forester III, 2.0 AT 2008, 2021-2023
Subaru Outbаck III, 2.5 АТ 2008, 2023-....

Пет Авг 19, 2016 2:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Мнения: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
Да попитам, към Гърция като се пътува, мисля, че непостредствено преди границата има Лукойл, Шел и Петрол - някакви впечатления оттам?

Тези са по-удобни като влизаш от Гърция,иначе ще трябва да въртиш рискови обратни завои на двойна непрекъсната.На Лукойл-а пълних до горе 95-никакви проблеми.Иначе в посока към Гърция последната удобна бензиностанция е ОМВ :idea:

Пет Авг 19, 2016 3:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.

Пет Авг 19, 2016 4:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
balbeck написа:
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.


Потвърждавам - и газ и 98 съм зареждал, бе проблеми след това.

Пет Авг 19, 2016 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 12:24 pm
Мнения: 208
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Vmax написа:
balbeck написа:
Непосредствено преди границата (за Кулата става въпрос) има Петрол. Сипвали сме дизел и газ там и не е имало проблеми.


Потвърждавам - и газ и 98 съм зареждал, бе проблеми след това.

И,аз потвърждавам.Заредих газ и не съм имал проблеми.

Пет Авг 19, 2016 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 10:58 pm
Мнения: 109
Местоположение: Пловдив/София
Автомобил: Legacy '97 MT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз също на границата на Петрола нямах проблем, а навръщане екото е екстра. Иначе това, за което казах на Сливница, е франчайз на Косатка 5. Така че гледайте си на касовите бележки от коя фирма се издава фискалния ордер.

Съб Авг 20, 2016 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да, аз го гледах на гугъл мапс този Петрол, много неугледен изглежда;)

Пон Авг 22, 2016 2:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Мнения: 954
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
melhaer написа:
Да, аз го гледах на гугъл мапс този Петрол, много неугледен изглежда;)

На гугъл мапс инфото е старо и неактуално. Преди месец зареждах там и изглеждаше много добре, колонките не бяха ориентирани така, като на стрийтвюто, явно са правили основен ремонт. Заредих газ, нямаше никакви проблеми, освен дългото чакане на двете каси :)

Пон Авг 22, 2016 2:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 10:46 am
Мнения: 158
Местоположение: София
Автомобил: Forester SH 2.5X Premium 2011, AT
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сипвам на ОМВ Сандански всяка година - доволен съм от газта там. Но и там става навалица. Особено на WC и касите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
https://promachines.bg/

https://www.facebook.com/Promachines.tools.bg/

Вто Авг 23, 2016 9:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 23, 2016 4:37 pm
Мнения: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
В София мога да ви препоръчам Лукойл който е на Сливница (при линейките)
Зареждал съм къде ли не и на каква ли не гняс съм се нагледал, но там не смеят да разреждат и да се бъзикат, защото почти цялото МВР зарежда при тях :)

Сря Авг 24, 2016 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да потвърдя - Петрола на Кулата е супер - напълних догоре там и изкарах 412 км на газ, което досега не съм го правил:) Все пак да се уточни, че там доззареждах, защото преди това бях заредил на Петрола на Цветан Лазаров. Бутилката ми е 59 литра, ето горе долу каква е сметката:

в София пълна догоре.
На Кулата (тръгнал съм от София, Редута), 22 литра газ, с която изминах 412 км, преди да почне да писка, че няма. Вървежът беше без проблеми.

Вто Сеп 06, 2016 10:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Преди няколко часа заредих в Кавала на цена0.69евро за литър газ , 300км. до Пловдив с 40л. е това в БГ. НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ.Вярно ,че цената е висока ,но и в БГ. беше 1.47.лв. , но качеството пак беше зле.Истината е ,че бензиностанциите не държат винаги едно и също качество, днес си доволен , след 3дни горивото пак от там кофти.Когато контрола стане много строг и глобите пет цифрени тогава можеби нещата в БГ. ще се получат.Иначе зареждам навсякъде без да се ангажирам ,най често на Петрол и Газ Пром и не , че робувам на марка , просто са ми най удобни.

Вто Сеп 06, 2016 5:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Къде е тая цена на ПБ 1,47 лв, че се стреснах?! Колега, отчиташ ли факта, че в друга държава някак отвътре ти идва да внимаваш и да караш по-внимателно и по правилата? После у нас човек се поотпуска, кракът му също... Не се заяждам - в никакъв случай! Просто това е първото нещо за което се сещам. Иначе разхода е супер ~ 13.3/100 km. Аз от Бургас до Хисаря, с жената и детето, имам същия разход - 12-14л/100 км, скороста ми е винаги по-ниска от разрешената.

Вто Сеп 06, 2016 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
petroff написа:
Къде е тая цена на ПБ 1,47 лв, че се стреснах?! Колега, отчиташ ли факта, че в друга държава някак отвътре ти идва да внимаваш и да караш по-внимателно и по правилата? После у нас човек се поотпуска, кракът му също... Не се заяждам - в никакъв случай! Просто това е първото нещо за което се сещам. Иначе разхода е супер ~ 13.3/100 km. Аз от Бургас до Хисаря, с жената и детето, имам същия разход - 12-14л/100 км, скороста ми е винаги по-ниска от разрешената.

Цената беше такава преди 4 години.Отностно скороста ,пътя в Гърция е повече магистрала и си караш 150 без проблем.Този разход е добър за кола със доста стар модел кутия,а и половината път е в БГ..а тук както сам казваш се кара доста по бързо.

Вто Сеп 06, 2016 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 14, 2014 5:23 pm
Мнения: 106
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy '04 2.0 5МТ
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Преди няколко часа заредих в Кавала на цена0.69евро за литър газ , 300км. до Пловдив с 40л. е това в БГ. НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ.Вярно ,че цената е висока ,но и в БГ. беше 1.47.лв. , но качеството пак беше зле.Истината е ,че бензиностанциите не държат винаги едно и също качество, днес си доволен , след 3дни горивото пак от там кофти.Когато контрола стане много строг и глобите пет цифрени тогава можеби нещата в БГ. ще се получат.Иначе зареждам навсякъде без да се ангажирам ,най често на Петрол и Газ Пром и не , че робувам на марка , просто са ми най удобни.


да не звучи като заяждане, но ако имаше строг контрол и пет цифрени глоби , с тия скорости които казваш , че развиваш нямаше да караш Субару ;) а и кола изобщо ;) :beer:

Вто Сеп 06, 2016 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 2:45 pm
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru B9 Tribeca 2006
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За 3 л двигател си супер. Аз с либрата - 4 ст двулитров автомат, по-малко от 14/100 съм нямал :)
Аз пък не съм доволен от качеството на газта в пловдивско - особено си личеше със стария ГИ. Триото светваше веднага. Най-лоши впечатления от бензиностанцията след като се отклониш от централния път Пловдив - Карлово за Хисар. Мисля, че беше първата вдясно, газта се зареждаше зад сградата, а другите горива отпред. Там беше: трия - светва, гасне, трия-светва...След дозареждане от голяма верига нещата се пооправиха.

Вто Сеп 06, 2016 10:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Никакъв контрол нямаше ,румънците летяха с над 180,добре ,че ме беше страх от глоби иначе малко ми оставаше и аз да си карам по тази празна магистрала.На отиване през Драма към Кавала един униформен ме спря с частна кола ,каза нещо на гръцки и си замина,за 4 дни само една полицейска кола видях.Гърците също яко си перкат ,на извън градско карах зад един Купър под 120 не падна,не е толкова строго ,карат мотори без каски , доста от парка им е в окаяно състояние.Сигурно глобите са големи за българи,но нали им носим пари в брой ще бъдат малко по толератни към нас .

Вто Сеп 06, 2016 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги с оглед откриването на бензиностанцията на Марешки, тези които сипват от неговите горива да споделят как е качеството(газ и бензин ме вълнуват). Има писано по- назад в темата, но както знаем в България всяко чудо е за три дни. Обикновено тръгва добре и после става трагедия. Дали е добро и към момента качеството, че не остана вече откъде. Еко бяха на ниво, но и при тях нещо се оплеска. На Лукойл винаги се оказва,че имам по- голяма бутилка, отколкото пише в паспорта, то и в Шел така ROFL , а петрол не ми се коментира изобщо. Само Газпром и Вито са без забележки към момента, но не са най- разпростарените.

Сря Фев 22, 2017 12:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 08, 2015 6:48 pm
Мнения: 297
Местоположение: Сливен
Автомобил: Legacy 2,5 - 2004 АТ
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Be happy 1 написа:
Колеги с оглед откриването на бензиностанцията на Марешки, тези които сипват от неговите горива да споделят как е качеството(газ и бензин ме вълнуват). Има писано по- назад в темата, но както знаем в България всяко чудо е за три дни. Обикновено тръгва добре и после става трагедия. Дали е добро и към момента качеството, че не остана вече откъде. Еко бяха на ниво, но и при тях нещо се оплеска. На Лукойл винаги се оказва,че имам по- голяма бутилка, отколкото пише в паспорта, то и в Шел така ROFL , а петрол не ми се коментира изобщо. Само Газпром и Вито са без забележки към момента, но не са най- разпростарените.



Марешки в Сливен са си добре и бензин и газ.
Преди време бях заредил 20лв от Елит Газ в Сливен и колата започна да притриса сериозно и доста начесто . Същата вечер напълнил до горе газ от Марешки и нямах проблеми.
На 60л бутилка повече от 58л не са ми вкарвали

_________________
http://line4auto.ru/subaru/m76.gif

Сря Фев 22, 2017 2:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 658 мнения ]  стр Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор