Правила за пускане на обяви в раздела


Тук се обсъждат проблеми, касаещи повече от един модел на Субару и общи въпроси.



Отговори на тема
 помогнете 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 1:29 am
Постове: 1
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Имам нужда от съвет.Притежавам едно комби ,на което беше изкарана биела през блока(така го купих).В последствие купих друго комби заради мототра(частите от купето които стават за ползване ги продавам).Преместих мотора еа 81 като преди това му свалих главите и ремонтирах клапаните и ги шлайфах,сглобих го с нови гарнитури и т.н.Компресията е между 8 и 9 капачката и кабелите са нови ,но мотора работи на три цилиндъра(не работи 2 цилиндър -този до водната помпа).Увреждания като деруги или пукнатини няма нито на главите , нито на блоковете.Просто нямам идея какво се случва.Ако някой може да сподели нещо ще съм му много благодарен.

Вто Сеп 26, 2006 1:51 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Постове: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
Моето мнение не е много компетентно, но все пак: провери запалването или електрониката, защото все пак компютрите се трошат, знам го от БМВ, а и Субару колко датчика имат, ако нещо не си закачил примерно. Другото-ако има много голяма разлика в годините на производство между двата автомобила, може да има драстична промяна някъде и електрониката да се бърка. Ник ще ти помогне с положителност, съжелявам, ако съм те заблудил :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Сря Сеп 27, 2006 10:46 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Постове: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
sanders написа:
Имам нужда от съвет.Притежавам едно комби ,на което беше изкарана биела през блока(така го купих).В последствие купих друго комби заради мототра(частите от купето които стават за ползване ги продавам).Преместих мотора еа 81 като преди това му свалих главите и ремонтирах клапаните и ги шлайфах,сглобих го с нови гарнитури и т.н.Компресията е между 8 и 9 капачката и кабелите са нови ,но мотора работи на три цилиндъра(не работи 2 цилиндър -този до водната помпа).Увреждания като деруги или пукнатини няма нито на главите , нито на блоковете.Просто нямам идея какво се случва.Ако някой може да сподели нещо ще съм му много благодарен.


Еми, намери някой който разбира, да погледне и да види кое се губи. Иначе така няма смисъл аз да изреждам 50 възможни дефекта. Аз и затова не отговорих първия път. Безпредметно е. Намери човек да удостовери наличие на искра, компресия и пулс на инжектора (многоточков, нали?).
И тогава пак говорим. Иначе е безпредметно.

Сря Сеп 27, 2006 12:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор