Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Мар 19, 2024 4:57 am

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Зареждане,сервиз АВТОКЛИМАТИЦИ --->39-65 лева!!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ от 1 ЮЛИ до 15 ЮЛИ 2012г.:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Юли 01, 2012 9:22 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2012 8:02 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
Автомобил: Outback H6 2008
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Вчера се възползвах от услугите на колегата и съм много доволен. Много е точен и добре работи.

Вто Юли 03, 2012 7:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дай сега цените за юли, че ще ви посетя явно , пущината губи фреон от някъде и ме дразни, зимата не беше пускан климатика , като опитах на първи жеги нанай си фреон, сухо , вакумирахме , надухме , нищо , сипаха момчетата 0,600 гр сиреч целия и проработи, беше си лед в колата, сега обаче забелязвам, че не е толкова лед и ми се чини, че отнякъде отлита газа, та ще дойда да диагностицирате ако е удобно или събота или неделя тази седмица.
поздрави
Васил

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Вто Юли 03, 2012 8:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
harrryb написа:
Вчера се възползвах от услугите на колегата и съм много доволен. Много е точен и добре работи.



Благодаря :)

Цените ги има по-горе ,колега.

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124
 -5

Вто Юли 03, 2012 12:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 9:30 pm
Мнения: 753
Местоположение: Асеновград
Автомобил: SPEC B, Forester SG
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така.....
Сега да кажа моите впечатления от "сервиза".
Преди да ги посетя, климатика ми работеше, но една идея по-слабо от това което трябва да е, явно се нуждае от дозареждане. Отидох в събота сутринта, смениха ми игличките и дозаредиха 150 гр. и всичко изглеждаше ок в 8:30ч. сутринта. Платих 69лв и си тръгнах. В неделя тръгвам на екскурзия по планините със сина и.....изненада - климатика включен на макс, вентилатора и той, а хлад едва, едва и така цял ден. Във вторник отивам отново и казвавам, че след зареждането климатика работи по-слабо от преди, а те закачат голи мъркучи с манометри и казват ми всичко е нормално, на 35-40 градуса колко по-студено да духа и се впуснаха в обяснения как климатика свалял температурата с около 20 градуса и т.н и т.н., явно в техните очи съм изглеждал пълен лаик. От там бесен отивам при приятел колега в другия край на София и му разказвам историята на 2 на 3 и той закача машината - и първите му думи бяха "защо има въздух в системата", от там изтегляне, зареждане на ново и О-чудо в жегата тръпки те побиват като пусна климатика.
Та от мен ОТРИЦАТЕЛЕН глас за свършена работа и некоректно отношение.

_________________
Джованни Тач
Обслужване и поддръжка
Текущи и основни ремонти
Монтаж на ГИ

Иван Костадинов

0899366111

Чет Юли 05, 2012 11:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
jovanni написа:
Така.....
Сега да кажа моите впечатления от "сервиза".
Преди да ги посетя, климатика ми работеше, но една идея по-слабо от това което трябва да е, явно се нуждае от дозареждане. Отидох в събота сутринта, смениха ми игличките и дозаредиха 150 гр. и всичко изглеждаше ок в 8:30ч. сутринта. Платих 69лв и си тръгнах. В неделя тръгвам на екскурзия по планините със сина и.....изненада - климатика включен на макс, вентилатора и той, а хлад едва, едва и така цял ден. Във вторник отивам отново и казвавам, че след зареждането климатика работи по-слабо от преди, а те закачат голи мъркучи с манометри и казват ми всичко е нормално, на 35-40 градуса колко по-студено да духа и се впуснаха в обяснения как климатика свалял температурата с около 20 градуса и т.н и т.н., явно в техните очи съм изглеждал пълен лаик. От там бесен отивам при приятел колега в другия край на София и му разказвам историята на 2 на 3 и той закача машината - и първите му думи бяха "защо има въздух в системата", от там изтегляне, зареждане на ново и О-чудо в жегата тръпки те побиват като пусна климатика.
Та от мен ОТРИЦАТЕЛЕН глас за свършена работа и некоректно отношение.


Да поясня:
Колегата идва при нас закачаме на Субаруто освен манометри и термометър на въздуховода, който на 3тата минута след влючването на климатика отчита 7.5 градуса при 40 градуса външна температура.(ПЕРФЕКТЕН)Освен това проверяваме тръбата на ниското налягане на климатика и разбираме ,че е ледено студента, което означава ,че е напълно зареден,защото ако тя не е ледена а леко хладна това значи ,че е изпуснал и обясняваме всичко това на клиента. След направената диагностика на автомобила , се установява ,че той работи напълно в нормите и дори не взимаме пари на клиента за нея... той ни заявява, че не бил доволен и ,че преди климатика духал с 1 градус по-малко и нещо не е както трябва и щял да си го прави другаде. Пожелахме му късмет и приятен ден и го изпратихме.
Не мисля,че има грешка в нас.Съжалявам.

п.п.Няма как да е имало въздух в системата ,първо защото при зареждането климатика е вакумиран перфектно и второ , няма как "колегата" да разбере,че е имало въздух в системата ...

Колега съжалявам, но мисля,че е некоректно да пишете постове в темата и да спесявате информация относно станалото.
Всеки знае,че е съвсем нормално автомобилът да отдава между 5 и 10 градуса температура от въдуховода при външна температура 40 градуса. Това е климатик не е хладилник да отдава -5...
Поздрави

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Съб Юли 07, 2012 10:40 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз днес бях при вас. Нещата са Ок, с лека забележка: не може да записваш по две коли на час без да знаеш колко ще работиш по колата и да обясниш на клиента че сега няма време да се сменят още два О-пръстенчета, защото има друга кола след малко - да дойде друг път :D
Приеми го като градивна критика. Ще дойда когато ми остане време или го планирам.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Съб Юли 07, 2012 10:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Цените остават същите до края на месеца.
Поздрави :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124
 8

Пон Юли 16, 2012 7:25 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5303
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ползвах услугите на сервиза и съм много доволен. Откриха запушен от мръсотия радиатор, хващайки високо налягане, така че си спестих допълнителни главоболия. Дори не ми взеха пари за повторното пълнене, което се наложи заради чистенето на радиатора.
За темепературата сега няма какво да кажа повече - 6 градуса и повече от достатъчно.

Плюс от мен заради старанието и качествената работа, въпреки условията в сервиза. =D>

Вто Юли 17, 2012 2:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Ползвах услугите на сервиза и съм много доволен. Откриха запушен от мръсотия радиатор, хващайки високо налягане, така че си спестих допълнителни главоболия. Дори не ми взеха пари за повторното пълнене, което се наложи заради чистенето на радиатора.
За темепературата сега няма какво да кажа повече - 6 градуса и повече от достатъчно.

Плюс от мен заради старанието и качествената работа, въпреки условията в сервиза. =D>


Благодаря, колега :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Пет Юли 20, 2012 6:00 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до края на летния сезон.:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Съб Авг 25, 2012 10:29 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Мар 05, 2013 10:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Харесайте нашата фейсбук страничка : https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D ... 363?ref=hl

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Апр 07, 2013 7:23 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД, предлага пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!


За повече информация, актуални цени относно автоклиматици и снимки посетете сайта на "Д енд Д трейд" ЕООД:
АВТОКЛИМАТИЦИ




ЦЕНИ ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАРТ-АПРИЛ 2013.:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в зависимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

!!!От Май месец ще предлагаме и избор на клиентите си относно това, дали да се зареждат автомобилите им с автоматизирани машини за автоклиматици ,или механично както до сега с всички нужни инструменти ,за да бъде качествена услугата, която предлагаме.


ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете, обадете ми се да ме предупредите, защото само взимате празно място във времето, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред ,а не да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.


Разяснение:

--->
Цялостното пълнене представлява : изтегляне на останалото количество масло и фреон ,което има в системата, рециклиране, вакуумиране на системата, цялостен оглед за пропуквания и други неизправности на местата ,където е възможно дас е появят, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор - чувствителност 5гр./1 година), наливане на масло, оцветител и фреон чрез везна, по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна и работеща

---> Работя със Стенд за събиране на фреон и масло , Вакуум помпа (до -1 Бара), Везна за точно измерване на зареденото количество фреон, манометри за имерване на налягането в системата .
В големите машини, които сте виждали по сервизи ,гумаджийници и т.н са включени :стенда за събиране,вакумпомпата(Забележка: не всяка машина може да направи вакуум до - 1 бар ,което е много важно за климатичната система) , везна за измерване.РАЗЛИКАТА е, че машината е автоматизирана и не е нужно този ,който работи с нея да разбира от климатици ,а само да може да нагласи Машината на точната марка автомобил и да натисне копчето за включване и тя прави всичко сама,но в много случаи след пълнене на машина се разбира за теч в климатичната система,който ние хващаме още преди да се напълни изцяло. Работим с отделни инструменти ,защото сме климатични техници, знаем как да ги ползваме и освен това ни е по-удобно да ги пренасяме на адрес( услуга ,която също предлагаме ,за по-голямо удобство на клиента) ,защото голямата машина не е удобна за транспортиране.
Работим по всички изисквания за зареждане на автоклиматични и климатични системи ,не сме от тези дето Ви слагат направо манометъра обръщат бутилката и пълнят на око.Работим с качествени масла и фреони със сертификати .Имаме и сертификати за работа с фреони, които се изкарват със специализиран курс и изпит, така че не се притеснявайте идвате при сертифицирани техници,които си разбират от работата.


Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, можете да прочетете статии по темата в другият специализиран сайт на фирма "Д енд Д трейд" ЕООД: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

"Д енд Д трейд" ЕООД ДАВА ГАРАНЦИЯ ЗА СВЪРШЕНАТА РАБОТА!!!


Facebook страница: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#! ... 7200417363


За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .

Телефон за връзка:0888813124 ; 0877713124 Веселин Димитров
София

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Сря Апр 17, 2013 7:26 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Цените остават същите и през месец Май!!! :beer:

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Чет Май 02, 2013 8:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Май 30, 2013 1:02 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, Колеги! Вчера се възползвах от услугите на колегата poroka , закарах колата момчето източи фреона, който имаше и започна да прави тестове. Първо "наду" системата на 25bar-а, (което според мен е много, но той каза че на толкова трябвало) излезна че имало някакъв минимален теч и той започна да ми предлага варианти: Първия бил с някаква химия струваща 130лв със зареждането, която щяла "почти сигурно да оправи проблема", аз го питам, "ако не го оправи?" - той: "почти съм обеден, че ще го оправи". Вторият вариант бил - да се сложи някакъв оцветител във фреона и да отида след няколко дена да го проверят колко е изтекъл, да видят от къде и евентуално да се оправи. Предпочетох втория вариант. Сложиха каквото трябва, запалихме колата и компресора пак не иска да включи ( предварително се е блокирал сам, защото няма достатъчно фреон в системата). И човека започва да ми обяснява, че трябва да отида в "Балканстар"(колата е Мерцедес) не ставало във всеки сервиз, за да ми изтрият грешката от компютъра за да ми тръгне компресора и му дължа 40лева. Както и да е платих и тръгнах, отивам на майстор, (не се занимава с климатици, а само с диагностика) пусна компресора платих си и там сума подобна на тази за зареждането. Като им звъннах после, казаха, че ако не съм доволен да отида пак да ми източат фреона и да ми върнат парите, а те нямали компютър за диагностика, защото "Струва много пари". Та според мен ако колата Ви е по-нова (от 2000г) и държите на нея, не я карайте при хората от този сервиз, целта им е само да взимат пари без да поемат отговорност за причинените неудобства след тях.

Поздрави !!!
И лека, и безаварийна !!!

Чет Май 30, 2013 2:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Г-н Дерменджиев,

Когато плюете наляво и надясно не бъдете анонимен, моля Ви се! Кое от случилото се Вие намерихте за некоректно към Вас?! Обяснихме ли Ви предварително какво можем да направим за Вас, обяснихме! Казахме ли Ви колко ще струва, казахме Ви! Вие съгласихте ли се, съгласихте се! Платили сте точно толкова, колкото струва това, което сме направили и не сме Ви карали насила! Вие плюете с/у нашата честност и лоялност, която проявяваме! Също така Ви казахме, че след включването на компресора трябва да проверим къде е пропускът, а сумата, която заплатихте ще Ви я приспаднем, но това не го казвате по форумите?! Обаждате ни се по телефона с явни заплахи, с обиди и дори след предложението ни да заповядате да Ви върнем парите, Вие отказвате с мотива, че по-сладко ще Ви бъде да влезнете по форумите и да ни оплюете :-? ! Г-н Дерменджиев, очевидно е, че търсите скандал, но Ви съветвам да преосмислите ситуацията - дали сте прав наистина!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Съб Юни 01, 2013 1:35 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Май 30, 2013 1:02 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вижте, какво - нямам намерение да споря по форумите, но когато дойдох при Вас ми обяснихте че климатика на колата ми ще започне да работи, а той НЕ заработи. После когато Ви се обадих и поисках да поемете отговорност, за причинените от Вас неудобства - Вие ми предлагате да дойда да ми източите фреона, който сте ми сложили и да ми върнете парите, а моя въпрос беше (и все още е) тези пари, който съм дал на майстор за да пусне компресора на климатика - кой ще ми ги възстанови, защото ако източите всичко компресора пак ще се блокира. НО Вас не Ви интересува за последствията причинени от НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА Ви. Главно за това не съм дошъл да ми източите фреона и да ми върнете парите, иначе бих го направил!!!

ПП: Не съм заплашвал никого, ако нещо Ви е прозвучало, като заплаха то явно Вие така сте го разбрали, казах ви просто, че от такива "майстори", като Вас страда нашата МИЛА РОДИНА!!!!

Нед Юни 02, 2013 12:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Май 30, 2013 1:02 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
А между другото, май не сте прочели ЗЗЛД чл.2 ал.(2) и чл42 ал.(1), та пишете така смело имена из форумите!!!

Пон Юни 03, 2013 10:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Противоречието е проява на слабост! Благодарим за мнението, което изказвате (макар и тенденциозно и некомпетентно )! Ценим и уважаваме позицията на всеки, но не толерираме агресивно и не обективно поведение от страна на клиент, на когото му е обяснено, че трябва да посети специализиран сервиз, в който да бъдат отстранени грешките от софтуера на компютъра на автомобила. Също така считаме, че би било коректно, когато давате мнение, било то негативно или позитивно, да го правите заставайки с името си, а не анонимно! Не е достойно и достоверността на критиката намалява тежестта си!

Относно чл.2 ал.(2) и чл.42 ал.(1) от ЗЗЛД, подчертаваме дебело, че по смисъла на действащия и цитиран от вас закон, нарушение няма! Споменаването на фамилно име не се тълкува като излагане на публична показ на защитени лични данни. Следвайки обаче вашата логика, екипът ни съвсем законосъобразно може да предяви съдебен иск за Обида и уронване на авторитета. Екипът ни работи с хиляди клиенти, които са ни доверили автомобилите си и до сега подобен род пошло поведение не е демонстрирал никой!

Това моментално оборва опита Ви за уронване на името ни и омаловажаване на професионалните ни умения! С това смятаме да прекратим словесната битка, която подехте с нас и да Ви пожелаем успешна и ползотворна седмица!



П.П. В случай, че желаете да продължим разговора в започнатия от вас тон, моля обадете се в сервиза да Ви пренасочим към адвоката на дружество!



!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!



1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.

- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.

- цялостно зареждане 49 лв !!!



...очаквайте още летни и изненадващи промоции съвсем скоро ! az.gif

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Пон Юни 03, 2013 1:57 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор