Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Мар 19, 2024 1:50 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 Зареждане,сервиз АВТОКЛИМАТИЦИ --->39-65 лева!!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Май 30, 2013 1:02 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Явно сте на много високо ниво в оправданията, като в работата никакви Ви няма. Аз нямам какво повече да кажа за Вас и Вашето отношение към клиентите Ви, защото аз бях такъв.

ПП: Установеният проблем от сервиза се оказа лъжа, в друг сервиз, в който ходих не установиха проблем в системата на автомобила и климатика работи, вече втори ден без проблем!!!

Просто искат да Ви вземат парите!!!

Пон Юни 03, 2013 2:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!



1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.

- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.

- цялостно зареждане 49 лв !!!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Юни 18, 2013 11:21 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
[size=150ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!! [/size]

Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии НА ПОЛОВИН ЦЕНА - 19.99 ЛЕВА
ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!
Обработката на купето трае около 15 - 20 минути
Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.
ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!

Гаранция 1година

1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Юли 02, 2013 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!!

!!!БОНУС ЗА ВСЕКИ КЛИЕНТ, ВЪЗПОЛЗВАЛ СЕ ОТ ПРОМОЦИИТЕ НИ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИК ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮЛИ!!! БЕЗПЛАТНО !!! Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии РЕАЛНА ЦЕНА - 35 ЛЕВА
ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!
Обработката на купето трае около 12 - 20 минути
Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.
ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!


1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Юли 09, 2013 9:14 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Пресен - пресен

Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 8:24 pm
Мнения: 1
Skype: 147690000
Автомобил: Alfa Romeo 156
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Крам Alfa Romeo 156 от 1999 г. и реших да пиша във всички форуми, в който намеря реклама на klimatici-dd.com, clima-dd.com или avtoklimatici.org, за да ви обясня за тяхната ГАРАНЦИЯ и ценообразуване и начин на работа! Телефоните им за връзка са 0888813124; 0877713124. Ходих първоначално при тях за дозареждане на климатика, казаха че има 50гр фреон, дозаредиха го и казаха че вече имам ГАРАНЦИЯ до края на сезона. 1 месец по-късно на връщане от почивка в Гърция, климатика ми не работеше - компресора не се включваше видимо и отидох отново, защото все пак имах ГАРАНЦИЯ. Въпреки ГАРАНЦИЯТА ми взеха отново 15лв. за диагностика и остановиха, че компресора ми е заминал, а ремонта му е 350лв.

Потърсих второ мнение и се оказа, че имам спукана алуминиева тръбичка и заради това защитата на компресора не му позволявала да се включи. Общо за 70лв.!!! ми завариха тръбичката, монтираха я, напълниха системата с фреон и ми изчистиха филтъра на климатика, който беше целия в кал и листа и системата тръгна перфектно. А, за тези 70лв. ми сложиха и двата дълги болта на компресора, които липсваха и дори двигателя стана по-тих, защото явно е имало вибрации от въртенето на ремъка върху хванатия само с 2 болта отдолу (от общо 4 - 2 горе и 2 долу) компресор.

Разсъждавам логично ако не бях потърсил второ мнение и бях дал 350лв. на тези пичове какво щеше да стане. Щяха да ми оправят компресора и после сигурно щяха да кажат, "Ами ние компресора ти го оправихме ама явно има и още нещо". И колко ли още пари щеше да ми струва това "още нещо" освен тези 350лв.?

Аз работя като програмист, но имам и някакви технически познания. Интересно ми е как може да се определи, че един компресор е развален, а да се пропусне дребният факт, че системата не е вакуумирана и че компресора се тресе целия, защото едвам се държи на 2 болта?

Понеже двата пъти като ходих в този сервиз виждам, че имат много работа и клиенти и за това моят съвет към Вас бъдещи или настоящи клиенти на тези МАЙСТОРИ, чиито сервиз за климатици се намира в дъното на бул. Инженер Иван Иванов - пряка на бул. Академик Иван Гешов. НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ НА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ, защото не допускам, че такава грешка се прави от некомпетентност, а изключително съм се нагледал на пишман майстори в София, който са безобразни лъжци!.

След тази негативна статия целяща да Ви предпази от това да се чувствате излъгани като мен искам да Ви пожелая едно хубаво и слънчево лято.

Миро

Сря Юли 17, 2013 8:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
mirosoft написа:
Здравейте,

Крам Alfa Romeo 156 от 1999 г. и реших да пиша във всички форуми, в който намеря реклама на klimatici-dd.com, clima-dd.com или avtoklimatici.org, за да ви обясня за тяхната ГАРАНЦИЯ и ценообразуване и начин на работа! Телефоните им за връзка са 0888813124; 0877713124. Ходих първоначално при тях за дозареждане на климатика, казаха че има 50гр фреон, дозаредиха го и казаха че вече имам ГАРАНЦИЯ до края на сезона. 1 месец по-късно на връщане от почивка в Гърция, климатика ми не работеше - компресора не се включваше видимо и отидох отново, защото все пак имах ГАРАНЦИЯ. Въпреки ГАРАНЦИЯТА ми взеха отново 15лв. за диагностика и остановиха, че компресора ми е заминал, а ремонта му е 350лв.

Потърсих второ мнение и се оказа, че имам спукана алуминиева тръбичка и заради това защитата на компресора не му позволявала да се включи. Общо за 70лв.!!! ми завариха тръбичката, монтираха я, напълниха системата с фреон и ми изчистиха филтъра на климатика, който беше целия в кал и листа и системата тръгна перфектно. А, за тези 70лв. ми сложиха и двата дълги болта на компресора, които липсваха и дори двигателя стана по-тих, защото явно е имало вибрации от въртенето на ремъка върху хванатия само с 2 болта отдолу (от общо 4 - 2 горе и 2 долу) компресор.

Разсъждавам логично ако не бях потърсил второ мнение и бях дал 350лв. на тези пичове какво щеше да стане. Щяха да ми оправят компресора и после сигурно щяха да кажат, "Ами ние компресора ти го оправихме ама явно има и още нещо". И колко ли още пари щеше да ми струва това "още нещо" освен тези 350лв.?

Аз работя като програмист, но имам и някакви технически познания. Интересно ми е как може да се определи, че един компресор е развален, а да се пропусне дребният факт, че системата не е вакуумирана и че компресора се тресе целия, защото едвам се държи на 2 болта?

Понеже двата пъти като ходих в този сервиз виждам, че имат много работа и клиенти и за това моят съвет към Вас бъдещи или настоящи клиенти на тези МАЙСТОРИ, чиито сервиз за климатици се намира в дъното на бул. Инженер Иван Иванов - пряка на бул. Академик Иван Гешов. НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ НА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ, защото не допускам, че такава грешка се прави от некомпетентност, а изключително съм се нагледал на пишман майстори в София, който са безобразни лъжци!.

След тази негативна статия целяща да Ви предпази от това да се чувствате излъгани като мен искам да Ви пожелая едно хубаво и слънчево лято.

Миро


Колега...това "ако" ; "Сигурно" и така нататък... са само предположения... това ,че е била спукана тръба не означава,че лагера на компресора не ти е за смяна...той може да работи и така...но след известно време може да си създадеш по-голям проблем. Избора дали ще го смениш , или не е лично твой.
И сам казваш...винаги има много клиенти...мислиш ли ,че ако не си вършим работата както трябва ще ги има?!?!
Това,че компресора е хванат на 2 ,а не на 4 болта без да качим колата на крика и да проверим по-обстойно,както и щеше да се случи ,когато я оставиш за смяна на лагера няма как да го разберем.
Всеки явно търси по-лесния и евтин начин на решаването на проблемите си с автомобил ,чиито климатик видимо не е поддържан както трябва ("защото едвам се държи на 2 болта?")...и това какво общо има с гаранцията...Гаранцията се отнася за фреона , не за частите по системата на автомобила ,които са на 15 години...
Късмет и дано в бъдеще да нямаш проблеми.

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Сря Юли 17, 2013 9:12 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Промоциите и цените важат и за АВГУСТ МЕСЕЦ :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Авг 06, 2013 10:45 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ПРОМОЦИЯ!!!

1. Диагностика -15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- Монтаж и поддръжка на газови инжекциони.

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Вто Сеп 10, 2013 3:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ПРОМОЦИЯ!!!
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време: 08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Пет Фев 21, 2014 1:19 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД, предлага продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!


Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара.

ЯПОНСКИ КЛИМАТИЦИ ВТОРА РЪКА С 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ!

* Консумация на ел. енергия от 300 до 600 W.
* Хиперинвертори от 699 лв.
* 100% рециклирани с Перфектен външен вид и 3 години пълна гаранция!!!

Добри цени и голям избор на модели
---> MITSUBISHI, Fujitsu, Panasonic - NATIONAL, DAIKIN, TOSHIBA, GENERAL, SHARP, HITACHI и др.


За повече информация, актуални цени относно климатици и автоклиматици и снимки посетете сайта на "Д енд Д трейд" ЕООД : http://ddtrade.bg



АВТОКЛИМАТИЦИ - ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ МАРТ - АПРИЛ 2014!!!
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 19 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете, обадете ми се да ме предупредите, защото само взимате празно място във времето, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред ,а не да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.


Разяснение:


* Работим по всички изисквания за зареждане на автоклиматични и климатични системи ,не сме от тези дето Ви слагат направо манометъра обръщат бутилката и пълнят на око. Работим с качествени масла и фреони със сертификати.
* Гарантираме най-високо качество на най-добри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.
!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !!!

Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: [b]ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ


"Д енд Д трейд" ЕООД ДАВА ГАРАНЦИЯ ЗА СВЪРШЕНАТА РАБОТА!!!

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!


Facebook страница: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#! ... 7200417363

ПРОМОЦИОНАЛНИ цени за монтаж на климатици:
1. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 140 лева( до 14 btu)
2. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 180 лева ( от 14 до 24 btu )
3. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 230 лева ( от 24 до 36 btu )
4. Демонтаж на климатик - [color=#FF0000]50 лева

Извънгаранционна поддръжка и ремонт на домашни климатици:
1. Посещение на адрес + Диагностика - 30 лева.
2. Профилактика - 40 лева
3. Посещение на адрес + Диагностика + Зареждане с фреон - 80 лева за климатици до 12 btu .
4. Демонтаж и монтаж на климатик - 180 лева. (извънгаранционен до 12 btu)
5. Цените за ремонти се уточняват на място след извършена диагностика на климатичната система.


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .

София

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Пет Апр 11, 2014 6:16 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Промоционалните цени остават същите до края на месец МАЙ!!! :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Сря Май 14, 2014 6:54 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 4:40 pm
Мнения: 654
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6
Телефон: 0898612194
Рейтинг: 194
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв -Какво количество фреон влиза във въпросната процедура,доплаща ли се над някакво количество и по колко? :-?

Чет Май 15, 2014 5:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
dragoveli написа:
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв -Какво количество фреон влиза във въпросната процедура,доплаща ли се над някакво количество и по колко? :-?


Цените се изчисляват по следния начин.
Дозареждане 29 лева - ако автомобилът ,който докарате в сервиза ни събира 800 грама, но когато изтеглим останалото количество фреон от системата Ви установим,че е над 50 % от 800 гр. ( например 450гр.)
Цялостно зареждане 49 лева - ако автомобилът ,който докарате в сервиза ни събира 800 грама, но когато изтеглим останалото количество фреон от системата Ви установим, че е под 50 % от 800 гр. ( например 300гр.)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Май 18, 2014 6:54 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
[*]ПРОМОЦИЯ до 15 ЮНИ!!
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Съб Май 31, 2014 10:41 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
poroka написа:
[*]ПРОМОЦИЯ до 15 ЮНИ!!
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Юни 01, 2014 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Колеги, обаждайте се предварително ,за да си запазите час и да не чакате :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Сря Юли 09, 2014 11:32 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ПРОЛЕТНА ПРОМОЦИЯ до края на Април за зареждане на автоклиматици !

1. Диагностика - 10лв

2. Диагностика за течове + Дозареждане на автоклиматик - 25 лв.

3. Диагностика за течове + Цялостно зареждане автоклиматици - 45 лв

4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително в засвисимост от местоположението на автомобила - 5-10 лв. ( за гр. София )

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.

* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.

* Гарантираме най-високо качество на най-добри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!

* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици, както и най-качесвения сертифициран фреон - Dupont.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !!!

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Мар 22, 2015 6:27 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Цените остават същите до 15 Май, колеги :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Съб Май 02, 2015 12:05 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
ПРОЛЕТНА ПРОМОЦИЯ до края на Май за зареждане на автоклиматици !
1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-10 лв) гр. София).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, ж.к. Сердика, бул. Инж. Иван Иванов 67 ( търсете го по картата на bgmaps.com ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа (Събота )
08 - 14 часа ( Неделя )

Телефон за контакт: 0888813124 ; 0877713124

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Май 17, 2015 1:42 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 11:53 pm
Мнения: 69
Местоположение: София
Автомобил: Субару
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Поради големия интерес, удължаваме промоцията на същите цени до края на ЮНИ месец :)

_________________
Продажба , монтаж, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София
Зареждане на автоклиматици - 39 лева
Телефон за връзка :0888813124 ; 0877713124

Нед Май 31, 2015 11:31 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор