Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема стр <  1, 2
 Разни изделия, продукти и идеи 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 1:16 pm
Постове: 899
Рейтинг: 266
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сега заради тоз заборник дето ми боядиса - трябва да боядисвам целия шлеп.... :D

Нед Мар 17, 2013 9:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
proscrip написа:
Сега заради тоз заборник дето ми боядиса - трябва да боядисвам целия шлеп.... :D


:giggle:

Нед Мар 17, 2013 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Отливане на аеродинамичен панел за ремарке, размерите на панела са - височина 1690мм, ширина 1360мм и изпъкване на обема 450мм. Цената е за един брой изделие - 700лв. Ето линк към изделието - http://solo-form.blogspot.com/2013/06/a ... er_14.html


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
http://www.solo-form.blogspot.com
http://www.pavel3.deviantart.com/gallery
e-mail: [email protected]
skype: pavence

Съб Юни 22, 2013 1:15 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Постове: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Можеш ли да направиш ХардТоп ?

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Съб Юни 22, 2013 11:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Mladen99 написа:
Можеш ли да направиш ХардТоп ?


Да мога да го изработя, но на каква основа да се изработи - нов от нулата ли да се оформи изделие в-у пикап предполагам или да се отлее от друг твърд таван.....мисля, че най-добре на ЛС и скайп или каквото ти е най-удобно за контакт. Трябва ми информация за модела и подробности! Поздрави ;)

Съб Юни 22, 2013 1:58 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pablo3 написа:
Отливане на аеродинамичен панел за ремарке, размерите на панела са - височина 1690мм, ширина 1360мм и изпъкване на обема 450мм. Цената е за един брой изделие - 700лв. Ето линк към изделието - http://solo-form.blogspot.com/2013/06/a ... er_14.html


Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
http://www.solo-form.blogspot.com
http://www.pavel3.deviantart.com/gallery
e-mail: [email protected]
skype: pavence


Цената е за един брой изделие - 630лв.

Нед Юли 21, 2013 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Отливане на аеродинамичен панел за ремарке, размерите на панела са - височина 1700мм, ширина 1390мм и изпъкване на обема 450мм. Подходящ е и за размер на ремарке - 1500мм височина и ширина 1300мм, след изрязване на част от периферията отдолу и отстрани.
При желание за изработка на лява и дясна "страница" и горна "страница", трябва собственикът на ремаркето да изработи носеща конструкция (метални профили)! При желание за направа на цялия товарен отсек (коруба), ще се обсъждат всички подробности допълнително и проекта, ще се уточнява индивидуално, цената се уточнява също допълнително и е извън обявената стойност на аеродинамичния панел!

Ако проявите интерес цената на едно такова изделие е 750лв., като възвращаемостта съм сигурен, че я осъзнавате и инвестицията в един такъв "аеродинамичен щит" би била много полезна, защото решава и облекчава много от проблемите при използването на ремаркета за дълготрайни и интензивни пътувания! Възможни са опити с материалите и технологията за изработка при по-голям интерес, но при единични поръчки не би било проблем да се изпълняват отделни бройки!
Ето линк със снимките на панела - http://solo-form.blogspot.com/2013/06/a ... er_14.html

Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
http://www.solo-form.blogspot.com
http://www.pavel3.deviantart.com/gallery
e-mail: [email protected]
skype: pavence

Панела се слага както виждате на фронталната страница на ремаркето зад теглича, подходящ за монтаж и това може да се прави от Вас при конкретна доработка на ремаркето с метална конструкция в съответна фирма или от Вас и може да се намери индивидуално решение за определения тип ремарке. Това не е нещо непознато и дори е доста разпространено в цял свят, панелите се слагат на така на наречените Box Trailers. . Доказано е , че има изключително добър ефект с-у въздушното съпротивление, а по магистрали и места където се вдига по-висока скорост ще има наистина максимален ефект и ще се усетят ползите! Като аеродинамика този панел малко или много подобрява и скоростта, бори се със завихрянията, а те са много големи в тази зона между превозното средство и ремаркето, защото там се изтласква въздуха и завихрянията са най-много. Въздушната струя оформя налягане, което буквално намалява средната скорост на целия комплект превозни средства (автомобил, ван, джип или микробус + ремарке) , чувства се това осезателно! Панела най-вече подобрява аеродинамиката и ремаркето вече не спира като "парашут" - автомобила, ван-а, микробус-а или джип-а и прикаченото към тях ремарке! Определено много положително се отразява на ремаркетата адаптирани с твърда коруба и един такъв „аеродинамичен щит” , разбира се окомплектован и оформен с останалата част от товарния отсек - с горна страница за тавана и две странични страници! Разхода на гориво също не се подминава като фактор и е много съществен като се цели намаляване на среден разход, което идва с течение на времето и се забелязват ползите вече при интензивни пътувания и след време инвестицията от един такъв панел дава резултат! Също искам да отбележа и ползите при силен дъжд, изтласква силната струя вода и не позволява задържане и влизане на влага вътре и в ремаркето, особено в частта си с аеродинамичния панел! Дори сега ще бъдат изпитани вече два такива аеродинамични панела по пътищата и аутобаните в Европа, мисля, че им реших доста проблеми на конкретните клиенти, а те имаха не малко преди да изработим този панел - оплаквания като ниска скорост, среден разход, стопиране на товара и буквално затормозяване и забавяне значително на превозното средство с ремаркето, навлизане на влагата, все ред малки и големи проблеми! Оказва се, че буквално е пречка без такъв аеродинамичен панел особено при интензивни и дълготрайни пътувания, особено за хора пътуващи и занимаващи се с транспорт!

Сря Окт 16, 2013 8:41 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Цена на "Аеродинамичен панел за ремарке" - 550лв.

Чет Яну 02, 2014 10:11 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Напуснал форума

Регистриран на: Пет Мар 26, 2010 11:11 pm
Постове: 875
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
proscrip написа:
Сега заради тоз заборник дето ми боядиса - трябва да боядисвам целия шлеп.... :D




Когато кажеш, а защо не още едно SUBARU в моя списък :beer:

Съб Фев 08, 2014 5:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 3:48 pm
Постове: 198
Местоположение: СОФИЯ
Автомобил: subaru outback 2.5
Рейтинг: 24
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колега а можеш ли да изработиш ветробран за легаси комби 2002г. :idea:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Мар 18, 2014 2:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 3:48 pm
Постове: 198
Местоположение: СОФИЯ
Автомобил: subaru outback 2.5
Рейтинг: 24
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
На тази примерна снимка се вижда точно каква ми е идеята :idea:

Вто Мар 18, 2014 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 24, 2011 3:53 pm
Постове: 75
Местоположение: BG - SOFIA
Автомобил: Субару Аутбек 2.5Llineatronik
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колко би струвало едно анти крило за форестер. Крилото ще се използва когато тегля караваната?? Ще доставя напречна греда за основа.

Вто Мар 18, 2014 3:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
subaruhipo написа:
На тази примерна снимка се вижда точно каква ми е идеята :idea:


Да възможно е, но няма да е прозрачно или полупрозрачно, просто ще е плътно изделие като панел....Нямам машина за вакумно формоване на пластмаси, за да ги правя от поликарбонат, плексиглас и т.н., но би било хубаво! Не знам дали това ще е проблем ако е плътно (непрозрачно) от композити, ти прецени за себе си и ще кажеш дали те устройва!

Вто Мар 18, 2014 6:12 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 3:48 pm
Постове: 198
Местоположение: СОФИЯ
Автомобил: subaru outback 2.5
Рейтинг: 24
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колега искаше ми се да е прозрачно(по тъмно) както си е в оригинал. Жалко , но благодаря за бързия отговор все пак. Поздрави :good:

Сря Мар 19, 2014 10:55 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Постове: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
subaruhipo написа:
Колега искаше ми се да е прозрачно(по тъмно) както си е в оригинал. Жалко , но благодаря за бързия отговор все пак. Поздрави :good:


За нищо, пак заповядай, съжалявам, че не можах да ти бъда от полза на този етап. По-нататък мисля да взема за машина за формоване на пластмаси, имам вече вариант! Да прав си, удачно е да е прозрачно, има определена функция , която няма как да се избегне, затова не бях много сигурен дали моя вариант ще те устройва...Потърси още, може да изникне нещо от някъде и да се продават за съответния модел Субару! Поздрави! ;)

Сря Мар 19, 2014 12:49 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 3:48 pm
Постове: 198
Местоположение: СОФИЯ
Автомобил: subaru outback 2.5
Рейтинг: 24
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Търсил съм колега няма никаде...но по нататък ако има вариант с теб да свършиме работа много ще се радвам ,а и знам че и други хора от този форум си търсят такива ,така че предполагам няма да съм само аз. :good:

Сря Мар 19, 2014 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор