Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 36 мнения ]  стр 1, 2  Следваща
 Разни изделия, продукти и идеи 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, ето някой неща, върху които съм работил.... дизайн, разни изделия, идеи – http://www.solo-form.blogspot.com . В тази галерия също може да ги видите нещата, където Ви е по-удобно там - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery. Поздрави на всички ;)

Нед Авг 19, 2012 2:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Видях! Какво предлагаш? Или само да гледаме :-))

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Нед Авг 19, 2012 3:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лип спойлера ми хареса, колко струва изработката му? :good:

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Нед Авг 19, 2012 4:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
mirovarna написа:
Видях! Какво предлагаш? Или само да гледаме :-))


Това е за гледане, показвам неща, които са правени, а вече ти ако имаш нужда от нещо....ми предлагам това, което виждаш дизайна, проекта, изработката и т.н , което ти желаеш :) Общо взето е за гледане като цяло, просто правя някакво мое представяне на това, което правя, а останалото зависи от това кой каква иска все пак ;)

Нед Авг 19, 2012 5:24 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
BrainStormeR написа:
Лип спойлера ми хареса, колко струва изработката му? :good:


Зависи какво точно искаш като лип и големина, дали е отделен детайл.....за какъв автмобил е?

Нед Авг 19, 2012 5:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2007 4:24 pm
Мнения: 820
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Рейтинг: 63
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много хубави неща и много интересни идеи..... жалко, че си толкова далеч от София.

_________________
EJ20E Legacy BG5 Продава се на части
VQ35DE Infiniti FX

Нед Авг 19, 2012 5:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Pepi написа:
Много хубави неща и много интересни идеи..... жалко, че си толкова далеч от София.


Пловдив как ти се струва, ще се местя много скоро там, до седмици там :) , предполагам ,че е по-удобно. Няма да съм в Русе вече , всичко, което правя ще е в Пловдив. Ако ти е удобно там, какво ти е нужно . Поздрави ;)

Нед Авг 19, 2012 6:01 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
много готини неща,бравос,а тулета имаш ли ляти да видим снимки?

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Нед Авг 19, 2012 6:31 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
valadares написа:
много готини неща,бравос,а тулета имаш ли ляти да видим снимки?


Благодаря за добрите думи, старая се колкото мога....Извинявай дано не ти прозвучи тъпо :pardon: , но не те разбрах какво дали имам излято...веднага бих ти казал ;)

Нед Авг 19, 2012 7:17 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
багажници за покрива?

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Нед Авг 19, 2012 8:54 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
valadares написа:
багажници за покрива?


:facepalm: карай случва се, явно не съм те разбрал, верно е това....Ами нямам ляти, виждаш само проекта за roofbox-a , всичко е на скици, бях се подготвил за форма и
калъп ,но излезе несериозен тоя и затова не изработих, иначе не е проблем да се направи. Доста идеи направих тогава , в блога си ги видял предполагам.....

Нед Авг 19, 2012 11:41 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 1:16 pm
Мнения: 899
Рейтинг: 266
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Като член на форума мога да препоръчам колегата - направи ми къстъм въздухозаборник за турбо шлепа за предния капак на Легасито - бързо и добре пипа, има усет за нещата и се разбрахме много бързо и най-интересното - получих точно това, което си представях и исках - без да сме се виждали на живо, като само му пратих моя старя за мостра на основата, която влиза в капака. Ще пусна снимки като се прибера във Варна, таман и детайла ще е боядисан или олепен с фолио. А това къде е колегата, май не е от особено значение за повечето детайли - ние сме работили само с Еконт и то - една пратка от мен за него и една от него за мен - 13 лв всичко разходи по транспорта.

Пон Авг 20, 2012 8:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 2:40 pm
Мнения: 333
Местоположение: софия диана бад
Автомобил: W124/VAZ21021/K12
Рейтинг: 57
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://www.ebay.co.uk/itm/Impreza-P1-St ... 1167wt_906

такова нещо може ли да изработиш front lip p1 impreza се води ?

_________________
THE POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL

Пон Авг 20, 2012 9:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
subaru_fan написа:
http://www.ebay.co.uk/itm/Impreza-P1-Style-Splitter-Front-Lip-Spoiler-99-PLASTIC-/310098947805?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4833566edd#ht_1167wt_906

такова нещо може ли да изработиш front lip p1 impreza се води ?


Да възможно е да се изработи, не е проблем ;)

Пон Авг 20, 2012 9:26 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2007 4:24 pm
Мнения: 820
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Рейтинг: 63
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пловдив е по-добре. Интересуват ме front lip, като този, за който пита колегата (нещо такова), също така ми харесаха и дифузьорите за задна броня. За front lip-а предполагам мога да сваля моя, сега съществуващ, и да ти го изпратя, новия, предполагам, може да се прави по него, само трябва да е нещо по-извит и засукан отвън..... :D

Успех. :good:

_________________
EJ20E Legacy BG5 Продава се на части
VQ35DE Infiniti FX

Пон Авг 20, 2012 11:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Pepi написа:
Пловдив е по-добре. Интересуват ме front lip, като този, за който пита колегата (нещо такова), също така ми харесаха и дифузьорите за задна броня. За front lip-а предполагам мога да сваля моя, сега съществуващ, и да ти го изпратя, новия, предполагам, може да се прави по него, само трябва да е нещо по-извит и засукан отвън..... :D

Успех. :good:


Да по стария трябва да се прави добавката или поне бронята да я имам, но в случая ти имаш базовата добавка, тогава няма нужда чак от цялата броня. Да вече формата ще е по...както на теб ти се иска :) .... е разбира се аз също ще ти предложа идея и краен вариант на дизайна, стига да ми се довериш напълно ;) . Колкото до дифузьора определено ще ми трябва задната броня, при положение, че лицето на дифузьора е предимно на лицето на задната броня и вече отдолу дали ще има продължение вече е въпрос на доуточняване как точно го искаш....Благодаря, мисля, че в Пловдив нещата стоят другояче, това е, че хората, с които имам отношения като клиенти са извън Русе било то за продуктов дизайн, проектиране, изработка, когато ми се наложи и такива автоаксесоари. Пък и ми действа като център Пловдив, хубав град и всички минават от там и е близо до всичко...изключквайки Варна, но е добре за мен :) Само аз липсвам във София :D , ще ме търпят в Пловдив :pardon: :D Ако искаш да продължим на скайп или по телефона - skype:pavence , 0889297598

Пон Авг 20, 2012 12:13 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
proscrip написа:
Като член на форума мога да препоръчам колегата - направи ми къстъм въздухозаборник за турбо шлепа за предния капак на Легасито - бързо и добре пипа, има усет за нещата и се разбрахме много бързо и най-интересното - получих точно това, което си представях и исках - без да сме се виждали на живо, като само му пратих моя старя за мостра на основата, която влиза в капака. Ще пусна снимки като се прибера във Варна, таман и детайла ще е боядисан или олепен с фолио. А това къде е колегата, май не е от особено значение за повечето детайли - ние сме работили само с Еконт и то - една пратка от мен за него и една от него за мен - 13 лв всичко разходи по транспорта.


;)

Пон Авг 20, 2012 12:16 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Дек 19, 2012 10:31 pm
Мнения: 11
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей,и мен ме интересува пред лип спойлер.
Ако може да ме ориентираш към цена,време за изработка и снемането на нужните размери ?


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Мар 17, 2013 11:14 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 22, 2009 10:50 pm
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив
Skype: pavence
Телефон: 0889297598
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
gopeto100 написа:
Здравей,и мен ме интересува пред лип спойлер.
Ако може да ме ориентираш към цена,време за изработка и снемането на нужните размери ?


:good:

Нед Мар 17, 2013 1:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Напуснал форума

Регистриран на: Пет Мар 26, 2010 11:11 pm
Мнения: 875
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
proscrip написа:
Като член на форума мога да препоръчам колегата - направи ми къстъм въздухозаборник за турбо шлепа за предния капак на Легасито - бързо и добре пипа, има усет за нещата и се разбрахме много бързо и най-интересното - получих точно това, което си представях и исках - без да сме се виждали на живо, като само му пратих моя старя за мостра на основата, която влиза в капака. Ще пусна снимки като се прибера във Варна, таман и детайла ще е боядисан или олепен с фолио. А това къде е колегата, май не е от особено значение за повечето детайли - ние сме работили само с Еконт и то - една пратка от мен за него и една от него за мен - 13 лв всичко разходи по транспорта.



Пеше за тва ли говорим ROFL


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Мар 17, 2013 7:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  стр 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор