Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:45 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Автосервиз 1040 Subaru Workshop 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Alxx написа:
Е, това вече е лично отношение, пък и старите модели всеки ги обича. Има страст в тая работа.
Аз споменах отношението към пребрандираните в Субару други модели защото Тенчо ми ги препращаше на мен. Дълги години поддържам Сузуки - Суифт, Игнис, Самурай и Лиана, като първите два ги има като Субару Джъсти и G3X. А, Тенчо постоянно се учи - ученето е промяна и съответно може нещата да са се променили. Не съм го виждал отдавна във форума, аз пиша, че съм с повече свободно време от него.


Justy-то ми беше точно унгарски Swift 1998 г., а не от старите, които си бяха производство на Subaru, така че Тенчо едва ли ме е обслужил от сантименти към колата. Макар да не беше истинско Subaru тази количка обаче ми обърна внимание към марката.
Както и да е, мисълта ми е, че лоялни клиенти се печелят с лично отношение, а Тенчо до сега винаги се е старал да показва такова, като вярвам, че ще продължи така и занапред. Ако тогава преди години се беше отнесъл с пренебрежение и ме беше върнал - едва ли сега щях да си обслужвам истинското Subaru при него. Не знам - може да съм бил прецедент и ако му бях закарал същия автомобил, но с емблема на Suzuki - да ме беше върнал, но и сега се мяркат в сервиза му от време на време други марки автомобили, които до колкото разбрах са 2-ра(или 3-та) семейна кола на редовни клиенти със Subaru, и Тенчо не ги връща, защото се старае клиенти му да са доволни.
 15

Сря Май 16, 2018 9:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 21, 2017 8:37 am
Мнения: 22
Skype: open.the.sky1
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
:love: Обичате ли вашето Субару и как може да предпазите двигателя от прегряване? И още, как може спокойно да ползвате климатика на макс и високите скорости? :love:
:) Уточнение. Искам да стане ясно още в началото, Тенчо (сервиз 1040), го познавам от първият, основен ремонт на колата ми. Още, с първичния преглед, 1040 спечели доверието ми, със своята компетентност и добро отношение.
Старата кола, която карах, имаше неудобството да позагрява. Карайки я, винаги погледа ми беше в показателя на температурата, което създаваше доста голямо неудобство и риск от шофирането. Много "яко" беше, че при изкачване, на дори, и по-лек наклон, се налагаше, да се спре климатика, че... се качваше температурата. Дойде време и за смяна на колата. Марката беше ясна.
Започна издирването. Всеки набелязан автомобил, минаваше преглед (не при 1040) и се оказа, че нямаше Субару със здрав(не прегрят) двигател. И най-накрая, (от човек) се влюбих в текущия ми автомобил. И той, двигателя за ремонт ("духнати" гарнитури, от прегряване). Това вече не ми правеше впечатление. Започна издирване на майстор, на когото да поверя автомобила си. След проучване, из Интернет, с недоверие, отидох в 1040. След огледа на Тенчо, вече стана ясно, че той, ще е "повелителя" на автомобила ми. Усещаше се, вниманието, увереността и загрижеността. Искам да спомена и Деси, която също направи голямо впечатление, с обяснения и допълнения, знания.
Оказа се, че автомобила си беше доста болен.
Но опита ми с предната колата, аз имах искане: "Искам като шофирам, да не ми се налага да поглеждам, често, показателя за температура. Не искам да прегрява. Искам да ползвам климатик и скорост." - това беше,ключовият момент. Тогава, Тенчо ми обясни, че оригиналния радиатор идва малък за този двигател, и чисто, и просто, каза, че ще прегрява. Но, той е разработил свой собствен за ъпгрейд към по-голям радиатор, за който гарантира, че ще покрие исканията ми - да не прегрява и да си ползвам климатика и мощността на двигателя! Ей в този момент, изобщо не се замислих и се съгласих!
След цялостния ремонт на колата, модификацията на радиатора, трябваше да замина с автомобила, на далеч и знаете ли, ако не беше модификацията на радиатора, ремонта на двигателя щеше да се обезсмисли.
Сега, след година, от както карам автомобила с този радиатор, колата, с пуснат климатик(който се ползва постоянно) и яко баири, и високи скорости, при екстремни ситуации, температурата е стигала, най-много 97 градуса. Аз, не мога да си представя(или по-скоро не искам) какво щеше да се случи ако бях със стария радиатор.
Благодарение на инженерния си опит, Тенчо спечели още повече доверието и уважението ми. Сега съм спокойна на пътя, след като изляза от сервиза на 1040.
Препоръчвам силно, модификацията на радиатора на 1040, защото ще се насладите на автомобила си на макс и ще запазите двигателя, но ще си ползвате и климатика.
Това не го споделям с цел реклама(или защо да не), искам просто да споделя това с всички, който обичат своите Субару автомобили, защото няма нищо по-хубаво от това, да вложиш в автомобила си и да знаеш, че вложеното, стократно ще се върне.
Пожелавам на 1040 да запазят любовта, предаността и точността, а на клиентите, доверете се.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Поздрави,
ОбичамСубару

Нед Авг 12, 2018 6:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 07, 2018 8:06 am
Мнения: 1
Автомобил: subaru forester 2.0x AWD
Телефон: 0887278169
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Горещи благодарности на инженер Тенчо Владев и очарователната му съпруга Деси! Изключително честни и отдадени на професията си, човечни и коректни, истински приятели! Абсолютни професионалисти в областта на механиката на Субару и не само! Това са хората,които безрезервно и истински ни помогнаха да възстановим автомобила си изцяло, качествено и с мисъл за бъдещето! Бъдете здрави и все така всеотдайни! Истината винаги да пдодължава да ви води! Желаем ви много бъдещи успехи ,както в професионален,така и в личен план!

Вто Яну 01, 2019 7:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
Автосервиз 1040 Subaru Workshop е с над 10 годишен опит в диагностицирането и ремонтирането на марката Субару. Разполагаме към момента с два автосервиза в България:
Бургас, Акацииите
бул. Индустриална 23
https://goo.gl/maps/4ZWrq4GrsKhdSQFx9
София
бул. Околовръстен път 179
Извършваме в добре оборудвани бази
1. Компетентни огледи преди покупко - продажба и 100% безпристрастен съвет за купувача.
2.Диагностика
3.Ремонтиране ходова част(окачване)
4.Текущи и основни ремонти на двигател. Реглаж клапани, ремонт глави
5.Рециклиране спирачни апарати
- смяна дискове и накладки
-смяна и обезвъздушаване на спирачна течност
6.Рециклиране кормилни рейки
7.Рециклиране централен диференциал виско муфа
8.Смяна масло автоматична кутия с машина
9.Смяна масло CVT кутия с машина
10.Промивка водна система и радиаторче парно с машина
11Boost leak тест на турбо мотори
12.Машина за тест и почистване на бензинови инжектори
13.Ултразвуково почистване на инжектори и детайли
14.Бластиране на детайли със сода
15.Пълнене на климатици с машина
16Измерване на кривина на дискове с индикаторен часовник
17.Надуване и тест на водна система за херметичност
18.Мерене налягане на горивна система
19.Мерене на компресия
20.Мерене на депресия
21.Смяна радиатор, смяна капачка радиатор, смяна маркучи
22.Обслужване, подмяна на турбо
23.Смяна съединител, маховик, конверсии
24.Смяна радиатор, капачка и обезвъздушаване на охладителната система
Нашият специалист инж. Тенчо Владев може да ви посъветва за умерен или силов тунинг и да го изпълним при договорни условия.
Работим само с препоръчани от завода за нашата марка, консумативи, промивки и масла проучени на наши мотори, тествани в екстремни условия.
Всички части закупени и монтирани при нас имат 6 месеца гарация, освен ако не са договорени други условия в частност.


Прикачени файлове:
krainopoweredbyblack.pdf [306.92 KiB]
Все още не е свалено

Вто Авг 20, 2019 8:07 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор