Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:00 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Landi Renzo Стара Загора 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:46 pm
Мнения: 514
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6 '01
Рейтинг: 66
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Landi Renzo

Стара Загора

лице за контакти -Младен Томов

адрес - кв. "Индустриален ",склад 332

телефон - 042 628 030
мобилен - 0886740878

http://www.landi.bg/servizi/zagora.html

Знае ли някой нещо за този сервиз? Дали могата да с справят със Субаруто ми?

Вто Ное 27, 2012 10:59 am
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 5:43 pm
Мнения: 84
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.5
Рейтинг: 97
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Преди 4год. сложих там газов инжекцион на Волво В40 2.0 мотор. Неволно ми счупиха една пластмаса от радиатора, в която влиза маркуча и се наложи да го лепим и чакаме, и работата се удължи до 21ч., а беше студ февруари месец. А след известно време се наложи да сменя радиатора точно поради тази злополука, но това едва ли им е патент, че да те притеснява:)
Оттогава съм изминал 90 хил.км на газ и съм ходил при тях единствено за смяна на филтъра и заверка на гаранционната карта, дори не се връщах за донастройка на софтуера. Разбират си от работата, а и са придобили още опит, все пак са изминали 4год. Динамиката на автомобила се запази, но разхода на газ е може би литър повече отколкото на бензин, въпреки че навсякъде пишат и казват, че няма никаква. Малко прецакан се чувствах, че газовата бутилка, която сложиха ми я продадоха за 38л. като щяла да събира 32л., а всъщност събира 24л. и ако карам с 150км/ч и нагоре трябва да зареждам на по-малко и от 200км, но това си е и до разход на автомобила. Иначе бутилката е българска, Велико Търновска, газ.инжекцион- Landi Renzo.
40 хил.км след поставянето правих основен ремонт на двигателя. Някой казват, че е заради газта, аз се утешавам, че колата вероятно е от морга в Италия и са и навъртени поне 150хил.км отгоре:) А и реално дали при тях ще сложиш или другаде, дали Landi Renzo, Fobos или BRC, обади ли се двигателя няма значение ГИ къде е поставян и каква марка е. Просто преди да сложиш ГИ имай напредвид и едни пари за основен ремонт:) Все пак зависи и колко ще и навъртиш, но пък ако не я караш много не си заслужава да и слагаш газ, ако ще я скъсаш от каране пък е въпрос на време да обади двигателя, така мисля аз.
В моя случай, изминатите км си заслужаваше и ако трябва да отговоря с две думи- Доволен съм. И от ГИ, и от този сервиз специално.
Сега мисля да сложа и на Субаруто, но най-вероятно при Митака, когото препоръчват тук. Най-вече заради опита му с марката. Даже приключвам с този пост и му пиша лична по въпроса:)

Чет Дек 06, 2012 4:47 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор