Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:01 am

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 СУБАРУ Сервиз МИТАКА - София, бул. Климент Охридски 65 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Мнения: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Вчера и аз посетих новия сервиз.
Въпреки че нещата все още се доизпипват и тепърва ще се развива пълния потенциал на сервиза, първите ми впечатления са изцяло положителни – атмосферата е много приятна, изпълнена с висок професионализъм, поставили са се цели и стандарти за достигане, към които всеки един образцов сервиз би трябвало да се стреми и най-вече – присъства желанието за работа, което е основно за постигане на крайните цели на всяка една дейност!
Пожелавам да осъществите, поставените от вас цели и най-вече много доволни клиенти да имате! :)

Нед Дек 16, 2012 1:08 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
извинявам се лично на един колега от форума, с разпилен субару форестър 2.11 турбо - колата сам си я е сглобявал и обслужвал, със строкър кит и един куп модификации. по някакви причини турбото не иска да държи буст, и колата имаше нужда от професионална СУБАРУ диагностика. просто дойде в сервиза без уговорка, а ние през това време трябваше да правим експертна оценка на ремонт за около 10 000лв - колеги от друг автосервиз дойдоха за оценка по щета на дизелов субару двигател. по непонятни причини след късане на колянов вал и ремонт, беше задрал и лагери, на 200км пробег, след ремонт.

в тази тема съм дам телефони за контакт. колегата с форестъра не беше обслужен поради липса на ресурс, и защото нямаше предварително уговорен час. моля да използвате телефоните, а не просто да идвате в сервиза - особено ако става дума за самостоятелно сглобявани субару бигачки.

все още нямаме ресурс да поемем всички желаещи, затова на телефоните можете да си уговорите час за обслужване или диагностика.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Дек 19, 2012 11:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
по празниците количките на механиците от сервиз МИТАКА са пълни с лакомства и подаръци с квадратно дъно - но все пак използвайте и телефоните за контакт. никак не обичаме да връщаме клиенти, нищо че кутия шоколадови бонбони изчезва за около 3 минути :)

Spec C-то 2009г(2.0, 350кс) днес ни донесе няколко бутилки балънтайнс и маркова домашна за дедото от газ мафията. колата не дойде за обслужване, всичко и е наред... тоше, благорадим за жеста, митака и без това не пие :D

и после защо съм закъснявал за работа... ми клиентите ни обичат, затова :)

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Дек 20, 2012 12:01 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 11:04 pm
Мнения: 280
Автомобил: subaru STI GRB
Рейтинг: 55
Субару ФеноменСубару Феномен
Kраси,що не казваш,че пиеш?
Ще донеса и аз!

Чет Дек 20, 2012 11:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
erosito написа:
Kраси,що не казваш,че пиеш?
Ще донеса и аз!



ааа, аз не пия - само малко биричка. последният път като се пропих, и пропадна тойота форумът, а бесно субару почна да върви на врати само на задно - затова внимавам... :)

от МОТУЛ ни донесоха цял куп с подаръци - шапки, гащеризони, рекламни материали, и всякакви такива. ние работим почти изключително с консумативите на МОТУЛ - масла, антифриз, спирачна течност. на пазара са едни от най-скъпите, но затова пък са с гарантирано качество.

и тези боклуци(моите колеги) - естествено скриха всичко. сега за нова шапка МОТУЛ ще трябва да им се слагам цяла седмица - сегашната ми работна шапка с дисни герои я нашариха с пермаментен маркер, написали на нея "гуруто" и ме малтретират по цял ден. но напоследък използвам нова тактика, която е доста успешна. има ли клиент наоколо, веднага обявявам на висок глас - "трябва ми някой средно глупав да качим един двигател". разбягват се като пилци кой на където види :D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Дек 21, 2012 12:21 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 11:04 pm
Мнения: 280
Автомобил: subaru STI GRB
Рейтинг: 55
Субару ФеноменСубару Феномен
веднага обявявам на висок глас - "трябва ми някой средно глупав да качим един двигател". разбягват се като пилци кой на където види.

:D :facepalm: :D :good:

Пет Дек 21, 2012 7:57 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
снимки от днес - само new age, подредени в редичка по подемниците като войници при "равнис". в края на работният ден 2.5 СТи-то издрифти доста агресивно докато го тествахме, но VDG го овладя с премерено движение - аз си зяпах спокойно данните на лаптопа :D

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Дек 21, 2012 9:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
онова нещо в синият работен гащеризон е колегата мартин. вече е обучен първокласен субару механик(аз и венци го обучавахме около половин година), работи като вол - и по цял ден търси начин да малтретира някое гуру на субарата :) фен е на марката пежо с нитро, но като види субару неизвестно защо започва да прави поклони до земята. яде един път в месеца, обикновено диетата му е двойно кафе без захар и вафла "хипер". най-тегавите коли ги даваме на него, а дори не се усеща :)

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Дек 21, 2012 10:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 10:07 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Рейтинг: 96
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Батка той щеше да избие стената като махна карето от полуоската...какво говориш :D

Пет Дек 21, 2012 11:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
votolom написа:
Батка той щеше да избие стената като махна карето от полуоската...какво говориш :D


от требич е - там постите са цяло лято само на минерална вода и диня, изкарват го само с два-три припадъка :D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Дек 21, 2012 11:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Мнения: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
agent dust написа:
снимки от днес - само new age, подредени в редичка по подемниците като войници при "равнис". в края на работният ден 2.5 СТи-то издрифти доста агресивно докато го тествахме, но VDG го овладя с премерено движение - аз си зяпах спокойно данните на лаптопа :D



Днеска в действителност много красивици бяхте насъбрали. Турбо сектата се отчиташе с особено силно присъствие! :turbo:
Малко по-късно при по-умерено каране пак си поднесе солидно, та вече го имам предвид.

Съб Дек 22, 2012 12:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 2:31 pm
Мнения: 17
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Forester '99MY
Рейтинг: 0
Нов фен
Здравейте,

какво ще бъде работното време на сервиза по празниците?

Колко време по-рано е желателно да се обадя за да запазя час за диагностика /оглед/?


Нещо много ми харесват тези субарута напоследък и май и аз ще се мятам в кюпа :)

Съб Дек 22, 2012 3:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
на телефоните можете да звъните по всяко време, особено на мобилният. стационарният се обслужва само през работно време. можете да си запишете час по избор. приемаме и без предварително уговорен час, но понякога се налага изчакване за подемник - ако трябва колата да се повдигне. огледите при покупка на субару - при нас се обслужват с предимство, и е желателно колата да мине за оглед или диагностика преди покупката, а не след нея.

от 27ми декември до нова година пак ще работим, а датите след празниците най-вероятно пак ще са като официалните за българия.

сервизът вече е оборудван с апарат за електронно разплащане - приемаме всички видове кредитни и дебитни карти, обслужвани в българия.

весели празници на всички :beer:

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg


Последна промяна agent dust на Съб Дек 22, 2012 11:35 pm, променена общо 2 пъти


Съб Дек 22, 2012 11:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
VDG написа:
Малко по-късно при по-умерено каране пак си поднесе солидно, та вече го имам предвид.


много е палава импресата :) спадни гумите на 1.8 бара и виж как е така, би трябвало да дойде оше малко сцепление. покажи тези снимки на родителското тяло - да видят че не само младежи карат 300-400кс субара :)

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Съб Дек 22, 2012 11:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Мнения: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
agent dust написа:
VDG написа:
Малко по-късно при по-умерено каране пак си поднесе солидно, та вече го имам предвид.


много е палава импресата :) спадни гумите на 1.8 бара и виж как е така, би трябвало да дойде оше малко сцепление.

Сега през почивните дни ще проверя и при следваща среща ще докладвам.
Надявам се това да е скоро време и живот и здраве да съм придружен от един близнак. :sti:
Пожелавам на тебе, всички съфорумници и семействата ви весело изкарване на празниците! :beer:

Пон Дек 24, 2012 12:41 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 7:25 am
Мнения: 53
Местоположение: София
Телефон: 0898798624
Рейтинг: 0
Нов фен
Я споделете колко струва преглед преди покупка на кола при вас и какво преглеждате?

Вто Дек 25, 2012 8:42 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
dragozow написа:
Я споделете колко струва преглед преди покупка на кола при вас и какво преглеждате?


безплатно е - преглед на общото състояние на автомобила, и оценка за евентуални интервенции или обслужване. става дума за субару - всички модели до момента.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Дек 26, 2012 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
днес отбелязахме нещо като ден на диагностиката - цял ден само заплетени случаи :) мина и нещо доста екзотично - бургаски SVX. екзотичното в случая беше, че SVX-a преди няколко дена е загубил един-два цилиндъра в бургас, и на собствениците без да им мигне окото - палят и на ход до софия за диагностика. освен това колата е с ръчна скоростна кутия с 4.44 дифове, ще и се слага и механичен компресор(на 0.5бара), като горивото ще е пропан бутан. компресора няма да работи в бензинов режим, а само с газовата - двигателя е ребилднат с цел надуване. и понеже трябваше да си тръгне същият ден обратно за бургас - дори собствениците запретнаха ръкави и се включиха активно в диагностиката. изскочиха проблемен инжектор, изгоряла бобина, неща по газовият инжекцион и още разни полтъргайсти. поради липса на части след диагностиката - двигателят беше обезопасен, и колата на 5 цилиндъра отпраши обратно към бургас, където ще се извършат допълнителни интервенции според нашите препоръки. ето това се казва мерак, такива клиенти са радост за всеки сервиз :good:

на фона на този SVX - турбо импреса с осцилиращ буст(оправя се с със свредло за 0.90лв), турбо фори със светнала "прахосмукачка"(оправя се с лек рефлаш на електрониката), два криви задни моста от много дрифт(прави се диагностика кое е кривнало от удара) - са като ежедневие. проблеми по електрониката на SVX се откриват много трудно - особено ако има и газова уредба. самодиагностиката на ЕКУ-то не помага особено, не е интелигентна като на новите Н6. а и на тестера всичко изглежда ОК. диагностика представлява едно здраво скубане на букси и кабели, в продължение на часове. за този SVX ще ви докладвам като имам повече информация - проекта е доста заплетен, и поне в бг не съм чувал някой друг да е решил да го прави - тази кола е с много сериозен потенциал, особено за конверсии с прудително пълнене.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Дек 27, 2012 10:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
сега когато е хлъзгво - доста често има удари по окачването, особено странични - в бордюри. от застрахователите можете да изискате колата да бъде прегледана в квалифициран автосервиз - ако е нужно издаваме и протокол, който да послужи при завеждане на щета - и обикновено се взема предвид при описване на щетата. много често се случва да има пропуснати щети - които после са за сметка на клиента, понеже не са описани при първи или втори оглед. подобен подход се уважава от застрахователните компании, и сериозните даже пращат техни специалисти при огледа на автомобила.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Дек 28, 2012 2:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
agent dust написа:
днес отбелязахме нещо като ден на диагностиката - цял ден само заплетени случаи :) мина и нещо доста екзотично - бургаски SVX. екзотичното в случая беше, че SVX-a преди няколко дена е загубил един-два цилиндъра в бургас, и на собствениците без да им мигне окото - палят и на ход до софия за диагностика. освен това колата е с ръчна скоростна кутия с 4.44 дифове, ще и се слага и механичен компресор(на 0.5бара), като горивото ще е пропан бутан. компресора няма да работи в бензинов режим, а само с газовата - двигателя е ребилднат с цел надуване. и понеже трябваше да си тръгне същият ден обратно за бургас - дори собствениците запретнаха ръкави и се включиха активно в диагностиката. изскочиха проблемен инжектор, изгоряла бобина, неща по газовият инжекцион и още разни полтъргайсти. поради липса на части след диагностиката - двигателят беше обезопасен, и колата на 5 цилиндъра отпраши обратно към бургас, където ще се извършат допълнителни интервенции според нашите препоръки. ето това се казва мерак, такива клиенти са радост за всеки сервиз :good:

на фона на този SVX - турбо импреса с осцилиращ буст(оправя се с със свредло за 0.90лв), турбо фори със светнала "прахосмукачка"(оправя се с лек рефлаш на електрониката), два криви задни моста от много дрифт(прави се диагностика кое е кривнало от удара) - са като ежедневие. проблеми по електрониката на SVX се откриват много трудно - особено ако има и газова уредба. самодиагностиката на ЕКУ-то не помага особено, не е интелигентна като на новите Н6. а и на тестера всичко изглежда ОК. диагностика представлява едно здраво скубане на букси и кабели, в продължение на часове. за този SVX ще ви докладвам като имам повече информация - проекта е доста заплетен, и поне в бг не съм чувал някой друг да е решил да го прави - тази кола е с много сериозен потенциал, особено за конверсии с прудително пълнене.



С какво ЕКУ са го подкарали СВХ-а? Фабричният не носи на конверсия с ръчна кутия и често гасне колата на празен ход...

Пет Дек 28, 2012 9:59 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор