Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Някой има ли информация за тази автокъща? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 2:37 pm
Мнения: 87
Местоположение: София
Автомобил: Форестер SG, 5MT, 125HP
Телефон: 0887969876
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мисля че ще е полезно да се съберат отзивите за конкретни автокъщи.
Ако може освен линк пишете и името на автокъщата, адрес и посочени телефони, защото линковете изчезват с времето.

Някой пазарувал ли е или ходил ли е на оглед в тази автокъща? Гледам че има доста налични коли от нашата марка.

Линк: http://vas-car.mobile.bg/
Автокъща: Vas-car
Телефон: 0887 243 167, 0884 539 373
Адрес: ул. Крум Хр.Стоянов 1

Чет Фев 06, 2014 2:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:19 pm
Мнения: 86
Местоположение: SoFiA
Автомобил: `98 legacy 2.0AT-`02 outback H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега аз съм ходил там. Човека изглежда свестен, купува колите от търгове в Швейцария и ги кара на собствен ход. На пръв поглед автомобилите му изглеждат в реално състояние. Ако ходиш пиши.

Чет Фев 06, 2014 7:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 3:59 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B13 2.5i
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Дали някой има впечатления от автокъща: KATRIN AUTO CENTRE :-?
Линк: http://katrin.mobile.bg/
Телефони: 0897932252 / 0888232297
Адрес: Горубляне, ул. Самоковско шосе 1

Предварително благодаря :beer:

Вто Юли 29, 2014 1:35 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 05, 2017 9:49 pm
Мнения: 4
Автомобил: Nissan Primera
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Току що имах неприятен сблъсък с един абсолютен хулиганин и аутсайдер в автокъща Катрин Ауто Център. В търсене на заветното субару стигнах до кв.Враждебна, където отношението беше повече от враждебно. Огледът започна добре, мернах боядисвана пасажерска врата, покарах на плаца, нещо при завой чегърташе отзад, започнах да разпитвам за чаркалаците вътре, подгрев, местене на огледалца, дреболии. Попитах мога ли да я закарам за оглед в мой автосервиз. Отговор - да, срещу 200!!лв. Почти младежът, леко изнервен, започна да подскача нервно и да пита аз какво изобщо разбирам....и по-запазена кола изобщо виждала ли съм и като толкова много подбирам значи не съм за неговата автокъща. Попитах го що ми се кара и сладурът ми отговори че бил малко нацист!!!! И ми каза да се махам!!!! Не чаках втора покана. Тръгнах си с изумление от странната среща с този псевдо търговец. Колата ми допадна, ама как да му дам пари на тоя малоумник....

Съб Май 06, 2017 3:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 11:51 am
Мнения: 273
Местоположение: София
Автомобил: 2005 Impreza STI на 1.5бар газ
Рейтинг: 188
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хахахахаха ROFL
Миналата седмица ходихме на оглед в същата къща за една импреза bi-fuel. Същото държание като колегата по горе, но си тръгнахме преди да ни изгонят.
Въпросната импреза (http://www.mobile.bg/11487360484578155) няма здрав детайл по интериора, кал вместо антифриз, +20% корекции, струва ми се и течащи глави (хем бяха мили мотора и пак беше в масло), както и други малки и големи дефекти и странни шумове.
Та за отговор на колегата 2 нива нагоре който пита за автокъщата, Колега струва ми се че тази автокъща внася някакви курници за скрап и от 2 правят 3 за продан. Аз лично бих избягвал тази автокъща.

_________________
The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

Съб Май 06, 2017 4:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 07, 2015 11:24 pm
Мнения: 132
Местоположение: Перник
Автомобил: Subaru Impreza 2.0R 150hp 2007
Телефон: 0878137942
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Колега, или се пазари яко за цена или изобщо бягай надалеч. При така описаното аз не бих рискувал. Декември взех такава импреза 2.0R 150 кс. За същите пари. Единствено съм я обслужил и това е. Лично мнение. Поздрави.

Изпратено от моят SM-A310F с помощта на Tapatalk

_________________
За всеки влак си има пътници !!! ... Само моя е товарен обаче !

Съб Май 06, 2017 6:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Мар 01, 2017 11:34 am
Мнения: 12
Автомобил: Outback 2,5 AT '08
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
TurboManiak написа:
Хахахахаха ROFL
Миналата седмица ходихме на оглед в същата къща за една импреза bi-fuel. Същото държание като колегата по горе, но си тръгнахме преди да ни изгонят.
Плюс 1..
Пътувах от Шумен до Сф за да си купя кола,в деня на тръгване я имаше обявата,преспах и на следващия ден звъня ,тоя ми се сопна по телефона ,че била продадена и обявата свалена,явно му изгубих ценни 20на секунди :shock: ](*,) Ебати киселяка,грехота е да му дадеш пари на такъв :lipseal:

Съб Май 06, 2017 7:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 05, 2017 9:49 pm
Мнения: 4
Автомобил: Nissan Primera
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Докато оглеждах форито, тоя обясняваше на клиент по телефона, че ако ТАЗИ Тойота на старо не му харесва, тооо по-добре да ходи да си купи нова... :facepalm:

Съб Май 06, 2017 8:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор