Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Насока за сервиз за автоклиматици 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Мнения: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Реших днес да си проверя състоянието на климатика на Аутбека преди началото на лятото и останах неприятно изненaдан.В системата имаше останали 70гр.фреон ,а трябва да има 650гр. :shock:Бях го пълнил миналата пролет,като взех колата и цяло лято си духаше без проблеми.Ясно,че от някъде е излетял и ще трябва да се търси от къде,ама майстора се оказа любител на поговорката,че болен на легло се е... и веднага даде компетентно мнение,че най-вероятно компресора е за ремонт и започна да ми нахвърля цени от по 300-400лв.То не се знае какво ще се окаже,ама много мразя направо да ме хвърлят в дълбокото с предположения.Та ги накарах да ми напълнят системата и да сложат от оцветителя и подпалих гумите :pardon: В момента духа яко студ,но проблема трябва да се отстрани.Та ако имате добри впечатления за сервиз,в който не ви отремонтират компресора за 400лв. още преди да са вдигнали капака,моля да споделите.Чакам предложения :cool:

Съб Май 10, 2014 2:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:46 pm
Мнения: 514
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6 '01
Рейтинг: 66
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Имаше тема в "сервизи и магазини" за климатици.Имах такъв проблем ,решението -О пръстен на компресора към тръбата за високото налягане.Щом е оцветен фреона като се стъмни UV фенерче и :good: .

Съб Май 10, 2014 3:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Мнения: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Темата съм я виждал,но за този сервиз съм срещал и негативни отзиви.Доверявам се повече на преобладаващи положителни оценки от колеги,отколкото на рекламите на самите сервизи :pardon:

Съб Май 10, 2014 3:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 17, 2013 6:49 pm
Мнения: 23
Автомобил: Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Младост 1 до 10 СОУ, ако ти е наблизо.
Цецо 0898/264 527

Карал съм няколко коли и винаги съм оставал много доволен. :good:

Съб Май 10, 2014 4:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 9:11 am
Мнения: 459
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 GX 00`
Телефон: 0878934770
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ей тези момчета са много читави. Търси Стефан, като идеш там. Телефона го затрих в стария апарат, а пък той на вилата :(

http://www.bgmaps.com/link/2A899BB712C735C620295DC752E2D046

Съб Май 10, 2014 5:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Проблема ти е в това, че не си пускал климатика през зимата и уплътненията изсъхват и почват да изпускат. Поне един път седмично го пускай за да нямаш проблеми, а и върши чудесна работа за подсушаване на запотено предно стъкло.
;)

_________________
www.plaskom.com

Нед Май 11, 2014 12:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор