Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  стр 1, 2, 3  Следваща
 Да те обере "приятел" - поучителна история 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 10:57 am
Мнения: 1360
Местоположение: София
Рейтинг: 226
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Здравейте,

ще ви разкажа една история не защото ще си възстановя щетите, а защото се надявам да предпазя други хора от подобни проблеми:

Миналата година, когато Краси (agent_dust) беше изгонен от Митака и закъсал, аз направих грешката да приема съдбата му присърце и да му помогна

като му осигурих клетка с подемник в Родопа при Насо, където да може да работи и да се прехранва.
В началото всичко беше ОК, докато Митака не изгони и Венци. Тогава Краси го доведе да му помага. В този момент започнаха да изчезват мои части.

За мое огромно съжаление не обърнах внимание навреме, защото се оперирах и бях зает с рехабилитация.
След като Краси и Венци се изнесоха направих ревизия и резултатът е страховит - липсват ми части за около 10 000 лв.
След като започнах да коментирам описания проблем ми се обади Венци и заплаши да ми счупи краката, защото съм говорел за него. Замислих се дали

не греша, дали не е случайно съвпадение и отидох при Митака да попитам защо е изгонил Венци. Митака ми каза, че го е изгонил заради постоянните

кражби в сервиза. След като си е тръгнал Венци кражбите са спрели - точно както стана и в Родопа. Марто (приемчикът на Митака) сподели, че е

успял да снима Венци да краде, но каза че не може да даде материалите, защото са предадени на съответните органи.

Аз лично обвинявам Краси за тези мои проблеми. Аз отношение с Венци нямам - Краси го е довел, но вместо да поеме отговорност за действията му се

опита да ни обвини, че едва ли не сме си загубили сами частите. Не знам как се губят части за толкова пари - това не са 5 гайки. Не мога да

повярвам също, че работят заедно от години и не знае какво се случва (ако приема, че не са на партия).

Благодаря за вниманието и моля тази тема да остане.

Ще се постарая в следващи мнения да изброя липсващите части, за да може, ако някой попадне на тях и има желание да сподели. Дори вече не искам

да си ги върна - просто искам да се знае.

--------------

Надявам се, че съм уцелил правилния раздел - все пак става дума за сервиз.

_________________
If in doubt flat out

Чет Юни 05, 2014 1:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 660
Местоположение: София
Автомобил: Type R, Mustang GT.
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Здравейте,

Изключително неприятна история. Кражбите са ни сякаш генетично заложени на нас Българите
"Храни куче, да те лае" мисля е точната поговорка в случая.
Интересно е да "чуем" и мнението на ответната страна.
За съжаление е трябвало да направите опис на нещата преди да се случат тези събития.
Сега без доказателства всичко ще е само приказки.

Поздрави


Последна промяна tst на Чет Юни 05, 2014 2:59 pm, променена общо 1 път


Чет Юни 05, 2014 2:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
...
Благодаря за вниманието и моля тази тема да остане.
...



Аз също бих се радвал тази тема да остане.

Само в страна като България човек е принуждаван да отговаря за неща, за които е обвинен без НИКАКВИ доказателства, и то от хора, които доста често си позволяват да вършат измами или да не си плащат дълговете. Доста странно е че тук работи в доста голяма степен принципа "гузен негонен бяга".

Трошко, след като повдигаш темата - бих искал да знам с какви доказателства разполагаш по случая и коментарите по отношение на Венци. И за коментираното в сервиза на Митака, и за това в Родопата. Венци е човек, който познавам от 2007г, и с който работя от тогава, и в момента е мой съдружник във фирмата Субаруланд ООД. И НЕ Е ИМАЛО случай да бъде обвинен за подобни неща - точно обратното, на него винаги му е гласувано доверие от страна на работодател и клиенти. Да не говорим, че и в момента Митака му дължи една доста сериозна сума.

По случая и обвинението в сервиза на Митака - постановката от тяхна страна към Венци се оказа напълно неуспешна, и моментално беше покрита - от тях. Когато беше извършена проверка на сигнала в районното, всички предоставени доказателства и снимки бяха изчезнали - незнайно как. Обвинението както се и появи, така и изчезна - всеки може да се досети сам защо, и какъв е бил мотива да бъде скалъпено. Т.е. Трошко споменава факти, за които няма нито достатъчно информация, нито каквито и да било доказателства.

По обвиненията - пак към Венци - в Родопата: как точно е станало? При положение че за да изнесе толкова много части човек трябва да има свободен достъп до самите части(без да буди подозрение), и достатъчно време. Трябва да има и мотив. Венци свободен достъп не е имал - винаги е бил там когато е имало хора от сервиза. Освен това изчезнаха и мои части. И какъв точно е бил мотива му да ти отмъква частите?

Всеки един адвокат може да ти обясни какво значи мотив за престъпление или измама, и какво значи да отправяш обвинения без никакви доказателства.

Освен това, ти Трошко - имаш доста сериозни дългове към Наско, имаш дългове към мен, и кой ли знае още към кой. В цялата работа единствения който има мотив да обявява кражби си именно ти самия. Примерно продал си частите - и сега търсиш начин да излезеш сух, като натопяваш друг. От доста време чакам да ми върнеш части, които ти бяха дадени само за проба с изрично условие да не се използват или продават, а да ги върнеш. И да върнеш точно това което ти е дадено, а не нещо подобно. Обяних ти и че е време да платиш двигателя си - рано или късно човек трябва да си плаща дълговете. До момента не съм видял нито един лев от това което ми дължиш, нито какъвто и да било чарк даден назаем - със сигурност има и други като мен, които чакат да си изплатиш дълговете към тях. Да предполагам ли какъв ще е отговора като ти се поиска сметка публично - че са откраднати?

Докато съм бил в сервиза на Наско всичко е било тип топ, той ми гласува пълно доверие - затова и всеки месец му носех доста добри доходи, без да е искал каквито и да било пари от мен. Това беше лично мое решение, и не става дума за 10-20%, нито за 100-200лв - а за много повече.

Опитвате се да топите колегата Венци по много грозен начин - като правите голяма мръсотия и на Родопата. Всеки крадец или измамник си има някаква предишна история. Нито Венци, нито аз имаме подобна слава - докато на теб Трошко славата ти на измамник и постоянен длъжник - не е от два дена. Известен е и афинитета ти към чуждото - да взимаш части уж само за малко и те просто да изчезват ти е навик от доста време.

Крадеца вика дръжте крадеца. Жалко е че по този начин се опитваш да скриеш дълговете си към хората - при положение че ти самия си измамник, е доста глупаво да повдигаш обвинения за измама към други.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Юни 05, 2014 2:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Пон Яну 07, 2013 11:41 am
Мнения: 160
Рейтинг: 281
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
:cool: Абе на тебе нещо мноо често започнаха да ти стават напреженията бе! :cool: И все около тебе са едни мушенници та знае ли се... Не си ли се замислял, че си доста смешен вече ??? :cool:


Краси, Красииии..... видов ден за теб е вече всеки ден бе :cool: :cool: :cool:


Писал съм го и преди - това, което пишеш и говориш за хората са ти жалките опити да ги опетниш, като описваш абсолютно точно себе си! :facepalm: "мушенници, измамници"............ Е колко бе моето момче, кооолко станаха бе ????

Аз
Трошо
Баджо
Митакът

Защо, когато някой те помирише и ти веднага скачаш и го обвиняваш тежко, като просто рисуваш своята си картинка ??? ЗАЩО БЕ ? :cool: Няма нито един човек, който да те е усетил и да ти го е казал и ти да не си го как да кажа - поругал ? Защо е така ? Не, от теб не искам отговор, просто нека четящите сами да го намерият. Ти си ясен - всички сме измамници и тъпанари, ама нещо станахме много и някак си не ти се получава вече. Ей, масларче :-P

Чет Юни 05, 2014 3:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 10:57 am
Мнения: 1360
Местоположение: София
Рейтинг: 226
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Аз не обвинявам конкретно никой - нито Венци, нито теб. Просто визирам, че има огромно съвпадение на случките и изчезването на части. Освен това се чувствам изключително предаден, защото винаги съм лобирал за теб !!
Просто няма как да стане, да си открадна аз неща от собствената кола като например Street гумите ми 255/35/18 Sumitomo HTR Z III (Ще бъда благодарен ако някой забележи нещо подобно ), инжектори, вилки за скорости, съединител за 6-степенна кутия + диск + маховик, twin scroll turbo vf37 ..... И още сумайти неща ... Скоро ще публикувам списък.

Не знам дали са Ви чисти отношенията, разговарях с Насо и каза, че имаш да му даваш известна НЕмалка сума пари...

Ти също отправяш обвинения - очаквам доказателства! Иначе ето моя коментар:
1. Към Насо нямам дългове и за първи път чувам, че имам слава на длъжник. Всъщност нямам никакви дългове.
2. Към теб също не чувствам да имам дълг. Факт е, че ти сглоби САМО двете черупки на блока - предложих да си платя и ТИ ОТКАЗА. В резултат се реванширах харчейки време (а моето време струва повече от твоето), за да ти помагам и да те спасявам, когато беше изхвърлен като мръсно куче. Също така съм те черпил за доста повече отколко струва завиване на 40-50 гайки.
3. Относно шенкелите - бяха оставени до твоята кочина в сервиза и ДА - те също изчезнаха.
4. Очаквам да посочиш кого и с какво съм измамил.

_________________
If in doubt flat out
 3


Последна промяна Troshko на Чет Юни 05, 2014 3:56 pm, променена общо 1 път


Чет Юни 05, 2014 3:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 10:02 pm
Мнения: 31
Автомобил: Subaru Outback H6 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Според мен е ясно,че няма да излезе кой крив и кой прав,при положение,че всеки ще пази кожата и името си.Само едно недоумявам- как така са ти изчезвали не малки неща като гуми,съединител комплект... :-? и нищо не си казал,а да са изнесени наведнъж е още по-невероятно?


Последна промяна Darkmen на Чет Юни 05, 2014 4:03 pm, променена общо 1 път


Чет Юни 05, 2014 3:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 10:57 am
Мнения: 1360
Местоположение: София
Рейтинг: 226
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Darkmen написа:
Според мен е ясно,че няма да излезе кой крив и кой прав,при положение,че всеки ще пази кожата и името си.Само едно недоумявам- как така са ти изчезвали не малки неща като гуми,съединител комплект... :-? и нищо не си казал,а да са изнесени наведнъж е още по-невероятно?


Нещата са изчезвали лека.. по-лека, бях в болница, наложи ми се операция възстановяване, после и други неприятни случки ( за които не ми се говори ) И е било идеален момент, нещата да си заминат !!!

_________________
If in doubt flat out

Чет Юни 05, 2014 3:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Darkmen написа:
Според мен е ясно,че няма да излезе кой крив и кой прав,при положение,че всеки ще пази кожата и името си.Само едно недоумявам- как така са ти изчезвали не малки неща като гуми,съединител комплект... :-? и нищо не си казал,а да са изнесени наведнъж е още по-невероятно?


Защото частите не са изнесени - продадени са.

Никой не може да изнесе толкова много неща за толкова кратко време, и никой нищо да не забележи. Трошко има отвратителния навик постоянно да не си плаща дълговете, и да завлича хората с пари или части - дължи много на много хора, и пари, и частри, потънал е много сериозно. Използваше напълно безплатно сервиза на Наско, заедно да продават части - само че Трошко продаваше части, а Наско пари от тях не виждаше, въпреки че по-голямата част от инвестицията беше негова. Аз доста пъти му бях казал, че това не е редно, т.е. че не можеш да пуснеш някой безплатно да ти използва сервиза. Аз за един крик всеки месец съм изплащал на Родопа бонуси от по 2-3000лв! Всеки месец. При това последните месеци въртях всичко с лично мои пари - и Родопата получаваше бонус защото използвах сервиза.. С Наско проблем не сме имали никога точно защото бяхме коректни един към друг. За Трошко обаче това не важи - затова накрая Насо просто го е изгонил от Родопа, доста след като ние вече се бяхме махнали. Преди обвиняваше Венци за липсите, сега обаче е нямало кой да обвини за поредните изчезнали чаркове - и аут. Преди няколко месеца като направиха ревизията лисваха там някакви неща, при това само трошкови, сега - при положение че Венци не е стъпвал там от месеци - пак липси за 10 000лв

Аз днес отидох да си прибера колата от Родопа... Трошко, може ли да попитам какво прави моята седалка при теб? Как така моя вещ пак е при теб, или поне Насо каза че ти си я взел? Не си спомням да съм ти я давал? И какво става с частите които от маса време уж ще ми върнеш, и парите които уж ще платиш за двигателя? И тях ли Венци е откраднал?

Истината е че и на Насо накрая му писна от Трошковите глупости и му е бил шута - само че не виждам аз или Венци какво участие имаме в това, при положение че не сме там от месеци...

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Юни 05, 2014 6:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
...
Миналата година, когато Краси (agent_dust) беше изгонен от Митака и закъсал, аз направих грешката да приема съдбата му присърце и да му помогна

като му осигурих клетка с подемник в Родопа при Насо, където да може да работи и да се прехранва.
В началото всичко беше ОК, докато Митака не изгони и Венци. Тогава Краси го доведе да му помага. В този момент започнаха да изчезват мои части.
...



И тук трябва да има малко яснота по въпроса - заради слуховете, които "троловете" постоянно разпространяват.

От сервиза на Митака аз не съм гонен - Митака искаше да ме уволни от години и полагаше всякакви усилия, но просто нямаше за какво да се хване - а и аз бях най-ценния и опитен кадър. Един ден ги хванах в две погрешни диагностики за много сериозни суми - и понеже много ми знае устата, не им го спестих, подкарах наред и шефове, и управители. Вечерта получих някакъв лист - заповед за съкращение по чл. 328, поради липса на заетост. Не беше попълнено нищо като дати или номера на документи, затова ги накарах да попълнят всичко, и се подписах чак когато всичко беше както трябва. В момента тече дело което пуснах срещу сервиза - заповедта се оказа напълно незаконна.

В Родопа отидох просто защото тогава там сглобявах една кола, която клиента пак не желаеше да се прави при Митака. Но когато клиентите усетиха че вече не съм при Митака, ми подпалиха телефона и започнаха да прииждат - затова направо предложих на Насо да поема единия крик, и той се съгласи - а аз започнах моментално да генерирам доходи. Трошко няма нищо общо с това, освен това сервиза не е негов - всички простотии как са ме спасявали от гладна смърт са пълна измислица. Когато се махнах от Митака, нямах нито един почивен ден - Родопата веднага се напълни със субара до козирката, а някои видни личности даже вдигаха скандал като не могат да се доредят до моя крик. И в момента е така - т.е. аз и Венци бяхме ударната група на сервиз Митака, затова и клиентите моментално ни издириха.

За случая и кражбите от сервиз Митака, които пак се споменават - и за които обвиниха Венци. Там има СОТ, камери, нощен пазач, склада винаги е под ключ и си има склададжия. Снимали багажника на аутбека на Венци(който даже е бил паркиран извън сервиза), пълен с празни кутии от разни части, и право в районното. Но в районното явно са им обяснили колко зле е нагласено, и снимки, доказателства и всичко изчезна моментално, а Митака почна да с извинява на Венци - който обаче му е отпрал един-два шамара. Истината е че докато момчетата са били на обяд, някой е взел от съблекалнята ключа на аутбека, напълнил е багажника с празни кутии и го е снимал - по случайност и записите от камерите точно от този ден изчезнаха. Физически е невъзможно човек да изнесе от склада тези неща и да ги сложи в колата - трябва да премине през камери, пазачи, склададжи, през целия паркинг посред бял ден(без никой да го види) - и да скрие краденото. Точно затова и обвинения бяха свалени на момента - единственото което се случи беше че Митака пак отнесе шамарите.

За обвиненията на Трошко е абсолютно същото - физически е невъзможно да стане това, което твърди. Само части за бигачки, и само негови части. Единствения вариант е той самия да мами Насо, той го хваща за пореден път - и сега просто го е изгонил. Дори на Насо му писнаха дребните мошенничества на Трошко - аз днес минах през Родопата и се поинтересувах какво точно е станало. Трошко отново не е удържал на дадена дума - и Наско го е изгонил. Тази тема е опит за оправдания от страна на един дребен мошеник като Трошко, който за пореден път е хванат да мами точно тези, които му помагат постоянно.

Най-много съжалявам само когато на Jap феста на Даниел и на Йовко им литнаха шамарите и подпукаха Трошко из целия паркинг - точно аз се намесих и го отървах с риск и на мен да ми налетят. Трябвало е да ги оставя да го ошамарят както си е редно. А на Насо евалата че най-накрая е изгонил тоя малък хрантутник, дето от години го завлича със сума ти пари.

А за тези които следят темата - сами си направете изводите до каква степен трябва да вярвате на човек, който постоянно злоупотребява с доверието и краде хората около него - Трошко, и накрая по най-нахалния начин топи човек, който никога не е обвиняван в подобни неща - т.е. никъде няма да намерите каквито и да е било обвинения спрямо Венци, нито от страна на клиенти, нито от страна на негови познати. Точно обратното е, всички си го уважават, защото е момче на място - затова и го направих съдружник в новата ни фирма. Митака и в момента продължава да звъни по телефона на Венци, да му се извинява и да му обещава че ще му върне парите(около 14 000лв неизплатени заплати). Единствените обвинения към Венци, при това неподкрепени с абсолютно нищо - са от страна на Трошко. Който обаче съвсем скоро е изгонен от Родопа за постоянни злоупотреби.

Ясно е откъде са дошли простотиите и преди, и сега. Но човек каквото сам си направи, никой друг не може да му го стори. Така че Трошко сам си е виновен - не може постоянно да мамиш и лъжеш, все някога ще те хванат. Дори на Наско търпението си има граници, и сега се случва точно това което му казах че ще се случи когато напускахме Родопа - че ние нямаме вина за нищо, и рано или късно ще хване този който го краде и мами.

Е, хванал е Трошко.

Искам да уточня, че всички тези неща - и за проблемите на Родопата, и за сервиз Митака и неуспешния им опит да натопят Венци - ние умишлено не сме ги разпространявали, коректността го изискваше. Знаеха ги само много тесен кръг от близки и познати. Сега, благодарение на поредната глупост от страна на Тодор, ги знаят всички. Опитваме се да спазваме професионална етика - и въпреки че сега сме преки конкуренти на Митака и им обираме всички готини клиенти, не сме си позволявали да им вредим на реномето или да разпространяваме слухове за тях... а им знаем и кътните зъби. Аз и колегата Венци от 2007г бяхме ударната сила на този сервиз - и трябват много сериозни доказателства за да ни се подлее вода. Разпространяването на някакви евтини слухове няма как да ни навреди - Трошко сега съсипа собственото си реноме, и това на сервиз Митака.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Юни 05, 2014 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
Освен това се чувствам изключително предаден, защото винаги съм лобирал за теб !!


Е то и аз винаги съм лобирал и за теб, и за Баджо - ти ме завлече с пари и части, сега дори седалката на бигачката си ми отмъкнал. Обвинявате за глупости Венци - от който дори една дума накриво не сте чули, и който едва познавате. Баджо ми открадна фирмата, и като отказах да се занимавам с него ме обвини в какви ли не измами - въпреки че чак след моята намеса престанаха да му се смеят колко е бавна кола с налети 50к лв в нея. Чак след моята намеса започна да се фука как пердаши панамери по 600кс... Питам го как така аз ти правя колата, а ти през това време ми крадеш фирмата и лъжеш на поразия. Отговорът беше - ми не знам, ще ти върна фирмата :D

С какво точно сме виновни ние с Венци за скандалите в Родопата - при положение че от месеци не сме се мяркали там? И какъв е точно повода за тази тема, ти какво би спечелил от нея - когато човек прави нещо, трябва да има причина. Единствената явна причина засега е, че се опитваш пак чрез други да се оправдаеш пред Наско за всичките пъти, когато си го мамил и крал - той просто започна все по-често да те хваща, защото започна да те държи под око. Подозирам кой те е подучил да пуснеш тази тема - но ти е направил мечешка услуга. Всички в Родопата коментираха че е време Насо да ти бие шута и да престане да те храни - всички момчета които се навъртаха там. Е, сега ги е послушал - това че на теб ти е зле си е лично твоя заслуга. Не може просто ей така да ръсиш наляво и надясно че Венци е ти е свил купчина железа - и да ти се размине, няма начин. Как пък стана така, че само части с които ти се занимаваш са хванали крака? Венци да не е телепат - за два дена се е ориентирал кое точно е на Трошко, и даже е намерил начин да обиколи навсякъде - дори в заключеното хале - и да свие точно твоите неща. Ти взе от двигателя на Баджо някакви датчици - и в миг някой открадна точно тях. Наско почна да се оглежда - изчезнали маховици, сонди, само части за бигачки. Сложих един TIAL в частите на Митко - след два дена го нямаше и TIAL-а, и на Баджо апаратите. За апаратите поне се разбра че ти си ги взел без да информираш никого, както и биелите му, както и биелите от черното фори - Насо сглобява двигател, и се оказва че някой е подменил биелите без да каже. Хоп пак Трошко.

Услужих ти части от черната импреса на Лъчезар, с изрично условие да не ги използваш, да не ги продаваш, и да ги върнеш по най-бързия начин - къде са сега тези части? Дадени са ти преди много време, и доста пъти обещаваше да ги върнеш - защо още не са върнати? И с какво право си взел и седалката от състезателната ми кола когато Насо те е изгонил и те е накарал да си обираш крушите? Може би си я взел на отговорно пазене, както носача и шенкелите на СТи-то? Колко точно време трябва да те чака човек да му се издължиш и да му върнеш личните вещи?

За парите които дължа на Насо - те са само от бонуси за един месец, от моята работа, лични негови средства няма, нито стотинка! След всичките простотии които станаха в Родопата, трябваше по най-бързия начин да си направим собствен сервиз - затова му обясних че бонуса му за един месец ще го забавя докато приключим инвестицията в новия сервиз. Дали ще получи от мен общо 15 или 18 000лв му е все тая - моето преминаване през Родопата беше свързано единствено и само със стабилни месечни бонуси. Точно затова и Насо не пожела да му платя работната количка като предложих, а ми я подари, а тя струва около 700лв - не съм го завлякъл нито със стотинка. Всичко е било точно - и никой не си е позволявал нахалството да обвинява мен или Венци в некоректност. Слухове разпространяват само измамници като теб Трошко, като Мечков, като Баджо. Жалка картинка сте.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Юни 05, 2014 11:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
2. Към теб също не чувствам да имам дълг. Факт е, че ти сглоби САМО двете черупки на блока - предложих да си платя и ТИ ОТКАЗА. В резултат се реванширах харчейки време (а моето време струва повече от твоето), за да ти помагам и да те спасявам, когато беше изхвърлен като мръсно куче. Също така съм те черпил за доста повече отколко струва завиване на 40-50 гайки.
3. Относно шенкелите - бяха оставени до твоята кочина в сервиза и ДА - те също изчезнаха.
4. Очаквам да посочиш кого и с какво съм измамил.


Лъжеш - целия ти двигател беше сглобен от мен. Има снимки в темата за колата. Ти наниза само периферията. И сега разбирам, че сглобяването на двигател е просто завиване на 40-50 гайки, и се компенсира с черпене :D Двигателя мина зверски тест - София-Пловдив и обратно с 250км/ч. И след като го потрошихте на Дракона, ако имахте поне малко чест - щяхте да обясните какво се е случило, и как брутално здрав двигател сте вкарали в 11 000 оборота и сте го смляли, заради неизправни спирачки - които ти сам си направи и които грам не работиха. Вместо това се покрихте, та да ме разнасят как мой двигател се е счупил - никой от вас нямаше честта да разкаже как в опит да спре на правата Наско е бил принуден да вкара от 3та на 8000 оборота направо 2ра - защото от шарените GTR спирачки на импресата и чеп за зеле не ставаше. Разказахте случката само в тесен кръг, сакън някой да не разбере - а DK perfoirmance и компания направо банкет си вдигнали като видели как изпушила лъскавата импреса.

Значи и частите от колата на Лъчезар са хванали гората? И тях ли имаше наглостта да продадеш?

Сега си спомни как търчеше с омотани споли като момиче насред Дракона - когато Йовко и Даниел ти набиха шамарите, и си спомни кой точно те отърва. Трябваше да ги оставя да те превъзпитат - а не да ти отървавам жалкия крадлив задник... Клиенти на DK Performance доста често разправят историята как Трошко препуска насред Дракона след шамарите на Йовко - и за съжаление това е самата истина.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 12:35 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Л Мечков написа:
Е колко бе моето момче, кооолко станаха бе ????

Аз
Трошо
Баджо
Митакът



Ами ти, Трошко и Баджо сте жалки измамници, и хора без капка мъжка чест и достойнство - потвърдено многократно. Факта че накрая дори Насо е бил дузпата на Трошко - е достатъчно показателен. Ти Любо си 2 метра сланина - а имаш мъжка чест по-малко и от на хамстер. Дебнеш като койот - аха излезе случай да ме залаеш, и не пропускаш. Не че ти връзва - ама си упорит.

Всеки мъж с достойнство би се отнесъл с вас точно като мен - както се и случва в реалния живот. И никой мъж с чест и достойнство не би изпаднал в положението на Трошко - да краде точно Насо, и като го хванат да почне да обвинява който му падне в опит да излезе сух. Днес специално минах през Родопата да ги попитам какво точно е станало, и да си прибера колата - и Насо, и Мишо, и другите момчета са отвратени. А аз дори не знаех че Трошко са го изгонили, научих го едва днес, от Мишо и после от Насо. Радвам се че накрая Наско е постъпил безкомпромисно - това е само за негово добро, те бачкат много здраво и заслужават да стоят далеч от всички тези свинщини. Аз все още посещавам района, в съседния сервиз INCAR има Pro Cut машина и поправяме дисковете на субарата, Росен от INCAR пък купува от нас Red Line масло за джиповете и аудитата. Red Line започнаха да използват и от АУТОСТЕЙТ за GTR-ите. Наскоро пратихме масло и за Субару Варна. В смисъл че то нещата си се случват - просто трябва време скандалите които причиняват Мечков, Баджо, Трошко и компания да отшумят. Бачкаме си здраво и правим това за което ни бива - просто нямаме време да се занимаваме с простотиите, в които някой постоянно се опитва да ни замеси.

То не бяха строшени от Red Line Samsonas кутии, то не бяха кофти сглобени форестъри дето разцепват 580кс панамера турбо - сега за капак Венци прекарал една седмица в Родопата, по цял ден бачкал по субарата, но и успял да отмъкне на Трошко цял гараж с части за турбо субара :D

Преди дни имаше пусната тема от момче, което се канеше да сменя маховик и съединител - а аз му написах просто да обърне полуоските на легасито. Интересно ми е кога някой от споменатите - Любчо, Трошко, Баджо - е постъпил по подобен начин в тоя форум? Или май точно това са хората, които предизвикват само и единствено скандали в последно време?

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 1:24 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
... и отидох при Митака да попитам защо е изгонил Венци. Митака ми каза, че го е изгонил заради постоянните

кражби в сервиза. След като си е тръгнал Венци кражбите са спрели - точно както стана и в Родопа. Марто (приемчикът на Митака) сподели, че е

успял да снима Венци да краде, но каза че не може да даде материалите, защото са предадени на съответните органи.

...


Пълна лъжа!

В сервиза на Митака наистина имаше кражби. Едно от момчетата, приходящи - го изловиха. Той беше останал като кадър от строежа на сервиза, Ачко, и го използваха като общ работник. По едно време Митака обяви че изчезнала някаква туба с масло. Веднага сложиха камери и пазачи - всички служители бяха под постоянно видео наблюдение. Аз имах една генерация AVO, която приятел пожела да купи. Извадих я от склада, и я оставих в ГСП-то - след което всички си тръгнахме, а пазача заключи сервиза. На следващата сутрин генерацията я нямаше - три метра тръба! Вдигнах скандал - и шефовете ми я платиха. Изчезнаха още там дребни неща. По-късно един от шефовете на данъчните си остави Трибека Ачко да го измие. От колата веднага изчезнаха дребни монети - около 50лв. Така точно шефа на данъчните излови крадеца - а точно той доста често е оставял колата си при нас, с големи суми пари и ценности, и години наред нищо не е изчезвало. Ачко веднага го махнаха - и кражбите престанаха.

Твърдението че Марто е успял да снима Венци са пълна лъжа. Както обясних - веднага когато компетентните органи потърсиха снимките, видеоматериалите и доказателствата - те мистериозно бяха изчезнали от районното, а от сервиз Митака покриха всичко. Издънката си беше чисто тяхна, доста грубо скалъпена и нагласена постановка. Чак после са се усетили, че е физически невъзможно да се случи техния сценарий, и са задействали връзки предоставените доказателства да изчезнат. В конкретния случай обвинението към Венци нямаше да издържи и минута при проверка - затова единствения резултат беше, че покриха всичко, загубиха си втория по опит и важност механик, а Митака се чудеше къде да се завре от срам - и все още се чуди. И все още звъни по телефона и се чуди как да излезе от ситуацията - но изход няма, няма кое да изтрие сторената простотия.

Аз моментално поех Венци, още на следващия ден. Вече свободен кадър, който само чаках да прецакат, добре обучен субару механик, един от най-добрите в България, с много добра репутация сред клиентите - осигурих му работа, после го направих пълноправен съдружник в новата фирма. Него отдавна го дебнеше и Любо от Люлин и го канеше при него на работа - ама аз не можех да го изпусна. Сега си бачкаме двамата, сами сме си шефове. И двамата сме канени в не един сервиз, мен дори ме канеха за приемчик в Субару Мотърс, още докато работех при Митака - но предпочетохме сами да работим.

Занаята няма кой да ти го вземе, ръцете ти няма кой да върже. На дребни мошеници като Трошко бързо им гърмят бушоните. Много ми е интересно Трошко с каква смелост обвинява Венци, при положение че му е до кръста. И Венци като звънне по телефона - незнайно защо Трошко започва да заеква. Срамна и жалка история.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 2:42 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
tst написа:
За съжаление е трябвало да направите опис на нещата преди да се случат тези събития.
Сега без доказателства всичко ще е само приказки.

Поздрави


При мен оставят доста неща. Бойчо - bubaru - ми остави доста части на съхранение, окачване от субара след 2010г. Аз настоях и подписахме приемо-предавателен протокол, с точен опис на всички части. Така е редно да се прави, и по този начин се поема отговорност към чужда собственост. С Алекс премятаме хиляди бутилки с масло - на всяка една ревизия всичко излиза до последната бутилка - още докато бяхме в Родопата. Ако нещо не излезе поради пропуск, веднага се плаща. Доста преди да се случат всички тези свинщини, аз предупредих Родопата, че е пълна анархия, хора щъкат навсякъде - и рано или късно ще стане проблем. Поех ангажимент за нещата, които са моя отговорност - всичко под опис. Накарах един от най-добрите си приятели - и подписахме приемо-предавателен протокол за нещата които остави в Родопата. Когато му изчезна TIAL westgate(струва поне 500лв) - веднага му съобщих и поисках да му го платя. Отказа ми - с него постоянно си вършим услуги за хиляди, и няма как аз да му затрия нещата. Подозрението е че и този гейт пак е свит от Трошко, само той се занимаваше с бигачкови железа в Родопата, а и гейта изчезна точно когато изчезнаха апараратите на Баджо, бяха сложени на едно място - и се оказа че точно Трошко ги е взел без никой да знае. Но поради липса на доказателства, дори не съм повдигнал въпроса - т.е. без да имаш доказателства, не може да отправяш обвинения. Ако имаш доказателства - трябва да ги предоставиш - а не както в сервиза на Митака, да обвинят колегата, и после да се окаже че няма никакви доказателства. И накрая хора като Трошко да стрелят с леката картечница ни чул ни видял само по слухове и предположения.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 3:04 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:
4. Очаквам да посочиш кого и с какво съм измамил.


Набута на Ваньо смазано окачване - разсипани коиловъри. Уверил си го че са ОК, сложили сте му ги на форито - и хлопа и тропа зверски. Потърсил е сметка - обяснено му е, че те на импресата грам не тропали, и сте го отсвирили. Колата която му продадохте - беше с гаранция на двигателя, току що сглобен. Само дето от нея се лееха литри масло, и харчеше литър масло на 500км! Той поиска да му оправя разни неща - оправих само течовете и отказах да правя двигателя, за да не ми плаща нещо, за което е имал гаранция от друг. Наско си пое гаранцията и наскоро му оправи двигателя. Въпросът е какво става с окачването - ти си му го продал, с уверение че си е ОК, а е напълно смазано. Момчето е купило колата преди месеци, а все още не може да я кара. И как така перфектно окачване, което на вашата кола ама грам не тропало - на форито е пред полуразпадане? Наско хубаво си пое рекламацията за двигателя и го направи наново, ама с окачването какво става? Мислиш ли да му върнеш парите за боклука който му набута - или сега си толкова изтормозен, че не ти се занимава с дреболии?

Или може би и за проблемите на Ваньо пак аз трябва да нося отговорност? Липсват сума ти части, които са ти поверени - били откраднати. Дължиш пари на хора - ама то ти си черпел достатъчно. Венци го били хващали в системни кражби - ама то аз така чух, никой не обвинявам. Марто ти бил казал - а случайно да знаеш, че срещу Марто има заведено дело от Камор Ауто за кражби и измами?

Преди известно време хванаха и закопчаха една групичка от Бояна - която най-вероятно е бръмчала по субарата, и е свързана с кражбите на джанти и други неща в близките месеци. Въпросът е кой е бръмчал в Родопата, и е свил един тон с железа, и то предимно трошкови? Сега и мои части изчезнали, били в заключеното хале, до колата ми, ама някой ги свил? Е как тоя някой не сви примерно APEXi-то на колата ми, или скъпия волан, или нещо от другата скъпа електроника, или скъпите ултралегери - грабнал два ръждиви шенкела и побягнал? Някой е откраднал точно шенкелите, които бях дал назаем на Трошко? Страшно много съвпадения, няма що :D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 3:38 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Като ми съобщиха за тази тема - веднага звъннах в Родопата. Субаруто ми стоеше там, заключено в едно хале и затрупано с гуми, заедно с другите коли и части. Всичко ценно беше под ключ заради кражбите на части по субарата преди месеци. Оказа се, че точно през уикенда са изкарали колата навън, без да ми се обадят - т.е. била е изхвърлена на произвола с риск някой да я обере, и никой не е намерил за нужно да ми звънне. Веднага викнах платформа да си я прибера - гледам няма и седалката. Питам Насо къде ми е седалката - Трошко я бил взел. Т.е. малкия клептоман са го изхвърлили, обрал си чарковете - и като за последно ми гепил и седалката да не е капо :D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 4:46 am
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Пон Яну 07, 2013 11:41 am
Мнения: 160
Рейтинг: 281
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Не знам колко метра сланина съм, ама знам, че искаш тайничко да си поне 10% като мен :cool: Нямам идея кое не ми връзва, ама като те гледам как си нашарил с олигофренските си постове и ми става лошо. Как така не ми връзва, пък си писал цяааала нощ, интересно, пак си олицетворявал себе си. :cool: от 22 до 05 писал... Е какво по-хубаво от това ? :giggle: То не беше един, то втори, то трети, четвърти, пети , шести.... Само нашият палячо никога не е виновен...


Ей масларче :cool: Нещо много ти отесня около свинското вратленце, я се погледни бе, напомпал си се от пиене, приличаш на казашка торба с лайна, на мене тръгнал да обяснява ROFL Погледни се каква алкохолна изреска си бе :-P


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Юни 06, 2014 6:41 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 10:57 am
Мнения: 1360
Местоположение: София
Рейтинг: 226
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Красимире, аз лобирах за теб да започнеш да работиш в Родопата, когато от Митака те бяха изхвърлили като мръсно коте и да си изкарваш пари !!!. Винаги съм ти вършил услуги, когато се налага, както и ти на мен, не мога да го отрека !!
Аз в нищо не Ви обвинявам, а ТИ толкова много се оправдаваш, все едно искаш да прикриеш нещо или някого. Знаем го и от други форуми, където те изгониха пак като мръсно коте, как искаш да изкараш други хора Виновни, за сметка на твойте грешки и его ( Субару ГУРУ ) Всички ти знаят номерата, ти никога не си виновен, знаем, извинявай !!!

То не беше :
- Митака
- Мечков
- Волен
- Дани
- Мартин
- Баджо,
сега и АЗ !! Едва ли някой ти вярва на писаниците и среднощните отново фантасмагорични ти изблици, не знам какво пиеш Монстър ли .. или ракия.. коз ли пушиш....Ама спри ги тези неща, само се излагаш и правиш на маймуна. Не останаха форуми да пишеш! Поне да беше написал нещо вярно, а само свободни съчинения. Винаги си много вещ и компетентен дори и напоследък имам отново "подозрения", че Алекс ти помага за постовете, за да не се излагаш като кифла.

Не видях някъде да съм ви обвинил в нещо, изказвам подозрения си.. Какво се случва всъщност, аз съм в болница и ме оперират и между другото претърпявам катастрофа при която едва ли не, можеше да НЕ си пишем, буквално !!! Знаеш много добре !!! В това време от склада по стелажите започват мистериозно да изчезват доста и скъпи неща, ей така мистериозно, а като се махате от сервиза, всичко замръзва и остава непокътнато. Практиката и в предишните сервизи примерно МИТАКА ми казват, че пак била такава, да изчезват разни неща мистериозно и като ви изхвърлят, тази практика спира!!!
Друг пример - Мартин който ми казва, че има снимки на Венци как краде!!

Аз какво да си мисля??? Постави се на мое място ??




Още три неща, които са изчезнали още в стария сервиз на Митака(Пак ли аз съм ги взел) и трябва да се споменат:

1. На Милков полуоските;
2. На Роската 4-буталните апарати - Баджо отиде да ги купи и ги нямаше; (пак бяха мистериозно изчезнали )
3. На Митко частите от Евото; (Което успя успешно да скараш Любо Мечков с много хора)


Пари не дължа на никого, най малко на теб !! Дори имам да взимам пари от добронамереността ми и приятелските отношения с хората, могат доста колеги от форума да го потвърдят. Никога не съм ощетил който и да било, винаги имам добри намерения ! Вчера се чух с Наско и каза, че му дължиш известна сума пари .Което пак се повтаря с това, като те изхвърлиха от МИТАКА, пак имаше да даваш пари. Явно това ти е масова практика ! Неблагодарник, в най-трудното ти време те подслонихме в Родопата!
Шенкелите и носачите както и гумите, изчезнаха от твоята кочина в Родопата !!
Седалката лично Мечков ще ти е донесе !!

Красимире, който и да ми взел нещата, алал да са Ви, искам всички да научат каква е ситуацията. Да се знае и ако някой научи нещо да ме уведоми, малки са Субару средите лесно стига информация за по-трудно намиращи се части.
С ДАНИ Дк сме били винаги в добри отношения, каквото било било! Сега като се замисля дори и той ме предупреждаваше за теб. Аз пълния глупак го убеждавах, че няма проблеми Краси е стабилен няма да има драми и винаги съм бил на твоя страна, а ти ми тУри шапката !

Аз пиша тук за последно, с теб няма смисисъл да се води диалог, болния ти мозък го превръща в монолог (на който сме ставали свидетели 1000 пъти) ! Няма да коментирам повече, среднощните ти пиянски постове, изписа достатъчно глупости и небивалици по темата !!Няма какво да си кажем!

Желая Ви успех на сервиза, дано ви се случат нещата!

_________________
If in doubt flat out

Пет Юни 06, 2014 7:54 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Troshko написа:

Аз пиша тук за последно, ...


Е то нали уж сам си пуснал темата? Много бързо зае обидената поза :D

Троше, не можеш да промениш фактите. Никое от изфабрикуваните ви обвинения досега не е издържало проверката на хората и времето. Дори на Насо накрая му писна от твоите глупости и те е изпъдил - доста след като ние сме напуснали Родопата. Когато си тръгвахме, точно на него му обясних, че един ден ще стане това, което сега се е случило - че ще си хване крадеца. И ще разбере, че всички обвинения към Венци са скалъпени точно от същия крадец - т.е. от теб. Още в самото начало, когато се опита да измамиш Калин и да му пробуташ на Алекс старата помпа като за яка помпа от СТи - аз, Алекс и Наско се разбрахме, че ти трябва да стоиш далеч от клиентите с твоите дребни измами, Насо даже се закани да ти строши кратуната. Калин дори и сега не знае как ти се опита да го измамиш - не сме му казали, за да не го притесняваме. Още тогава на Насо му говорих, че не може да пуска хора като теб в сервиза си, да мамят и щавят клиентите му, и да си въртят алъш вериш без дори и елементарен наем да му плащат - защото накрая почват и него да го крадат, както е и станало с теб. Ти се насади в доста жалка ситуация - сега колкото и да увърташ, факта че са те хванали не може да го промениш. Никой не се чувства добре като го изловят в подобна жалка измама - със сигурност ще си плащаш години напред за това, което си сторил, и жалкия начин по който си се опитвал да мамиш и използваш Насо.

Много е просто - когато някой отправя тежки обвинения без никакви, дори елементарни доказателства, веднага буди подозрения. Затова и още в мига, в който набеди Венци, сам си накарал Насо да започне да те следи по-изкъсо - докато накрая е видял, че просто няма какво да направи, и е постъпил по възможно най-разумния начин - изгонил те е. Ако искаш да си въртиш по-добре измамите, и да си намериш нов "Наско" от който да цуцаш - запомни, че за всяко едно престъпление най-напред се търси мотив, след това доказателства, и най-важното - трябва да можеш да направиш подходяща постановка на жертвата. Марто може да те научи на това онова - макар че и неговите постановки са от ден до пладне :D Няма как да те хванат, че си измамил с части за хиляди, и ти просто да ревнеш - ама то еди кой си ги открадна. Това е глупаво и детинско. И за да пускаш тема като тази - трябва да си подсигурен с много солидни доказателства, а не с някакви предположения. Обвинението в кражба е нещо много сериозно - няма как да набедиш случаен човек и да ти се размине току така, никакъв шанс. Още повече, че единствените солидни доказателства за обсебване на чужда собственост сочат точно към теб самия. Клептоманията е болест, която не се лекува - т.е. ти си обречен винаги да крадеш, или да се стремиш да крадеш и мамиш. Клептоманите винаги са обречени да бъдат хващани, и винаги обвиняват по най-глупавия начин някой друг - ти си действаш по съвсем изпитана схема, всеки един който поне малко се е занимавал с психология може да го потвърди. Не се учудвам и че си ми краднал седалката на бигачката - това си е типично отчаян клептомански жест.

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Пет Юни 06, 2014 9:20 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 8:26 am
Мнения: 599
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.5 STi
Рейтинг: 285
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Ей Тричкоо, не смей да ме намесваш в новата помия, в която си нагазил, ами си я сърбай с голямата лъжица сам.... Щи кажа аз една липса на доблест, една липса на достойнство - все качества, които няма да притежаваш никога, амебо. айде навирай се у "субаруленд" бърлогата си и си чупи на воля колите на хората, и да не си ме споменал повече, че после и Алекс не може те спаси, капиш?

_________________
www.soflab.eu
www.torcousa.com
www.redlinezone.eu

Пет Юни 06, 2014 6:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 43 мнения ]  стр 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор