Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:29 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Да те обере "приятел" - поучителна история 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 18, 2007 10:57 am
Мнения: 1360
Местоположение: София
Рейтинг: 226
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Kрасимире, ти си един неблагодарен лъжлив и силно коплексиран човек. Прибрахме те, когато те бяха изхвърлили като мокър парцал от Митака (за което ще съжалявам още дълго време на пред, че не послушах много хора), много бързо забравяш и си проектираш твойте си измислени и лъжливи истории, на който сме ставали свидетели вече дълги години, не само в този форум. Вече никой не ти вярва ?
Защо Краси е лъжец, ? Измисля си негови истории, повтаря ги във всеки пост и трябва хората да му вярват и това да стане истина, да ама НЕЕЕЕ : Това с повтарянето значи, че си патологичен лъжец ! И сега всички, ще го разберат.


И така кой е изгонен от Родопата? За тези си лъжи много ще съжаляваш,Защото :
1-во Лъжеш по много долен начин
2-ро защото се опитваш да повлияеш на приятелството ми с Наско, но това няма как да стане!!! Наско ми е изключително добър приятел и винаги ще остане така. За мен той е много ценен човек !!! Едва ли ти имаш такива,НЕБЛАГОДАРЕН боклук, за сметка на това аз мога да се похваля с много такива Приятели !!
Освен това обадиха ми се десетки хора, за да ми кажат, че знаят що за стока си и как съм могъл да ти помагам.


Мишо от Родопата и всички момчета, обясниха, че никога НЕ са ти казвали подобно нещо, Че Наско ме е изгонил от сервиза ... Това е плод отново на болния ти лъжлив мозък !!
И в защита на думите ми ето и отговора на самия Наско ! За на който думите отново лъжеш във всичките си постове !!

Изображение


Да, наистина, няма какво да коментираме !!
Красимире, че си измисляш, знаем много добре(от изявите ти по другите форуми, където пак те изхвърлиха като парцал ),
Освен това как си позволяваш да замесваш други хора в лъжите си !! КАК ? Колко хора ти станаха вече виновни !!!


A що се отнася до изчезналите неща, частите алал да са Ви, казах го вече !! Отговори ми тогава, как така от когато Вие стъпихте в сервиза започнаха да изчезват инструменти и всякакви тулове ... Изчезна чисто нов ъглошайф в кашон от най-висок клас, както и перфоратора ми Бош (за доста пари)
с доволно бургии, пак ли аз съм си ги откраднал ...или най-вероятно продал .... Смешник !!!


Никой не ти вярва вече !!! И С тези дълги оправдателни (среднощни пиянски) постове ... явно се чувстваш гузен и виновен, да има защо !


За седалка пак лъжеш, ти разреши да е свалим от твоята кола с Наско и да караме на Jap-festa, тогава още ни правеше свирки и се мазнеше, защото от Митака те бяха изхвърлили като парцал (явно бързо забравяш или така ти изнася )

За окачването на Иван, да спомена ми,че има проблем със някакво почукване, казах му, че с Наско ще погледнем и ще видим какъв е проблема и ще видим как да го отстраним (той може да потвърди, ако не го накараш и него да излъже, способен си на всичко, Знаем всички !!! Ти никога нямаш вина ! ) След това не ми се обадил повече, ( на предишната кола, на която бяха койловърите наистина нямаше и звук, всички който са карали или возили в колата могат да потвърдят)
Трябва ли да поставям под съмнение как сте го монтирали ??? Имаш навика да завиваш гайките на стръта с пистолет, а доста хора в този форум сме в час и знаме до какво може да доведе това !!


Бях до тук !! Аз повече няма да си губя времето с теб, не искам да имам нищо общо с теб и бандата ти !!!
Тъни си в кочината и в помията която те заобикаля. Както практиката показва, няма да мине много време пак да блеснеш в прожекторите на форума, много ми е интересно кой ще е следващия ти виновник !

_________________
If in doubt flat out
 7

Пон Юни 09, 2014 3:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 8:26 am
Мнения: 599
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.5 STi
Рейтинг: 285
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
А и Алекс съвсем не заяждайки се да те попитам защо ти може да пуснеш тема за СМТ и тяхното обслужване и това е мъжествено, а аз да не мога да пусна тема за обслужването в сервиза на амебата, и това да е пискане немъжествено?

_________________
www.soflab.eu
www.torcousa.com
www.redlinezone.eu

Пон Юни 09, 2014 3:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Темата се заключва по желание на автора.

Пон Юни 09, 2014 3:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор