Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:09 am

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Оплакване от Монца 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Аз още тогава лично му се извиних и му казах,че не умишлено затова му отбих и от парите,но той си е интригант. :)

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 8:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
monza написа:
Да се вижда всичко,но се толерира някой си,който си изтри снощи в бързината снимките от мазда срещите ,за да не пусна линк,за да нямам алиби.

Какъв линк ще ми пускаш? Къде в Мазда форума имам снимки, които пък съм се логнал да трия? Ти се опитваш да измислиш някаква не знам и аз каква простотия, но от тази попара дето надроби с моята кола не може да излезнеш ей така!
Аз снимки имам на диск от теб. Ще ги потърся и ще пусна тук щампите с дата и час, да видят хората нагледно как се чака една кола 4 месеца да стане готова!!! Нищо не си ми отбивал от цената! За трети път ще кажа! Аз просто не ти дадох всички пари, защото се подигра с мене, а ти ми се жалваше, как си бил на нула от моята кола.
Аз не бях на нула... аз бях на минус!
Аз интригант? Едно нещо не можа да се оправдаеш! Едно... не всичко... за нищо нямаш извинение!
Кое не е било умишлено??
Не е било умишлено това, че боядиса няколко коли, пък моята така си седеше и ръждясваше оголена ли? Я се изправи тука като мъж и кажи колко коли боядиса!!! Кажи... синьото субару от снимките ти, с белите джанти го боядиса докато бях на море с чужда кола, защото ти моята я заеба! Да пускам ли тук снимките които ти си публикувал с датата? Да видят хората колко време чакам аз и колко коли ти боядиса!!!
Нямаш срама! НЯМАШ!

Сря Юли 30, 2014 9:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Много ясно,че ще правя и други коли :( Ясно е,че си и задръстен, от твойте 600-700лв печалба(като се има впредвид,че дори и само по нея да се работи се прави за един работен месец).Кое да платя по напред,счетоводство, наем,осигуровки или може би трябва да тегля кредит за да направя колата на принца,а? #-o

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 9:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Много интересно как така постоянно си ме обиждаш... голям си сладур наистина.
Задръстен съм бил а? Ти обеща ли, че колата ми ще е готова до Юни месец? А? Обеща ли? Как така синьото субаро го боядиса за една седмица цялостно, а моята кола 4 месеца? Как бе?
И как имаш наглостта да напишеш "Много ясно,че ще правя и други коли :( Ясно е,че си и задръстен" ?
Безочието ти край няма на тебе. Ама нека да те видят тук хората в пълната ти хубост! Как се отнасяш с клиентите си!
После им се жалва, че не са му натискали "плюсове" във форума... обиждал се бил. Човека, който пръв набива минус на мене, с причина "за това, че си наглец". Как не те е срам ако не от теб самия?
С твойта качествена работа да добавя ли и скъсания високоговорител на дясната врата?
Нещо се оплакваш, че малко пари си ми искал ли? Ако са ти малко парите да беше искал повече бе човек, цената я каза ТИ, не съм я казал АЗ! И само исках да е готова до Юни месец, защото имаше национална среща на мазда, ти гордо ме увери, че ще стане, ама какъв го изядох? ЧЕТИРИ МЕСЕЦА го ядох този твоя бахур....
Да видят хората и да си правят сметка какъв си наистина!
И съм бил трил снимки от Мазда форума? Какви снимки ще съм трил бе човек? На маздата и около нея тълпи от хора подскачащи от радост на великата боя??? За тези четири месеца на хората им порастнаха бради и им се сванаха колената.... магнитни наколенки им трябваха. То не се дочаква така лесно четири месеца да се боядиса една кола... с лак за нокти да беше я почнал щеше да я свършиш за това време ](*,)
 12

Сря Юли 30, 2014 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Лека нощ!

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
А дали не трябваше в крайна сметка тъй като чаках 4 пъти повече време от обещаното от теб... да ти бях платил 4 пъти по-малко от колкото се бяхме договорили, че да сме всички щастливи?
О не... не е вариант, защото вече ти бях дал над 50% като капаро... което ще значи, че трябваше да ми връщаш пари :good:

А и тук в темата гледам... на втора страница си набил един минус на Дидо, че похвалил друг бояджия. Какъв си ти просто.... не е истина!

Сря Юли 30, 2014 11:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Ти сега и тука ще навъртиш 6000 и кусур поста,както в мазда форум :D и полека лека хората ще разберат какъв си професор,но това с времето ROFL

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Чет Юли 31, 2014 12:06 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 12:08 am
Мнения: 787
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 (2004)
Рейтинг: 548
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
@korn_val, @monza, истината е някъде там, по средата ...
Реших да се включа във вашата "дискусия" само защото от една страна съм бил от страната на korn_val като клиент на Павел и имам съвсем различно преживяване, т.е., при мен закъснение почти нямаше, а имаше такова само защото се случи да изплющи тая градушка пробита и съответно на Павел му запалиха телефона. Отделно от това имах и още претенции освен чистото цялостно боядисване (джанти, решетки, ремонт на ветробрани и т.н.), та това закъснение от седмица не го и броя.
От друга страна обаче мога да се поставя на мястото на Павел и с ръка на сърце си признавам, че ако бях на негово място и се окаже, че съм взел работа за N пари и дойде някой, който ми плаща за същата работа Nx2 пари, то наистина с риск да се скарам с първия и да го загубя като клиент, ще му забавя нещата в интерес на втория. Последното просто е финансово оправдано, пък и има по-голям шанс по-добре плащащия клиент след това да ми доведе още клиенти като него :)

@korn_val, да, всичко това не оправдава Павел за чак такова закъснение, но пък от контактите ми с него не съм останал с впечатлението, че без някаква наистина сериозна причина ще направи подобно нещо като в твоя случай. Точно за това и си мисля, че истината е някъде по средата и ако престанете да се хапете, а почнете да комуникирате нормално, то ще успеете да се разберете.
Не, не съм адвокат на Павел най-малко защото ако аз бях на твое място, той ми беше спретнал такъв номер и се бях усъмнил, че няма някаква наистина сериозна причина, сигурно щях да подходя много по-радикално по въпроса. Точно за да избегна такива ...хм, недоразумения пък аз се поинтересовах първо колко може да ми струва цялостно боядисване с всичките ми приумици, събрах мнения за бояджии, за които има добри отзиви, обиколих ги, видях какво могат, къде го правят, с какво и как работят и в крайна сметка прецених, че за да си спестя всички негативни емоции и евентуални подобни случки е по-добре да бягам от възможно най-тънките оферти и предпочетох да дам почти двойно по-голяма на твоята сума, като дори отделих 300лв отгоре върху офертата на Павел. Постъпих именно по този начин точно защото вече бях убеден, че това е май е единствения начин нещата да се случат както и когато искам аз.

@korn_val, лично за мен в конкретния случай остават обвити в мистерия три въпроса:
- защо наистина година по-късно реши да споделиш това премеждие?
- защо Павел те е "оферирал" с подобна цена при положение, че не му е рентабилно?
- какво точно си очаквал ти за тази цена при положение, че "качествено" боядисване за такава цена се води пръскане в гараж, с одеалата и вестниците за предпазване, без "излишно разглобяване на брони, дръжки и т.н., с неясни материали, от хора със противоречива репутация и без никаква гаранция...?

:beer:

_________________
For every action there is an equal opposite malfunction!

Чет Юли 31, 2014 12:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Истина няма никъде посредата!
Ти да го видя Монца да се оправда по някакъв начин? Видя ли? Какво да се оправдае точно?
Сега твоето виждане за нещата от първият абзац са много характерни за българина. Ако дойде един втори, който ми дава 2 пъти повече пари... ще направя него, пък първия ще го забавя. И така се печелят и задържат клиенти ли? Това за мене е НЕКОРЕКТНО отношение. При условие, че той ми е посочил цената и срока за боядисване беше ЕДИН МЕСЕЦ! Което време за права и здрава кола не е никак много, е достатъчно добър толеранс да може да си върши и други ремонти покрай моята кола. Сега казал си 2 неща: 1) Колата ще я направя за толкова пари 2) Колата ще стане до месец
Ами то разбирам да те забави седмица, но да те забави ЧЕТИРИ МЕСЕЦА това нормално ли е? Ти колега SRG само си представи, че си отишъл при този човек и колата ти не е станала с едноседмично закъснение, ами с 4 месеца!!!!!!! Как щеше да си? Добре ли щеше да се чувстваш?
Каква основателна причина... че този Монца е безхаберник и долен лъжец. Постоянно ме лъжеше, че колата ще стане до края на седмицата, да съм имал търпение ще станела уникална, после от жлъчка се разболя, после дядо му почина, после проблеми от личен характер и така се трупаха лъжите седмица след седмица. Каква истина по средата? Искал ми е една сума пари, отидох там с цялата сума можеше да я дам в началото. АЗ от моя страна съм изпълнил всички мои задължения към този човек!!! Даже бях приготвил 300лв да му оставя отгоре и да му дам общо 1500лв НО САМО АКО КОЛАТА МИ Е ГОТОВА НА ВРЕМЕ И Е ДОБРЕ НАПРАВЕНА. Не само че ми пооклепа колата, ами 4 месеца чаках. Не знам каква истина виждаш ти по средата. От мен какво се изисква би ли ми казал? Не ... не ... КАЖИ МИ АЗ какво трябваше да направя? Аз трябваше да дам едни пари, които ми бяха поискани и аз само чаках момента това да се случи!

Аз също съм проучвал бояджии преди да я закарам, имах оферта и за 1200лв и за 3000лв. Но той като се видяхме ми се видя хубав човек, даже се сприятелихме първите седмици... но от там последва кошмара !!!!!!

И недей писа, че принципно взимал двойно повече пари за цялостно боядисване. В неговата тема на един съфорумец е писал 1500лв и нагоре за субару форестер, а маздата ми е доста по-малка. И пак повтарям... закарах му ЦЯЛА, ЗДРАВА, ПРАВА кола защото исках да е цялата един цвят, а не само детайлите за пребоядисване да се пребоядисат!!!

Иначе на последните ти въпроси:
1. Писах сега след почти 3 години, на 10 септември ще станат 3 години, защото принципно го съжалявах този човек, но случайно попаднах на тази тема тук и само като го видях как набива минуси на разни хора и как се тупа в гърдите колко е добър, някак ме призова да напиша МОЯТА ИСТИНСКА СЛУЧКА с него! Той от своя страна веднага същата вечер провери дали в мазда форума съм го описал и там какви ги твори.
2. Това е въпрос към него. Нито имаше коли при него тогава нито нищо. Още бизнеса явно не му беше тръгнал, но сега заслужава навсякъде по всички форуми да го разнеса. Да се научи, че клиентите трябва да се уважават и като кажеш нещо да го правиш, а не ЧЕТИРИ МЕСЕЦА да лъжеш един човек, който е дошъл с парите си. За пореден път казвам, че той ми е казал тази цена, щом я е казал, значи му е рентабилно. Освен ако още в самото начало не е мислел да ме влачи половин година... много долно ако е така!!!
3. Ти този последния въпрос сериозно ли ме питаш? Имаше човека тема в мазда форума. Такава като тази тук в този форум. Виждаш сам на снимки че нещата изглеждат добре. Зарибил съм се аз, както явно и ти. Първо го питах колко ще ми иска да ми боядиса тавана и колонките черен цвят и той ми каза 160лв. Стори ми се супер цена, за качеството от снимките. После направих промени по броните ми, от там имах камъчета олющено по предницата на маздата и като сметнах таван + предна броня+задна броня+предни 2 калника+капак.... то излезна половината кола. За това го питах за цялостно боядисване. Имам лични съобщения в мазда форума. Сега даже ги прегледах... тавана ми го е боядисал на 29 Юли. А колата си я взех на 10 септември... представи си останалата кола както беше на шприц колко време чакаше ей така. Иначе ето ти малко съобщения от твоя човек Монца:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/24583966/Monca.docx

Погледни моето отношение към него и после погледни неговото! Даже забележи, че ми казва 1200лв ей така на съобщение но ходих после с колата да я види и се разбрахме за 1300! И както разбираш, аз бях приготвил БОНУС за него, защото съм готин човек и ценя труда на другите, но той просто се ПОДИГРА с мене!!! И как какво съм очаквал? Като му видях хубавите снимки, като ме омая с приказки и като ми каза цената 1300лв аз какво да очаквам? Че ще ми насере колата и че ще я чакам половин година ли? Нали ми е казал един месец, за мен беше добре и се съгласих. Ако ми беше казал 4 месеца... е вервай ми нямаше да ми стъпи крака там!!!

И ще споделиш ли на твоята кола за цялостно колко пари ти взе?

Чет Юли 31, 2014 7:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Предлагам двамата да се поспрете.
Клиент си, имаш право - искал си едно, станало е друго, недоволен си - всичко е нормално.
Защо не се оплака на момента в темата в Мазда форума на майстора - където си го видял всъщност? Очевидно на живо сте се разбрали.

От къде тази злоба, която да държиш в себе си 2 години и сега идваш в друг форум да изливаш? Това не е нормално!

Дойде, разказа си историята. Който иска да си извлече някакви изводи - добре, но нямаме нужда от този скандал тук. Ако си сериозен - напиши го същото във вашия форум - ще проверя, а и аз като гледам съм по-отдавна регистриран там :hello:

Отношението на monza е недопустимо за този форум. Лични обиди към човек, при това негов клиент не са приемливи.
Получава 1 месец отпуска от тук.
 24

Чет Юли 31, 2014 8:19 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор