Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:39 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Оплакване от Монца 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Монца е прав. Преди 2 години си закарах при него колата за цялостно боядисване. Закарах я Май месец, за да е готова до Юни, защото ми трябваше за тогава. След това почна... жлъчка го боля, проблеми от личен характер, не знам си кви неща, пък чирак си взел, пък той не работел и т.н. Два пъти ходих на море през Август месец и веднъж Септември... и трите пъти с чужда кола, защото моята още се подготвяше и боядисваше. Така на 10 септември си взех колата от него. Та... неговото бавно е доста бавно, ако имате четвърт година да си чакате колата... чакайте. Но аз не ви го препоръчвам тоз :hello:
 7

Вто Юли 29, 2014 6:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Ясно е,че си се регистрирал с единствена цел на всички ясна във форума.Ти май забрави освен че ти я направих без пари на края най-коректно ти отбих от парите.Ако искаш да пусна снимки от и до,за това което съм извършил по твоето возило_всички снимки са в архив)и за какви пари. :),а и линк от Мазда форума как я снимаш и я пускаш как изглежда и на срещите ти се кефят.
Да не би да те е чукнала градушчица? И сега да обикаляш форумите за друг балък.Ама те умряха. :D

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Вто Юли 29, 2014 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 18, 2011 2:06 pm
Мнения: 96
Местоположение: Враца
Телефон: 0884522179
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Тц, тц, тц осраха темата, най добре да се трие цялата.
Хора със злоба не се печелят клиенти, а с доказана качествена работа.
А дали не е малко унизително да се регистрираш с няколко различни ника, с по едно мнение и да си плюе човек наволя?
Явно совите не са това което са.

Вто Юли 29, 2014 9:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Павка... т.е. Монца...
Не съм те нахранил в Мазда форума защото не принципно не исках... ама гледам яко привърженици имаш тук, цели 9 минуса за сега съм събрал :)
Ти недей казва... аз ще кажа ;)
Аз ти направих запитване за цялостно боядисване на моята кола и ти ми каза 1300лв, за която цена аз никога не съм се пазарил. Питах те колко искаш, ти каза 1300лв и аз бях ОК!
Дай снимките насам, но недей трий датата от тях, за да ти видят хорат програса за 4 месеца подготвяне и боядисване... нека само да кажа на хората, че колата ми НЯМАШЕ нито един удар!!! Докарах ти я права за някоя друга вдлъбнатина да се оправи от удар от врата и това беше! О да имаше преден десен калник натиснат, но ти донесох ПРАВ калник да го смениш.
Да напиша ли как беше болен от жлъчка, как имаше смърт в твоето семейство и какви ли още не неща. Как идвах да си гледам колата през седмица през две и как виждах ГОЛИ КАПАК И КАЛНИЦИ вече хванали ръжда!!! АМА ЦЕЛИТЕ бе човек... ти нормален ли си?
Да им кажа ли, че дори синьото субару от аватара ти беше цялостно пребоядисано преди моята кола???
Да им кажа ли как ми обещаваше 100 пъти, че до края на седмицата колата ми ще е готова? И така 4 месеца?
И накрая имаш наглостта да ми пишеш тука, че си ми отбил от цената??? Хаха сладур. На 10 септември дойдох да си взема колата, а ти още боядисваше задния ми СПОЙЛЕР!!!!!!!! Дойдох след няколко часа да се е изпекъл и го монтирахме двамата, тогава от предплатата 700лв от първия ден като ти оставих с колата, ти дадох 300лв и ти казах, че просто останалите пари няма как да ти ги дам, защото постъпи страшно некоректно!
Да не говорим задната броня как я беше стекъл? Или вратите отдолу как са на вълни от стечен лак? Или сигурно черния силикон с който ми напълни задното уплътнение на стъклото? Или пък прозрачния силикон на лайсната на тавана?
Разбирам да пиша глупости и за това да получавам минуси... но това е самата истина! Ти не си човек... да ме оставиш 4 месеца без кола и да ме лъжеш по 100 начина!
 3

Вто Юли 29, 2014 9:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Не знам колко хора ще издържат 4 месеца да им се боядисва колата... и да я виждат със свалена/изшкурена боя до метал, така зарязана ... и вече хваналя цялата ръжда. Кой нормален човек ще издържи да гледа така колата си? И да плаща за тази услуга?

Вто Юли 29, 2014 9:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
С такива като тебе трябва да се говори на Братоооо гледай си работата! :facepalm: Дано не се найграе друг бояджия с теб. :(

Снимки ще има без значение от датите,които ще ти навредят доста на рейтинга :)Първо ще си кача мойте във темата пък ако остане време ще ги изровя и твойте.

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Вто Юли 29, 2014 10:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Павка... много наглееш човек. Докато ти пращах снимки от събора на Монца в Германия си бяхме приятели нали?
И с какво си се наиграл? Каза цена, казах ОК без пазарлък! Поиска ми 700лв капаро, дадох ти ги на момента! Само чаках да ти дам парите поискани от теб за боядисването... но ти 4 месеца не искаше да ги заслужиш, ами боядисваше други коли! Засрами се!

@sniper
Нямам няколко ника във форума, а само този, но да регистрирах се, за да предпазя няокой от вашите потребители. Аз мога да ти гарантирам на 100%, че няма грам лъжа в написаното от мен! Ти си прави изводи дали е просто "плюене" това.

Вто Юли 29, 2014 10:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
И Павка? На моя рейтинг от -9... колко да ми навредят. Някоя лъжа казах ли? Казах ли? Една година има 12 месеца, 4 месеца са 1/3 от годината и то най-хубавите месеци... ЦЯЛО ЛЯТО бях без кола заради тебе... ти ли се наигра с мене или аз се наиграх с тебе?

Вто Юли 29, 2014 10:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Каза ли каквото искаше?Даволен ли си? Ае бегай ;)

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Вто Юли 29, 2014 10:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Голяма гадина си то е ясно :( Кога успя да си изтриеш постовете от Мазда форума,как ходиш на срещи и пускаш снимки ,как ти се кефят на колата.Но не сможеш да изтриш постовете на другите в които е попаднала и твойта :lipseal: Дано изровя снимките от тогава,че ми гръмна харда на стария компютър.Това е крайният резултат с ресто от 1300лв. защото съм го бил забавил.Жалко,че във момента не мога да извадя снимки на "колата"преди репаратурата,но изровя ли ги ще ги кача. :(

Изображение
windows 7 print screen

Изображение
free image uploading

Изображение
gifs upload

Изображение
jpg images

Изображение
image post

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Вто Юли 29, 2014 11:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Добре де лекенце,защо две години и кусур не си исказа мнението за сервиза в темета ми в мазда форума от където се появи в сервиза пък и караш Мазда,а се регистрираш тук с една единствена цел а......??? :spam:

Ето линк на темата ми от Мазда форум

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?f=59&t=27703

Моля модераторите да си влезнат в ролята!

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 12:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Павка, недей само да ме обиждаш на лекенце и гадина, че ако ти дойда в сервиза, ще се чудиш как да се заключиш в камерата!
С това невероятно нагло отношение, което демонстрираш в твоите постове, заслужаваш да обиколя всички форуми където имаш теми и да си споделя историята пред хората. Не съм го направил в Мазда форума, защото те съжалявах... създаде в мен усещането, че семейството ти не живее достатъчно добре и мислех за детето ти (син ако не се лъжа). Но явно не заслужаваш подобно добро отношение. Аз постове в мазда форума не съм си трил, ти тази невероятна глупост от къде я измисли?
Къде ми се кефели на колата? Като всички мои познати там съм ги предупредил да не стъпват при теб! Бил ме забавил малко ... ЧЕТИРИ МЕСЕЦА малко ли са бе човек? Ти си от нагъл нагоре бе ](*,)

Ето я и колата преди боядисването:
http://media.snimka.bg/9401/025057018.jpg

Изпъната та изпъната! Ти сега ще кажеш на хората, че съм ти докарал най-кривата кола на света ли?

Човека на снимката не съм аз, а познат. Да не се бърка моля.

И модераторите да те видят теб как обижадш... не мисля, че е позволено по правилата ;)

Сря Юли 30, 2014 7:36 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
О... и да не забравям как си ми скъсал уплътнението на стъклото на дясната врата в участъка при огледалото и си го залепил с черен силикон? Качеството ти е много добро да!!! Гледам пускаш разни Стандокс продукти без компромис в качеството... моята кола я боядиса с Мобихел. Бояджийската стена на Мобихел още ли е при теб? Защо не и удари една снимка на стеничката? Не че са лоши словенските бои, но все пак...

Сря Юли 30, 2014 7:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
От твойте приятели ако са като тебе .......мерси :) Такива клиенти не ми трябват.Ти май забрави ,че колата я докара в насипно състояние,а?А за броните също май забрави от колко парчета бяха садени,а това тавана и огледалата да са черни пък остоналото сребристо,май забрави как ти свалих целия кит на задните калници и ти ги направих наново.....Неблагодарник си!!!!!!!!
А накрая след,като ти отбих от"големите пари" се опита да се пробваш,че сегментите от това че е седяла може да са запекли :giggle: Само,че ти си я докара масларка димяща,като локомотив с туба масло за доливане в багажника....
Ей таван ,капаци боядисват за тези пари,а не цялоснтно с претенции като за 5бона,но това няма значение........
Съжелявам,че като докара кенефа на оглед не те отпратих,въпреки че нещо ми подсказваше да го направя :(

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 7:59 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Какво съм ти докарал в насипно състояние бе човеко? Един калник съм ти донесъл здрав и прав да го смениш. Колата ти я докарах изпъната без нищо разглобено по нея... няма такъв долен лъжец като тебе!
Броните ти ги докарах със заварена пластмасова добавка от 1 парче на задната броня, а предната броня също имаше едно основно парче заварено, вижда се горе от снимките, като беше удължено с по още едно парче в краищата, като цялото образуваше един елемент в крайна сметка. Всичко това беше направено професионално само с пластмасови заварки, без никакви нитове и стъкломат. Не знам какво се оплакваш. И наистина да ме беше отпратил, нямаше да стоя без кола цяло лято!
Колко кит да си ми свалил от задните калници? Имаше една лента на 3М която те помолих да я махнеш защото беше релефна, а исках да е гладко там. Отделно предните калници и предния капак така хубаво ги беше оголил и оставил настрани колата със седмици, че от метално сив цвят бяха целите КАФЯВИ от РЪЖДА!!! Как не те е срам бе !!!!
Аз съм дошъл с парите си, които ти си поискал, нито лев по-малко! Не съм те бавил с пари НИКОГА! Имах цялата сума пожелана от теб още в самото начало, но ти си един изключително нагъл и некоректен човек!!! Когато си поискал пари съм ти ги дал! Какво повече очакваш от един клиент? КАКВО?
Престани да ми разправяш как си ми отбил от цената, АЗ НЕ ТИ ДАДОХ ВСИЧКИТЕ ПАРИ, защото не ги заслужи! А ти почна да ми мънкаш, как тези пари стигали само за материалите, пък реално си работил на нулата да я направиш колата! За това вина имаш само и единствено ТИ!
Хайде кажи ми сега черния акрил, който ми боядиса на тавана по-скъп ли е като боя от сивия металик? Някакво геройство ли направи, че ми боядиса тавана и колонките черни? И ми прееба задното уплътнение на стъклото, като реши да го напълниш с черен силикон, също така и уплътнението на дясното стъкло?

Сря Юли 30, 2014 8:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Даже не съм ти е чел поста :) Много ти благодаря за писаното,така ще ме предпазиш от ялови клиенти. :D Направи ми голяма услуга .От тези постове някои ще се посмеят,които ми знаят възможностите... ROFL
Да знаеш и сега ги бавя :),но на такива като теб им посочвам портала. ;) Доволен ли си?

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 8:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:54 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Ялови?
Кажи ми аз какво точно те преебах? Не ти дадох повече от 50% капаро ли? Още с докарването на колата? Толкова си поискал толкова си дал. От самото начало ти бях казал, че всичките пари ги имам приготвени и само чакаха колата да стане готова. Ама то чакане майка... ЧЕТИРИ МЕСЕЦА.
С какво аз те забавих? С какво аз нещо ти попречих на работата? Че идвах 4 месеца всяка седмица по веднъж да гледам как колата не е мърдана, нито пипана? Да ти слушам оправданията, какво те боли и как обикаляш болниците, гробища и т.н.?
Какво ми е яловото? Какво некоректно отношение получи от мен? Некоректно е, че се оплаквам, че си ми забавил колата ЧЕТИРИ МЕСЕЦА ли??? Ти на море ходи ли? Ходи... с твойта кола ли ходи? Да ... ходи. Е аз не успях да закарам колата на морето цяло лято защото ти професионално я подготвяше и боядисваше цели ЧЕТИРИ МЕСЕЦА!
Мишок с мишок!
 23

Сря Юли 30, 2014 10:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Аз съм Мишок,а ти си мишленце :D

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73

Сря Юли 30, 2014 6:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 30, 2011 9:24 pm
Мнения: 170
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
На толкова много доволни съфорумци направих колите порцеланови,повечето се върнахте и потретихте и само 2% се осмелиха да чукнат в/у рейтинга ми без значение дали положителен или отрицателелен. :( ,което е обидно,но си виках майната му :) .Обаче появи ли се интрига се вдига рейтинга дори на регистрирал се преди 24ч.с цел да плюва.Доста е обидно :( И знаете ли кои му вдигат рейтинга,такива дето дори не съм им правил колите,но са правили запитване на ЛС.На това му се вика злоба.Тези снимки ги пускам с цел да се покаже как се подготвят автомобилите.Да се вижда всичко,но се толерира някой си,който си изтри снощи в бързината снимките от мазда срещите ,за да не пусна линк,за да нямам алиби.
Помислете си колеги?Редно ли е? :(

_________________
"AUTO THE BEST"- Доверен сервиз на ДЗИ-0888 66 79 73
 3

Сря Юли 30, 2014 7:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Аз не мога да разбера защо никой майстор в България не иска да си признае когато сбърка. Толкова ли е страшно да кажеш "ОК, сбърках, виновен съм, съжалявам." Не е срамно човек да си признае грешките. Само който не работи той не греши.
Винаги ще има и недоволни клиенти. Колкото и да си добър в работата си винаги има някой недоволен - нормално е.
Не знам каква ви е драмата (а и не ме интересува честно казано), но защо не се видите и да си изясните нещата лице в лице, вместо да се плюете тук и да си вадите кирливите ризи?

Успех и на двама ви!
 2

Сря Юли 30, 2014 8:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор