Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:00 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Някой има ли информация за автокъща Кармакс 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 9:46 pm
Мнения: 19
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5, 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! Харесал съм си едно Субару от автокъща Кармакс :arrow: http://carmax.bg/ и ме интерсува дали са коректни. Тъй като говорих с човека от къщата и ми се стори коректен, но не вярвам кола от 2002 година да е на 130хил км., а той ме убеждава, че снимките са правени в Италия и там нямало как да ги връщат, защото законите били строги....
Благодаря предварително на отзовалите се :)

Сря Сеп 24, 2014 11:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Всеки един джамбазин ще те изиграе както си иска. А относно километрите, в Италия може и да няма как да ги върнат, но тук Българина е готов на всичко.

(Всичко това е мое мнение)

Пет Сеп 26, 2014 8:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 9:46 pm
Мнения: 19
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5, 2003
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да ясно, но на обявата пише предстоящ внос, и като гледам снимките, не прилича на БГ. Не ми изглеждаше да са правени с фотошоп....По-странното беше, че са три коли и трите на по 130хил. км (+/-), което е много интересно как и трите са на толкова малко километри.

Пет Сеп 26, 2014 10:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лично не го познавам човека, преди 2 години имах допир с него . Имаше един черен WRX комби, който от Варна дойде тук да се продава . Пребоядисвана (коша беше червен), претапицирани детайли по интериора . Като отидох на място, общо взето не спести неща (от тези на пръв поглед) . Колата я бил взел на бартер, била в лошо състояние, пребоядисал я и я доосвежил . Технически каза че е ОК, но не е обслужвана . Направи ми добро впечатление тогава, имаше и други Subaru-та та се позаговорихме . Каза ми, че има добри познати в Италия и ги взима на много добри пари ..... но още не бил много наясно кое как и къде се прави за тази марка . Бил ходил няколко пъти до MITAKA за някои дребни работи по коли, но само до там . С годините гледам продава Subaru-та доста, не са те предобладаващите в къщата, но винаги има по 3-4 като обяви от него . Гледам последно време и някои така по-скъпички коли има, което ме навява на мисълта, че не е баш първокласен мошеник ! Има и бартери, но винаги ти като купувач трябва да доплатиш .... иначе няма файда от бартера . Но да не забравяме, че все пак и той е търговец и той семейство храни и не е там за слава и чест ! Харесай някоя конкретна количка и я води на някой от "белите сервизи" от форума, за да няма разочaрования после ;)

Съб Сеп 27, 2014 10:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 25, 2014 9:31 am
Мнения: 415
Местоположение: София
Автомобил: Outback '99 AT, B14, 3.6 Executive
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако си си харесал OUTBACK син на цвят от него е най-добре да прочетеш тук >>> viewtopic.php?f=5&t=8739&start=1560

Иначе към собственика нямам забележки, много е коректен и печен, просто колата не става.


Поздрави.

_________________
If in doubt.......FLAT 6

Не карам пил и не пия карал.

... важно е да знаеш числата колко са ти...

Пет Ное 07, 2014 9:13 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 24, 2014 3:39 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 manual
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не съм си купувал нищо от там, ама ми беше близо до една работа и понякога разглеждах през обедните.

Плюсове - всичко на бартер и лизинг (не че така или иначе не можеш да вземеш лизинг, ама поне ако решиш да смениш колата си е удобно).

Минус - цените ми изглеждат леко завишени, може би за да компенсират горното.

На мен отдавна ми е слабост Mitsubishi Eclipse двойка - една от ония нелогични слабости дето хем знаеш че не е най-блестящата идея, хем ти се ще. Гледам веднъж случайно страничката им - имат. Екстри - регистрирана (в смолянско), граждански, винетки... и спортен волан (не, мерси, държа на airbag а и кой знае кой как го е сменял тоя волан). Отиваме с двама колеги да я погледнем ей така за разнообразие (което в моя случай не значи непременно че няма да я купя в крайна сметка :pardon: ).
Ами то... един тъкмо я закарал на преглед... ама нямал пари и щял да иска лизинг и ако съм извадел кеш е моя.
ОК, отиваме на другия ден пак. "Я дайте ключа, благодаря" (айде без социализиране с джабази). Количката честно казано много ме зарадва и като седнах. Поолющено лакче, ръждичка тук таме... бели кахъри. Кефи ме. Въртя ключа и и тримата " :-? :( " тц... то беше виене, свирене... при нормална цена около 4 и искаха 4 и нещо. За 2 500 бих си поиграл ама... тая цена е за технически перфектен екземпляр, а на този някой му беше взел здравето... освен че явно и кандидата от предишния ден се беше отказал след прегледа. "ОК, благодарим, приятен ден".
След 2-3 месеца им погледам пак страничката в мобилето. Същата кола (с олющванията и воланчето, да, уверен съм че надали има втора в БГ със същия Momo волан, да може да се объркал някой нещо с писането на обявата), същата цена и "Нов внос от Германия, пълна сервизна история!"

Повече не поглеждам там.

Пон Авг 03, 2015 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор