Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:39 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 Dynamic Art - АВТОГАЗ и още нещо 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Апр 21, 2020 8:55 pm
Мнения: 5
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.5XT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги,
Някой от вас да е слагал газ при Тони на субару с турбо?
Сериозно обмислям да сложа на Форестър 2.5XT, но събирам максимално информация на + и -

Пон Мар 29, 2021 10:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bobby_yo написа:
Здравейте, колеги,
Някой от вас да е слагал газ при Тони на субару с турбо?
Сериозно обмислям да сложа на Форестър 2.5XT, но събирам максимално информация на + и -


И аз съм слагал при Тони, както и много други колеги.
Можеш да му се довериш, стига да може да се вредиш ;)

Пон Мар 29, 2021 10:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bobby_yo написа:
Здравейте, колеги,
Някой от вас да е слагал газ при Тони на субару с турбо?
Сериозно обмислям да сложа на Форестър 2.5XT, но събирам максимално информация на + и -


Здравейте,

Понеже събирате мнения - моето мнение е - не "разваляйте" машината (Нямам предвид, че ще се прави при Тони - чувам само добри думи, така че нямам това предвид.).
Ако ще правите годишно 10-12к км. - просто не си заслужава.
Ако ще слагате ГУ, то имайте предвид, че както пъроначална инвестиция за добра газова уредба (която не е малка) и кадърно инсталиране , то в последствие ще трябва да полагате допълнителни "грижи" за да я поддържате в добро състояние - а и не е ясно в последствие какво може да излезе - казвам това от личен опит.

Успех с намирането на решение.

Вто Мар 30, 2021 10:07 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 21, 2020 8:55 pm
Мнения: 5
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.5XT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
tst написа:
bobby_yo написа:
Здравейте, колеги,
Някой от вас да е слагал газ при Тони на субару с турбо?
Сериозно обмислям да сложа на Форестър 2.5XT, но събирам максимално информация на + и -


Здравейте,

Понеже събирате мнения - моето мнение е - не "разваляйте" машината (Нямам предвид, че ще се прави при Тони - чувам само добри думи, така че нямам това предвид.).
Ако ще правите годишно 10-12к км. - просто не си заслужава.
Ако ще слагате ГУ, то имайте предвид, че както пъроначална инвестиция за добра газова уредба (която не е малка) и кадърно инсталиране , то в последствие ще трябва да полагате допълнителни "грижи" за да я поддържате в добро състояние - а и не е ясно в последствие какво може да излезе - казвам това от личен опит.

Успех с намирането на решение.


Съгласен съм и се чудя дали има смисъл от газовата, но много ми прави кеф колата и ми се иска по-често да я карам, но с разход 12-13/100 бензин я използвам само за планина. Затова си мисля, че ако сложа възможно най-добрата газова при най-добрият майстор си заслужава.

Сря Мар 31, 2021 10:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 23, 2016 5:34 pm
Мнения: 115
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5xt 05
Рейтинг: 49
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Колега, 12-13 литра разход е химера, със сигурност гори повече колата.
Имам 2.5хт от 5 години, 4 от които е на газ монтирана от Тони.
За това време повече от 70к километра без грижи.
Това е.

Съб Апр 24, 2021 9:09 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 13, 2021 1:56 pm
Мнения: 4
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Outback'06 2.5AT VTD/VDC
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Хайде и от мен едно изцяло положително мнение относно работата и отношението на Тони. Дойде момента да слагам газова на колата си и след доста четене и мнения реших да я поверя в негови ръце за монтаж, настройка и всичко необходимо. Обсъдихме възможните варианти за газова за 2.5 мотора и се спрях на уж най-доброто от предлаганите - BRC sequent система. След като беше монтирана и отидох да вземам колата си, Тони ми обясни доста детайлно, с търпение и желание всичко свързано с монтажа, начина на работа и експлоатация на газовата. Колата я настройваше на тангентата, като карах "по ограниченията" :D . С моя късмет както винаги....още първия ден малко след настройките на колата като си тръгнах от сервиза му единия от газовите инжектори "умря" ей така от нищото...чисто нов, явно дефектна бройка се е случила. Още не се бях прибрал от Тони и хайде на обратно към него. Той отреагира на момента, подмени го с нов и от тогава нямам никакви проблеми или забележки. От както е сложена газта(вече малко повече от 2 седмици) не усещам някаква разлика между вървежа(мощността) на бензин и на газ. Отношението на Тони към клиента е супер вежливо, много точно момче е, работата му е на отлично ниво, в което се убедих и сам на живо и на моята кола :)
Препоръчвам го с две ръце! Човек, който знае какво и как прави, прави го с желание и най-вече умисъл, а не просто да го свърши там нещо и по живо по здраво без да му пука много много, както правят масово в днешно време! :) :beer:

Вто Юни 08, 2021 9:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Май 06, 2021 4:57 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Наскоро ми се наложи да се възползвам от услугите на Тони и мога да кажа само и единствено позитивни неща за него. Тони работи изключително професионално, като при изникнали въпроси, винаги отговаря детайлно, че дори човек който не разбира грам, започва да "вдява". Аз лично бях изумен колко методично и концентрирано работи. Изобщо цялостното обслужване в Dynamic Art e 10/10. Понякога е малко сложно да се свърже човек с него, но мисля че е нормално предвид това, че постоянно има хора/коли при него. При предварителна уговорка нещата се случват много лесно. Препоръчвам го с две ръце!

Сря Юни 23, 2021 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Мнения: 116
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Какво се случва, понеже постоянно е изключен телефона за контакти? Сменен е телефона или временно не работи Тони?
:-?

Пон Дек 06, 2021 9:54 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тони е претрупан от работа и трябва да си по-настоятелен.

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Дек 06, 2021 2:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
opelcrumper написа:
Какво се случва, понеже постоянно е изключен телефона за контакти? Сменен е телефона или временно не работи Тони?
:-?

Временно не работи, изчакай няколко дни ако не е спешно или търси друг.

Пон Дек 06, 2021 10:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2019 10:25 pm
Мнения: 65
Местоположение: София - Банско
Автомобил: For SH 2.0D; OB 2006 2.5
Телефон: 0887077309
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ходих при Тони миналия месец за обновяване на бутилката (нали се сменя на 10 години), и покрай нея други части: изпарител и маркучи. Имах удоволствието да присъствам на част от ремонта и да си поговорим. Видях как работи. Видях също с очите си кусурите на предишния монтаж:
- една от рапидките, задържащи маркуча в задната част, беше пробила старата газова бутилка поне с 1мм
- изпарител с малък капацитет
- маркучите в двигателя монтирани скрито и завъртяни. Бяха силно огънати, съответно бяха напукани до половина. Бяха супер трудни за смяна и голяма борба. Същите маркучи по-рано в единия от белите сервизи уж щяха да ги сменят, но 'забравиха', и тогава разбрах защо.
- компютър монтиран под капака между акумулатора и кутията за бушони. В резултат акумулаторът се измества и се търка в жиците на предния ляв фар и една от главните жици протъркана на 70% точно в основата на куплунга. Ще трябва да си играя с поялника, а се чудех защо от време на време левия фар прекъсва.

Всичко това бяха проблеми от предишния монтаж правен на друго място. Оправихме ги, като сигурно нов монтаж би отнел по-малко време. Само компютъра оставихме където си беше. Акумулатора го закрепихме да не опира във фара, макар че отне около 15 минути борба.

Направи ми впечатление, че работата е много тежка физически, в моя случай продължи до почти полунощ заради 'бакиите' и то в един от почивните дни. Надявам се занапред да си наеме един-двама помощници и да може да поеме потока, без да пада качеството, че в момента е малко трудно да се вреди човек.

Чет Дек 09, 2021 12:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Мнения: 116
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
valqk написа:
Тони е претрупан от работа и трябва да си по-настоятелен.

Пробвам, пробвам... но няма свързване :) А имам лек теч на газ от някъде и парното го вкарва в купето и не се търпи. Не знам къде мога да му оставя телефон, той да се свърже приоритетно когато може, че вече 1 месец измина, а в друг сервиз само замазаха положението.

Вто Яну 04, 2022 1:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 5:47 am
Мнения: 398
Местоположение: Троян
Автомобил: subaru forester s-turbo
Телефон: 0888959253
Рейтинг: 220
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не е задължително да е в двигателния отсек и през парното да влиза в купето . Пробвай със сапунена вода тръбите които излизат от бутилката и най вече кранчето което спира газта напред . Често изпускат през стеблото .

Вто Яну 04, 2022 4:56 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Мнения: 116
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Успяхме да се свържем. Имал съм грешен номер от миналата година лятото, когато се видяхме последно. Всичко е точно, благодаря за съдействието :good:

Сря Яну 05, 2022 11:42 am
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Кой е актуалният - този в първия пост ли?

Сря Яну 05, 2022 12:38 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:good: за Тони.
Винаги любезен, възпитан и внимателен в работата си.

п.с. телефона от профил-а му е актуален

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Пет Юни 24, 2022 11:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 08, 2019 12:02 am
Мнения: 21
Автомобил: Forester 2.0 2007
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Колеги, някой може ли да посочи актуалното местоположение на сервиза?
Благодаря

Чет Окт 13, 2022 7:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 19, 2017 3:03 pm
Мнения: 244
Местоположение: гр.София
Автомобил: Forester SG 2.0X 2005 AT
Рейтинг: 232
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
murko написа:
Колеги, някой може ли да посочи актуалното местоположение на сервиза?
Благодаря


От Северна скоростна тангента като слезеш посока Чепинци, първата пресечка в ляво.
Местоположението в Google Maps е вярно:
https://www.google.com/maps/place/%D0%9 ... d23.376654

_________________
Forester 2.0X, 2005, АТ

Пътуване без граници
FB/travelpagebg
IG:@travelpagebg

Чет Окт 13, 2022 10:49 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 08, 2019 12:02 am
Мнения: 21
Автомобил: Forester 2.0 2007
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Благодаря!

Съб Окт 15, 2022 11:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 16, 2019 7:46 pm
Мнения: 12
Автомобил: Outback B14
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Тони е добър майстор, но му липсва организация и явно не си води график за предварително записаните часове.
Днес ме върна за трети път след поредната уговорка за час и ден по телефона. Мислеше си, че сме се уговорили за друг ден, като в крайна сметка пак обяснението беше, че "не може да огрее на 10 места". :-~

От 2017 ходя само при него за сервизиране на газовата, но това непрофесионално отношение и губене на време на клиента ме отказаха да ползвам услугите му занапред.

Вто Ное 29, 2022 12:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор