Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:55 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Къде мога да сменя ауспух на Фори99 в Пловдив? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 9:25 pm
Мнения: 22
Skype: lamiaatera
Автомобил: Subaru Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Търся сервиз за ауспуси и гърнета в Пловдив, който да има налични части за Фори99. От няколко места ме върнаха та реших да питам тук. Мерси предварително.

Съб Фев 06, 2016 5:39 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сподели повече какво искаш да смениш ,в каква ценова гама и ще ти дам жокери за Пловдив.Може и да ми звъннеш на тел.по аватар.

Съб Фев 06, 2016 6:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 9:25 pm
Мнения: 22
Skype: lamiaatera
Автомобил: Subaru Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Задното гърне със сигурност, мисля, че ще се наложи и средното да сменя. За ценова категория нямам представа. Дотук никой не е говорил за цени :) Просто ме изпращат с почести :)

Нед Фев 07, 2016 7:59 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 07, 2014 6:39 pm
Мнения: 100
Автомобил: Forester 2.0Х '06 бензин/LPG
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мястото за такива работи в Пловдив е само едно. Бившия завод "Изгрев" където правиха акумулиращи печки- на кръговото на околовръстното, след митницата. Сега там е завод за ауспуси- влизаш вътре и ще ти го сменят. Аз сменях веднъж на нисана- много съм доволен- 35лв. с монтажа 1мм ламарина- издържа 5-6 години (цена преди 7 г). По принцип всичката им продукция е за износ и нямат вътрешен пазар, но пък извършват споменатата услуга- намясто- може и да е вътрешно споразумение с друга фирма извършваща смяната, но е факт че тяхната продукция може да си я вземеш само в завода и я няма по пазара.

Нед Фев 07, 2016 8:35 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 9:25 pm
Мнения: 22
Skype: lamiaatera
Автомобил: Subaru Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси, в понеделник ще проверя и там

Нед Фев 07, 2016 9:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 10:37 am
Мнения: 30
Местоположение: гр.Девин
Skype: metamorfio
Автомобил: Impreza 03, Outback 07
Телефон: 0895674122
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Изработват ли там цялостна генерация

Вто Сеп 13, 2016 1:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 23, 2012 4:17 pm
Мнения: 618
Местоположение: София
Skype: alx_csl
Автомобил: 10 LGT EJ255/05 XL-7 H27A
Телефон: 0886738903
Рейтинг: 698
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цяла нова генерация си струва да се изработи от неръждавейка, но цената ще е малко различна. Пролетта сложих гърне от http://eco-traffic.com/index.php?route= ... h=Forester
Пасва идеално, алуминизарано е, изработката не е кой знае какво, но за парите си е чудесна. Кара се вече повече от половин година и няма ядове. Мисля че имат и средна част.

Сря Сеп 14, 2016 8:10 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор