Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:45 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 СБА ГТП СОФИЯ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 14, 2014 5:23 pm
Мнения: 106
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy '04 2.0 5МТ
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Някой има ли отзиви за центровете на СБА за ГТП в София?

Вто Окт 04, 2016 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 30, 2012 6:32 am
Мнения: 117
Местоположение: София
Skype: drizhelev
Автомобил: Toyota Verso 1.8 CVT
Телефон: +359897873851
Рейтинг: -12
Кофти...
Отговори с цитат
Здравейте, да поизтупам темата.

Ползвал съм пункта на СБА в София, на ул. Филип Кутев за ГТП. Нямаше проблем с валците, всичко беше наред - това беше юни. Закупил съм си от тях и Сребърна карта + , та платих 5 -10 лв за прегледа , заради газовата.
За нещастие миналия четвъртък се наложи да ползвам въпросната карта и за репатрак /пътна помощ/ - закъсах , точно на Филип Кутев при Парадайс. Бяха точни , даже репатрака подрани, и свършиха работа. Поводът беше , че точно на въпросния светофар автоматика на колата изключи и не можех да мърдам напред. Назад колата вървеше. Казах им да ме закарат в Субаруленд, даже мислех че съм приключил с тази кола . Проблема се оказа спукан маркуч на АТ и липса на около 4 л масло /явно са се загубили постепенно/.

_________________
BORN TO RUN

Пон Яну 30, 2017 1:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор