Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 ГУМИТЕ БГ и как се направиха на ударени 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 10:24 pm
Мнения: 237
Рейтинг: 130
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
xargs написа:
По-скоро се чудя дали не идва малко в повече паниаката с тия ДОТове.

Паниката идва не малко, а много в повече, :D но за това си има причина .
От доста години насам търговците на гуми, чрез подставени лица драскат глупости из форумите за 5 годишния живот на гумите, само и само да си ги изхвърлят хората и да купуват нови пак и пак .
Лошото е, че повечето се връзват на глупостите им . :(
Аз лично съм виждал във фабрики из Австрия и Германия да изкупуват и 10 и 12 годишни гуми, които не са срязани, свалят горния слой и натрупват нов, но основата си е същата 12 годишна и ето ти гуми с нов ДОТ . :)
Ако живота на една гума е 5 г. дали някой ще им позволи да го правят това ? :-?

_________________
---------------------------------------
СВЕТЪТ Е КРЪЧМА .....ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА......

Вто Яну 17, 2017 9:14 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Карал съм гуми произведени 2008, бяха на около 6 год. Мога да ти кажа, че за нищо не ставаха - бяха нацепени по бордовете, имаха голям грайфер, но каучука беше толкова твърд, че изобщо не държаха. Така че и да подменят горния слой на грайфера, по бордовете няма как да стане. И са си прави хората - минат ли 5 год гумите не стават. Компромис с гумите не трябва да се прави, както и със спирачките. Все пак возиш себе си, пътници и застрашаваш околните.

Вто Яну 17, 2017 11:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Мнения: 954
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Едно е да ги караш 6 години, а друго е да са в склада и съхраняват както трябва. Най-вече се скапват от UV лъчите, високата температура, маслени продукти, влага и различни химикали. Някъде бях чел, че една година в склад за съхранение, се равнява на три седмици експлоатация от автомобила.

Вто Яну 17, 2017 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kokodv и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор