Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:35 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Субару Моторс Трейдинг - София 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Kenshin, в цифри как изглежда положението с антифриза? Колко кила за колко пари взе? Наскоро ми се стори, че ми спаднало нивото на антифриза и не искам да сипвам нищо различно от това, което има в системата фабрично, да не говорим, че за доливане не е редно да се ползват различни антифризи според дебелото упътване на колата :)

Чет Сеп 30, 2010 1:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 7:53 pm
Мнения: 768
Местоположение: София,България
Автомобил: 5.7 HEMI
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
и аз купувах от същия глупак антифриз
Субару 1л-11лв някъде беше.на шишето пише на гръцки.
търсих изкрящо зелен на цвят.
олигофрена на щанда каза че е такъв,после "ама синьо-зелен" и като се прибрах да долея,беше си направо син

_________________
2002 Subaru Legacy 2.5 GX luxe Sedan

Чет Сеп 30, 2010 7:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Е толкова струваше някъде колкото каза tonizdravkov. Цвета му е същия горе долу. Сега не съм ги сравнявал в мензури, ама ми се стори че няма разлика. Че пишеше на гръцки е вярно. Трябва да видя тука на тия където ги продават във Варна на какъв език пише, ама нещо ми се струва че не беше гръцки.

Чет Сеп 30, 2010 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 9:37 pm
Мнения: 322
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback B12 H6, Outback B13,B14 2.5
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте :), аз пък проверих при тези "приятели" в Горубляне за ангренажен ремък + ролки и ако и някой друг реши да се пробва ще споделя, че за ремък искаха ~130 лева, а за ролките (4 наброй) ~600лева. Това за Легаси 1 1.8 AWD.

Сря Окт 20, 2010 10:53 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 27, 2009 8:01 am
Мнения: 98
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Колеги.....който още не е разбрал......Всички официални представителства вече печелят много повече от сервизна дейнност, отколкото от продажбата на новия АВТОМОБИЛ!!! Затова нека всеки сам си преценява къде и как да си обслужва колата.Като те вържат за 7 години (пример KIA) ще си платиш колата 2-пъти :smt129. ПЕЖО пък се хвалят със най големия паркинг...към сервиз :giggle:........БОЖЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Имам и пример от WV.... 1-во Обслужване на метаново-CADY-560лв.......включили и диагностика след 15000км....моля ти се!!! Лично мое мнение е че след първата година гаранционно обслужване във фирмен сервиз - бягайте с 200....от там. Ако има някакъв фабричен дефект - до това време ще се прояви;) Допреди 3-4 години всички гаранции бяха по година.....и колите още се движат нали......така че смелост.Тия нови гаранции са само с една единствена цел.......ПЕЧАЛБА.

_________________
KrPanchev

Нед Дек 19, 2010 5:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
krpanchev написа:
Лично мое мнение е че след първата година гаранционно обслужване във фирмен сервиз - бягайте с 200....от там. Ако има някакъв фабричен дефект - до това време ще се прояви;)
И аз споделям това мнение. Рискът ми се струва премерен.

Вто Дек 21, 2010 11:29 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
BAlexandrov написа:
dif2 написа:
Той се отказва от зделката и продавача му върнал парите за да не се обажда в
полициятя.

Наистина е весело :-D

Един приятел купи Ауди А3 от германия, за което се разбра почти веднага, че е с превъртян километраж. За да не се обажда в полицията моя приятел, търговецът веднага върнал част от парите.
Аз пък мисля да си потърся правото на гаранционно обслужване, което ми беше отказано от Субару България, защото колата ми била купена от еди-кой-си и цитирам "не може да купите кола с 5-10000 лв по-евтино и да очаквате гаранционно обслужване." Демек сложи знак за равенство между продажна цена и гаранция... От което следва подарена кола да няма гаранция, а ако ти направят отстъпка, ще имаш по-малка гаранция :) :) :) И в крайна сметка говорим за международна гаранция, разходите за която се покриват от производителя. Но на Субару Бай Ганьо не им се занимава, щото са много тежки.

Сря Фев 16, 2011 9:51 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jafaar написа:
Аз пък мисля да си потърся правото на гаранционно обслужване, което ми беше отказано от Субару България, защото колата ми била купена от еди-кой-си и цитирам "не може да купите кола с 5-10000 лв по-евтино и да очаквате гаранционно обслужване." Демек сложи знак за равенство между продажна цена и гаранция... От което следва подарена кола да няма гаранция, а ако ти направят отстъпка, ще имаш по-малка гаранция :) :) :) И в крайна сметка говорим за международна гаранция, разходите за която се покриват от производителя. Но на Субару Бай Ганьо не им се занимава, щото са много тежки.

И смятам,че ще успееш,защото един познат взел на жена си като твоята от уникорно и след яка караница му признаха гаранцията. :smt023 То и аз съм на тоя хал,но още не съм я докарал до там.

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Сря Фев 16, 2011 11:33 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да питам колегите с купени от БГ нови коли - какво им се е случило за да прибягват до гаранцията?

Чет Фев 17, 2011 12:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 8:15 pm
Мнения: 310
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 07 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Greg4o написа:
jafaar написа:
Аз пък мисля да си потърся правото на гаранционно обслужване, което ми беше отказано от Субару България, защото колата ми била купена от еди-кой-си и цитирам "не може да купите кола с 5-10000 лв по-евтино и да очаквате гаранционно обслужване." Демек сложи знак за равенство между продажна цена и гаранция... От което следва подарена кола да няма гаранция, а ако ти направят отстъпка, ще имаш по-малка гаранция :) :) :) И в крайна сметка говорим за международна гаранция, разходите за която се покриват от производителя. Но на Субару Бай Ганьо не им се занимава, щото са много тежки.

И смятам,че ще успееш,защото един познат взел на жена си като твоята от уникорно и след яка караница му признаха гаранцията. :smt023 То и аз съм на тоя хал,но още не съм я докарал до там.

Е къв е смисъла като те са некадърници поне софийския сервиз, а и дори и да ги накраш да ти признаят гаранцията аз бих очаквал винаги злонамерени действия от тяхна страна.

_________________
http://www.climatech-eng.com

Пет Фев 18, 2011 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
manata написа:
Е къв е смисъла като те са некадърници поне софийския сервиз, а и дори и да ги накраш да ти признаят гаранцията аз бих очаквал винаги злонамерени действия от тяхна страна.
Да, нямам намерения да искам каквото ид а било повече от тях. Просто при всеки сгоден случай ще се опитвам да им подливам вода. И да се надявам да фалират.

Не ми се кара сникой вече... Всяка сутрин ставам с мисълта, че с някой трабва да се скарам, за да получа това, за което съм платил... Уморих се, все по-често мисля да емигрирам вече. Съсипаха ми нервите ей такива хора като Уникорновците, Субару БГ, КАТаджии с кисели физиономии, некоректни бизнес партньори. Чувствам се изхабен като 80годишен пенсионер, мамка му, а съм само на 30 :)


Последна промяна jafaar на Вто Фев 22, 2011 12:53 pm, променена общо 3 пъти


Вто Фев 22, 2011 12:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
PitM написа:
Да питам колегите с купени от БГ нови коли - какво им се е случило за да прибягват до гаранцията?
Тампони на стабилизираща щанга - износени на 20 000 км. Поинтересувах се - не съм единствения случай.

Вто Фев 22, 2011 12:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
jafaar написа:
PitM написа:
Да питам колегите с купени от БГ нови коли - какво им се е случило за да прибягват до гаранцията?
Тампони на стабилизираща щанга - износени на 20 000 км. Поинтересувах се - не съм единствения случай.

Не си Вярно и аз съм така на 15к ги чух още,и ми казаха,че са ми твърди гумите :smt129

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Вто Фев 22, 2011 1:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
jafaar написа:
Аз пък мисля да си потърся правото на гаранционно обслужване, което ми беше отказано от Субару България, защото колата ми била купена от еди-кой-си и цитирам "не може да купите кола с 5-10000 лв по-евтино и да очаквате гаранционно обслужване." Демек сложи знак за равенство между продажна цена и гаранция... От което следва подарена кола да няма гаранция, а ако ти направят отстъпка, ще имаш по-малка гаранция :) :) :) И в крайна сметка говорим за международна гаранция, разходите за която се покриват от производителя. Но на Субару Бай Ганьо не им се занимава, щото са много тежки.

Колкото и да ти звучи грозно - наистина има логика в това да не очакваш гаранция. ;)
Гаранцията не е дар от Господ а малка бюрокрацийка, която трябва да се изпълни от съответен официален дилър - разбираш на къде бия...? Има няколко неща, които трябва да са налице и тогава имаш гаранция. В твоя случай, ако всичко ти е изрядно, ОК - ще спечелиш и има смисъл да се занимаваш... :smt023

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Фев 23, 2011 11:38 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Kameno karp и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор