Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:39 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Читав/бял сервиз в град Русе 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здраво, колеги ! Търся читав/бял сервиз/човек за гр. Русе относно покупката на автомобил от там (от частно лице) . Аз съм от София и не ми се бият 300км само за да кажа добър ден, и да видя една отломка - стилизиран боклук ! Поразрових се в търсачката на форума и срещнах името на един сервиз "Мартен", но нищо не ми говори и даже не знам дали е актуален още . Ще бъда благодарен ако ме насочите ! :)

Благодаря предварително !

Нед Сеп 09, 2018 9:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Моя грешка, човекът се казва Любо а сервизът се намира в село/град Мартен на 12км от Русе . Някакви отзиви/впечатления, работи ли все още, понеже не намирам точни координати ?

Благодаря !

Нед Сеп 09, 2018 11:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор