Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 34 мнения ]  стр 1, 2  Следваща
 Гуми от интернет магазини??? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги някой има ли опит с тези два интернет магазина:

www.avtogumi.bg
www.kormoran-gumi.com

Цените им са най-ниски от това което се предлага на пазара, но притеснителен е факта, че гумите не са в наличност и няма как човек да ги види преди да ги е платил.
От автогуми.бг казаха че доставят за около 10 дена с ДОТ 2008 година, което не е зле...

Сря Апр 01, 2009 4:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Предполагам, че складовете им са в София и оттам ще си ги получиш. Ако не ти харесва нещо - искай си обратно парите при получаването, а ако се закучи - обърни се към "защита на потребителите" и ще стане весело.

Честно казано не мисля, че риска е по-голям от този да влезеш в първия квартален гумаджия за нови търлъци. Достатъчно средства имаш да им вгорчиш живота ако се издънят, а и те имат мотивация да си пазят имиджа за да купуват и други от тях. Бъдещето е в интернет пазаруването, а там имиджа е изключително важен.

Най-важното е да си сигурен какво поръчваш - модел, шарка, ДОТ, цена и прочие и това да е ясно обозначено на поръчката (биля тя online или не).

Успех!!!

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Сря Апр 01, 2009 5:06 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Subaru Extremist
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 06, 2008 1:48 am
Мнения: 1099
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
На сайта им пише, че извършват "мобилен монтаж" :-k

_________________
--------------------------------------------------------------------------
Subaru Outback 2.5 AT 2000 US

Сря Апр 01, 2009 6:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:46 pm
Мнения: 183
Местоположение: Бургас
Автомобил: Legacy 2.2 95 г.
Телефон: 0899344144
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
наскоро, търсих откъда да закупя гуми за Легасито и ходих до доста магазини,гумаджии,интернет сайтове (и посочените) и други ,но най-изгодни бяха в Диана (поне тука в Бургас). Ако има при теб колега провери при тех

Сря Апр 01, 2009 9:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Мнения: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
gechi написа:
най-изгодни бяха в Диана (поне тука в Бургас). Ако има при теб колега провери при тех


Те май в цялата страна държат най-хубавите цени :wink:
Бургаските гумаджии изреваха като го направиха тоя автоцентър :!:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Чет Апр 02, 2009 7:52 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Рейтинг: 161
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
много важно е да видиш кога година са произведени гумите
ако са по-стари от 2008 си е живо набутване, гумата се втвърдява и гумата си губи качествата, независимо каква марка е
виж дот-а
пише примерно DOT 2508, което значи 25-та седмица на 2008 година

Чет Апр 02, 2009 9:19 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Датите на производство са добри - 2008 година.
Такова животно като мобилен монтаж не бях виждал и чувал, но явно има :-D
Диана в София е пълна лудница - трябва да си взема един ден отпуска за да свърша работа, да не говорим, че цените им тук не са толкова добри, защото имат много работа покрай гъзари с БМВ, Ауди, Мерцедес и т.н.

Гумите съм ги прицелил - Нокиан Н 205/55/16 91XL - подсилени, с вного добри резултати по тестовете, остава и да намеря читава цена и скачам в тигана, че със сегашните галоши трепери волана и няма спиране, а на вода съм като с кънки :oops:

Чет Апр 02, 2009 2:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 5:15 pm
Мнения: 26
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
gechi написа:
наскоро, търсих откъда да закупя гуми за Легасито и ходих до доста магазини,гумаджии,интернет сайтове (и посочените) и други ,но най-изгодни бяха в Диана (поне тука в Бургас). Ако има при теб колега провери при тех

Сря Апр 22, 2009 8:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 07, 2008 9:41 am
Мнения: 874
Местоположение: Варна
Skype: msdjorjo
Автомобил: LEGACY 2.0 my95/2.5 my99
Телефон: 0889014565
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
goldypep написа:
gechi написа:
наскоро, търсих откъда да закупя гуми за Легасито и ходих до доста магазини,гумаджии,интернет сайтове (и посочените) и други ,но най-изгодни бяха в Диана (поне тука в Бургас). Ако има при теб колега провери при тех
колега пиши под текста когато цитираш а не в заглавие щото не всеки би го видял :D

Сря Апр 22, 2009 10:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:17 pm
Мнения: 23
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги!!!!Редете се на опашки при Дияна, Пацоне има склад с промо гуми и цени прави,аз си ги купих и си ги сложих рано,рано и си перкам и сега като валне снежеца ще ми е гот да гледам опашките по гумаджийниците,ХАХАХАХА!!! Да кажа само,когато температурата на асфалта е под 14 градуса зимната гума не се пързаля,това означава че когато температурата на въздуха е 18 градуса на асфалта е 14,така че в това топло време тия дни може да се кара с зимни гуми,ДА!
http://www.kamortires.com/index.php?lang=bg
http://www.avtogumi.bg/oscommerce/

_________________
Не ме занимавай с глупости!!!

Пет Окт 09, 2009 11:40 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 9:33 pm
Мнения: 91
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Импреза 1,6 '99; Легаси 2.0 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
avtogumi.bg ме кефят защото поддържат наличност на гуми ханкук.
Поне по мое мнение модела К105 ventus prime е най-добрата бюджетна лятна гума на пазара.
Тази година потроших сума ти нерви докато обуя каруцата с такива и само тези хора ми намериха.
Пак казвам че това е само мое мнение.

Чет Окт 29, 2009 8:22 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 12:28 pm
Мнения: 108
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз във вторник се обадих в Дияна на Околовръстното м/у Драгалевци и Симеоново и ми казаха, че няма коли. Като отидох веднага влезнах за смяна и не съм се мотал. Обичам да ходя там, защото ми е близо, а и там ми съхраняват другия чифт гуми. Както се казва ходя с ръце в джобовете и не се занимавам да мъкна разни гуми. Сега чакам снега :)

_________________
2006 Impreza Outback Sport SE

Чет Окт 29, 2009 9:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 1:09 pm
Мнения: 127
Местоположение: София
Автомобил: Forester, 2.0, 2006
Телефон: 0878 45 42 96
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Поръчах си гуми от avtogumi.bg .
След 3 дни обух форито с новички ханкоок . Доволен съм - дойдоха на място.
Обадете им се няма да съжалявате!!!
Мобилния монтаж е голямо удобство. Спестява асове висне пред гумаджиите.

_________________
http://picasaweb.google.bg/lh/photo/8J0N3WqbB64Ty81EFi-Emg?feat=directlink

Чет Окт 29, 2009 4:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 5:01 pm
Мнения: 154
Местоположение: софия
Автомобил: форестър
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мобилният монтаж е леснотия, но трябва да има къде да си съхраняваш старите гуми. Иначе идват хората, сменят ти гуметата за 30-на минути и продължават по адреси.. :lol: Иначе Ханкуука на avtogumi.bg е с ланшен DOT ама четох нейде, че гуми до 3 години от датата на производство могат да се водят за нови :roll:

Нед Ное 01, 2009 10:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sufo написа:
Мобилният монтаж е леснотия, но трябва да има къде да си съхраняваш старите гуми. Иначе идват хората, сменят ти гуметата за 30-на минути и продължават по адреси.. :lol: Иначе Ханкуука на avtogumi.bg е с ланшен DOT ама четох нейде, че гуми до 3 години от датата на производство могат да се водят за нови :roll:


Така е :!:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Вто Ное 03, 2009 12:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sufo написа:
Мобилният монтаж е леснотия, но трябва да има къде да си съхраняваш старите гуми. Иначе идват хората, сменят ти гуметата за 30-на минути и продължават по адреси.. :lol: Иначе Ханкуука на avtogumi.bg е с ланшен DOT ама четох нейде, че гуми до 3 години от датата на производство могат да се водят за нови :roll:


Малко не ми стана ясно - там където си чел пишеше ли до колко години гумата си запазва свойствата?

Защото ако приемем, че една гума има нужните качества за период от 4 или 5 години, излиза че ти си платил по-малко пари, но и получаваш една година по-малко безопасна експлоатация. В момента всичко е ок и гумата наистина е като нова, но след време няма да бъде така и още по-лошото е, че ще се доверяваш на гуми, които нямат нужните качества.

Разбира се горното не важи ако въртиш голям километраж и ще ги сменяваш преди изтичането на тези 4 или 5 години от ДОТ-а. Тогава нещата доста се променят.

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Вто Ное 03, 2009 12:54 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 10:03 pm
Мнения: 137
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
тук


Последна промяна ross на Пон Окт 11, 2010 10:28 am, променена общо 1 път


Вто Ное 03, 2009 5:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 5:01 pm
Мнения: 154
Местоположение: софия
Автомобил: форестър
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ender написа:
Sufo написа:
Мобилният монтаж е леснотия, но трябва да има къде да си съхраняваш старите гуми. Иначе идват хората, сменят ти гуметата за 30-на минути и продължават по адреси.. :lol: Иначе Ханкуука на avtogumi.bg е с ланшен DOT ама четох нейде, че гуми до 3 години от датата на производство могат да се водят за нови :roll:


Малко не ми стана ясно - там където си чел пишеше ли до колко години гумата си запазва свойствата?

Защото ако приемем, че една гума има нужните качества за период от 4 или 5 години, излиза че ти си платил по-малко пари, но и получаваш една година по-малко безопасна експлоатация. В момента всичко е ок и гумата наистина е като нова, но след време няма да бъде така и още по-лошото е, че ще се доверяваш на гуми, които нямат нужните качества.

Разбира се горното не важи ако въртиш голям километраж и ще ги сменяваш преди изтичането на тези 4 или 5 години от ДОТ-а. Тогава нещата доста се променят.

Зависи от съхранението на гумата. За зимна гума знам че трябва куачукът да е мек. Дори и грайферът да е поизносен, ще се държи добре. Друго, което според мен има значение, е горния слой. Ако е RAYON - мисля че няма да имаш никакъв проблеми с поведението на гумата.
С това се изчерпват мойте познания за хубави гуми :roll:

Вто Ное 03, 2009 11:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ето тука още едни наскоро напускаха банери насам натам, чак немци били, ма цените им май са добри:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... F&dsco=153

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Сря Ное 04, 2009 8:37 am
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Sufo написа:
Зависи от съхранението на гумата. За зимна гума знам че трябва каучукът да е мек. Дори и грайферът да е поизносен, ще се държи добре. Друго, което според мен има значение, е горния слой. Ако е RAYON - мисля че няма да имаш никакъв проблеми с поведението на гумата.
С това се изчерпват мойте познания за хубави гуми :roll:


Точно за това говоря - колко време остава мек каучукът? Не съм специалист по въпроса, но знам че има определен период, след който вече си губи характеристиките на зимната гума, заради които ги купуваш въобще.

На теория съществува възможност да купиш чисто нова зимна гума със стар ДОТ (напр. отпреди 5 години), която вече да не е зимна по своите качества, т.е. да си хвърлиш парите на вятъра. Моля колегите от бранша да не приемат лично поста, не е насочен към някого, а просто търсим повече инфо по въпроса. Ако има по-компетентен - нека да се включи.

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Сря Ное 04, 2009 8:51 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  стр 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор