Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 22, 2019 2:52 pm

Правила за пускане на обяви в раздела

1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.

Отговори на тема  [ 170 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Повдигам и изравнявам SUBARU - Легаси/ Форестър/Импреза 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: Subaru Outbаck 2.5 АТ 2001
Телефон: 0895674665
Рейтинг: 87
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,
Искам да попитам колегата krpanchev, дали повдига Аутбек и ако да, с колко сантиметра се повдига колата и цената колко ще бъде в днешно време. Нямам проблеми с окачването, но бих желал да я повдигна малко колата за да има по-голяма проходимост и да изглежда по-яко. Обмислям летен размер гуми 205/80/16, но още не съм сигурен дали ще има място за този размер. Сервиза е някъде в кв. Левски ли?

Пет Яну 23, 2015 11:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Малко се престаравате със "забележките" кое как се прави и защо. Всеки, който повдига автомобил (досега все джипове и един бус съм си повдигал) трябва сам да прецени какво печели, какво губи, какво рискува... Нови амове и пружини струват модерни пари, които често са менте, тук се продават с огромна печалба от "вносители" разни. Ако някой си въобразява, че на 15 годишна кола се "полагат" нови пружини и амове, нека пазарува. За останалите - правим каквото преценим и поемаме съответните рискове. На реглажа, въпреки крайното повдигане, всичко влезе в норми. Така или иначе поемаме и други рискове с избора на АТ гуми, по-големи, по-изнесени, караме на неподходящи за тези автомобили места. Повдигането е модификация, неподходяща за всеки потребител! Темата не е "дали да повдигнем" автомобила си. Тези, които го правят трябва да се подготвят за някои недостатъци - шум, люлеене, износване на някои детайли (което НЕ Е фатално / твърде бързо), загрозяване. Навъртях 8000км. - ядове няма. Съобразявам се със скоростта - както всеки трябва да прави, когато кара кола на 15 години. Какъв е "правилния начин за повдигане"? Като си купим истински джип, а не "недоразумение" като Форестър :)

Поздрави!

Сря Фев 04, 2015 6:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Нова цена за комплекта фланци.....за 4бр. -180лв.Цена за монтаж на 4бр фланци 100лв. За въпроси, телефона си е същия 0898608695 - Емо!

Нед Апр 26, 2015 4:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Forester 2.0/125ps
Рейтинг: 69
Отговори с цитат
connectix написа:
"правилния начин за повдигане"? Като си купим истински джип, а не "недоразумение" като Форестър

Ти се изказваш неподготвен ми се струва! Колко псевдо джипки и опикани ниви съм затрил с бившите ми Легаси и Импреза, да не говоря с Форестър-и какви приключения има... Недоразумение било... ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL

Вто Мар 22, 2016 10:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Чек че забравих за кво съм тук, колега колко взимаш в момента за повдигане в случая на Легаси 99-03 и колко е максимума на повдигане, мисля да я ползвам за лов та искам да е макс надървена? Благодаря

Вто Мар 22, 2016 10:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Legacy '10
Рейтинг: 20
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет колега, предлага ли се вариант за повдигане на Legacy 5та генерация ?

Сря Сеп 28, 2016 10:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Forester 2.0X,MT,158hp
Рейтинг: 21
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
momcho2000 написа:
Чек че забравих за кво съм тУк. колега колко взимаш в момента за повдигане в случая на Легаси 99-03 и колко е максимума на повдигане, мисля да я ползвам за лов та искам да е макс надървена? Благодаря

Моя Форко е с 5 см и го ползвам със същата цел.
Поздрави

Чет Сеп 29, 2016 7:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ивайло Добрев написа:
momcho2000 написа:
Чек че забравих за кво съм тУк. колега колко взимаш в момента за повдигане в случая на Легаси 99-03 и колко е максимума на повдигане, мисля да я ползвам за лов та искам да е макс надървена? Благодаря

Моя Форко е с 5 см и го ползвам със същата цел.
Поздрави

А то колегата не ми отговори на въпроса и аз си купих от друг колега фланци или както там се казват и си я повдигнах сам! И тъкмо започва сега сезона я продадох ама чакам за джип! :)

Чет Сеп 29, 2016 8:57 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Subaru legacy
Телефон: 988729961
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
IMG_0093.JPG
Прикачени файлове:
IMG_0085.JPG
Мойто легаси зор видях докато го вдигна и чесно да кажа си стана малко нестабилна не знам аз ли прекалих отзад е с подсилени пружини гумите бяха 195/80/15 (носеше си ги без проблем) но като дойде зимата и трябва да слизаш 30 км от планината до софия ги свалих набързо

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Авг 20, 2018 1:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Legacy 2.5 i Tourer 2012
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Баси, още малко и другите на паркинга ще минават под тебе. Ми тя станала като бус ....колко да е стабилна ;)

Пон Авг 20, 2018 5:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 170 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9