Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:59 am

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте приятели!

Аналогично на "Черния списък" пускам и "Бял списък".

Моля, споделете за сервизи и магазини, които БИХТЕ ПРЕПОРЪЧАЛИ С ДВЕ РЪЦЕ НА ПРИЯТЕЛ!

БЛАГОДАРЯ ВИ!

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Сря Авг 30, 2006 11:40 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте приятели!

Аз държа да сложа в списъка един сервиз за ГАЗОВИ УРЕДБИ във Варна.

Намира се от дясната страна на Военна болница (заставайки срещу Централния и вход), 30 - тина метра нагоре по една бетонна пътечка.

Казва се Наско 0888 211 048. Жалко, че не ми е под ръка в Пловдив :(

Поздрави!

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Сря Сеп 27, 2006 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Аз мога да препоръчам в София бившия сервиз "Вилхем Пик". Сега незнам как точно се казва, но се намира в кв. Захарна фабрика - след мостчето се кара до едно кръстовище дето прилича на Петте кюшета; на него надясно и сервиза се пада в дъното пак в дясно. Има реклами на Глазурит.

Правят страхотни диагностики, бояджийски услуги, имат хубава апаратура, коректни са, чисто е и ми излиза по-евтино от квартален омазан майстор :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Чет Сеп 28, 2006 11:45 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 7:15 pm
Мнения: 68
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Сега скоро ми се наложи да ходя в сервиз и останах доволен и от обслужване и цени.
Намира се в Надежда преди моста към Модерно Предградие. Ето телефон :
0888 72 19 52- Ангел.

_________________
Subaru Outback 2.5 AT 05г.

Вто Май 08, 2007 1:03 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
didadodo написа:
Сега скоро ми се наложи да ходя в сервиз и останах доволен и от обслужване и цени.
Намира се в Надежда преди моста към Модерно Предградие. Ето телефон :
0888 72 19 52- Ангел.

Между другото и аз съм доста доволен от този сервиз ;-)

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Вто Май 08, 2007 1:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 7:08 am
Мнения: 25
Местоположение: Sf
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Аз искам да похваля един магазин за части втора употреба. Намира се на Симеон, на ъгъла първата пряка от Ботев, държи го един ливанец. Поне за Justy има почти всичко. Като разбра, че колата не може да се движи , предложи да ми донесе радиатора в къщи. Разбира от коли, за половин час даде сума информация кое как е, много свестен и добронамерен. Цените...наполовина на новите части, новите- като навсякъде.

_________________
Subaru Justy 1.2 GLi 4WD

Вто Мар 03, 2009 6:18 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
legasirlzz написа:
Здравейте приятели,имам субару легаси 99г.2,5 комби
Искам да ви препоръчам сервиз за ел диагностика във Варна от който съм изключително доволен.Намира се до военна болница.Инж. Веселин Кожухаров,Човекът наистина си разбира от работата.От 1 год. се мъча по пишман майстори разбирачи,а то проблема много сериозен- скъсала ми се скобата на тръбата с гърнетата и товара се предава към фланеца преди ламда сондата,от там започва да влиза въздух,сондата отчита грешки в сместа подава повече гориво колата се дави,прекъсва,абе лоша работа.Живея в добрич но бих предпочел да ходя във варна като знам ,че има хора които ще ми обърнат внимание.Човекът влага сърце,когато става въпрос за любимата му
марка. =D>


Май не си разбрал, че Веско - Tiger кара FORESTER MY08, а на делтаплана също има двигател от Субару ;)

Освен това е член на форума (вярно, не е най-редовния :) , но си има оправдание с това, че наистина е много зает човек)

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Вто Окт 20, 2009 8:24 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 7:47 pm
Мнения: 68
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ето и от мен едно сервизче.....аз там си правя субито и съм много доволен....не е скъпо а и повече от ден не ми е седяла колата там...кв. Орландовци ул.Петър Величков м/у ул.София и ул.Ком момчето е било състезателче неправи само Subaru но си разбира.

Нед Ное 15, 2009 10:26 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 9:09 pm
Мнения: 90
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU Impreza 2.0 115 HP
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
София,колеги карам марката от година и 3 месеца,взех я с проблем в задната чистачка възникнал от отваряне и затваряне на багажника,отстраниха го,преебаха ми airbag едни майстори,смениха го,без проблем,забравих и за реле на втората перка на радиатора тъй като все си мисля 4е карам джип а не е и ги бях охварлял яко с кал,потормозила се е и...да не забравяме 4е е на 13 години,за мен си е млада дама,и климатици палнят и ремонтират,а бе всичко ел.,чисто,спретнато,коректно,цени нормални,все пак нищо няма без пари,сервиза се намира в безистена на студентска поликлиника в "Студентски град" ,влиза се през нещо като подлез,който се намира почти срещу спирката на 280

Съб Ное 28, 2009 2:30 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Balkan Parts във Варна за магазин, бул. Сливница 145 тва е на ъгъла на ул. Скопие (успоредна на П. Ефтимий и О. Паисий). Продават и части втора ръка.

Вто Фев 09, 2010 2:53 pm
Върнете се в началото
Профил
brave sir robin
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 20, 2007 6:41 pm
Мнения: 211
Местоположение: София-Казанлък
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Пича се казва Евгени, сервиза му се намира на улица "Орел" пряка на "Черни връх"
Препоръчвам ви го горещо, защото е рядко компетентен и работи с хъс! Занимава се с всичко свързано с електричество по колите, японските са му слабост и не взема скъпо! =D>
Евгени- 0897945181

_________________
PLACEBO RULES
 6

Пет Фев 19, 2010 8:39 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 3:19 pm
Мнения: 26
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Сервиз Маргел на Ботевградско шосе, момчетата са добри, цените са горе-долу добри, имат всичко необходимо като база. Техен клиент съм вече 2 години и съм супер доволен и от отношение и от обслужване и от качество на работа.

Нед Май 09, 2010 2:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 25, 2010 7:04 pm
Мнения: 68
Местоположение: Sofiq/Pleven
Skype: marto-subaru
Автомобил: Impreza 2.5 2007
Телефон: 0887199846
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Жичкаджииски работи, ксенонови свтлини, зареждане и диагностика на авто климатици (със специална апаратура). Човека е табиатлия. за 70 лв ми допълни климатика със 150 грама фреон (10 лв на 100 грама с масло и оцветител) смени ми крушката на ксенона, оправи окабеляването на плафона, върза ми антирадара и GPS-a от плафона, разглоби и върза ел огледалата които не работеха, и оправи пукането в дясното ел стъкло. ще върже и подгряването на огледалата но днес нямаше време. Младост 1 А Бл.506А. 0898/434994; 0878/970073. http://www.avtodiagnostica.com/

_________________
Symmetrical ALL-Wheel Drive, it's what makes a Subaru a Subaru
Добре че немога да си позволя STI

Пон Юни 28, 2010 6:04 am
Върнете се в началото
Профил YIM

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Рейтинг: 583
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
BrainStormeR написа:
Мда... В момента търся нещо "бяло" за Варна... :(


Цоков и Канев/ бош сервиз/ до затвора. Те ми оправиха въшката и казаха че след 98 за Субару нямат проблем с ремонти и диагностика. Аз съм доволен.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"
 13

Пон Юни 28, 2010 8:16 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 8:41 am
Мнения: 762
Местоположение: ВАРНА,БЪЛГАРИЯ
Skype: subaru_prodrive
Автомобил: legacy2.5AT GX sedan MY99
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Човека има златни ръце,,,работи само с най добрите материали,на мене ми боядиса заден капак,броня задна, дясно огледало и 2-та прага,и пастиране на цялата кола,,350.00 лв всичко,,,,,,с материалите,,,колата е препръсках заради разни одрасквания,,,,,,,,и цвета го докара на 100%,.,.....ето телефоните:
Кирил
+359898535847
+359898555621
:smt023

_________________
не е леко да се вдига тежко..................казал щангистът
+359894313437

Пет Авг 27, 2010 7:06 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 17, 2008 12:12 pm
Мнения: 84
Местоположение: Sofia/Kozloduy
Автомобил: Subaru Outback 2,5i AWD
Телефон: 0888 433 742
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Подкрепям ATUDITU и сервиза му - "DK Performance" (триъгълника на "Надежда" в София).Сменени ангренажен ремък и ролки,семеринги на разпределителните и на коляновия вал, ремъци,семеринг на изхода от скоростната кутия към кардана. :smt023

_________________
SUBARU Legacy 2.0GL-BF5
SUBARU Outback 2.5i AWD

Сря Сеп 15, 2010 1:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 8:41 am
Мнения: 762
Местоположение: ВАРНА,БЪЛГАРИЯ
Skype: subaru_prodrive
Автомобил: legacy2.5AT GX sedan MY99
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
За Варна,,Субару Варна сервиз и този
http://midavto.com/diagnostic.php :smt023

_________________
не е леко да се вдига тежко..................казал щангистът
+359894313437

Чет Сеп 23, 2010 9:31 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:05 am
Мнения: 1217
Местоположение: София, Троян
Автомобил: предишен: Impreza 2.0R
Рейтинг: 140
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:smt023 Доволен.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
преди:
    Impreza 1.8 '94 F4WD
    Impreza 2.0R '06 Symmetrical AWD
сега:
    Daihatsu Sirion 4WD (full-fledged Justy)

Сря Дек 01, 2010 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:53 pm
Мнения: 1162
Местоположение: СОФ
Skype: ubergruber
Автомобил: Impreza 2.0GRR!
Рейтинг: 71
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Доволен от Друмник, в София на бул. България. Измекярих ги за 50лв отстъпка от сметка 340лв. Докато ми сменяха предните гуми, провериха задните, че и патерицата, която беше спаднала до половината от необходимото налягане. Докато ми бръмчаха около колата, бяха сложили найлон на волана и седалката, както и хартиена стелка под педалите. Напомпаха гумите според лепенката на вратата, т.е. направиха си труда да се поинтересуват колко трябва да е налягането според производителя, а не според тях :)

Прегледаха и задната гума за проблем (предната с балон от дупка). Старата читава гума измиха старателно и сложиха с плик в багажника. Окепазената я изхвърлиха, след като ме попитаха какво да я правят.

Имаха точно същата марка, модел и размер гуми в наличност, каквито ми бяха на колата, за да не се налага да сменям и задните чак (нямаше голяма разлика заради износване, те я премериха).

Цените им са високи, ама ако се попазариш леко може и да поспаднат ;) Дават фактура без проблем, както и протокол, за да можеш да имаш история на случката, чрез която да си знаеш какво й е правено на колата и от кого.

Пет Дек 03, 2010 12:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 3:58 pm
Мнения: 166
Местоположение: Хасково, Кърджали, София
Автомобил: V7 STI, Outback 3.6
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
s4etovod написа:
Хора моля препоръчайте сервиз в Хасково-димитровград :smt100 :smt100 :smt100


Пробвай при така наречения Димо "Прасето". Не е тясно специализиран за "Субару" ест., най-малкото в нашия град не е много популярна марката, но пък по мое и на други хора мнение "пипа като часовникар". Намира се точно до КАТ, точно преди входа се влиза в ляво.

Късмет! :smt023

Пет Май 27, 2011 8:15 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор