Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:03 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
 Г-н Петко Маринов - Горна Баня - да съберем малко мнения ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
alex_th написа:
http://www.mobile.bg/11431639922236143 Някой знае ли нещо за колата, той Петко е ясен ROFL , че тези дни бях набелязал 3 коли и всичките се продадоха. Благодаря ви ако някой има инфо.


Тази кола се продава поне от 4 месеца, даже 5 да не кажа ! Още бях в България и попаднах на обявата . Имайки предвид тази тема, според мен и оглед не си заслужава да се прави :idea:

Нед Сеп 20, 2015 10:29 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 26, 2016 10:47 pm
Мнения: 1
Автомобил: Legacy 2005 H6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Да споделя и моя опит с прословутия Петко.

Купих форестър обявен като 2005, който после се оказа, че е 2004. Наложи се да сменя задни амортисьори и пружини, но да кажем, че това е консуматив. Малко след тях се оказа, че имам проблем с виско съединителя, който обаче се появяваше само в движение при пълно навит ляв или десен волан и не мога да съм сигурен дали го е имало в момента на купуването. След тези неща, други проблеми с тази кола не съм имал.

По-лошо впечатление ми направиха цените, които иска за частите втора ръка. Понеже аз, баща ми и тъща ми караме субару, често ми се налага да търся части, особено след като обърнах стария си форестър по таван. Преден мигач за форко първа генерация - 120 лв, купих си оригинален чисто нов за 90. Гума патерица за легаси Н6 - 350 лв, понеже била много рядка и по-различна заради по-големия спирачен апарат отпред, купих си обикновена такава за 120 лв от olx. Звънял съм му и за други неща, но в момента не се сещам за точни части и цени. Впечатлението с което съм останал от него е че е много алчен и е от типа хора, както каза един колега преди мен - ден година храни.

Аз лично не смятам да купувам нищо повече от него.

Със здраве!

Вто Яну 26, 2016 11:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
хехе то той е безкраен извор на бисери :)

питане за подкалник ?
цена 100 лв.
е аз казвам нов струва толкова ....
и той ми купи си ;)

Нед Яну 31, 2016 4:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най-накрая и бай Петко да напише реалния пробег:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 8

Нед Фев 07, 2016 4:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, на 2-рата секунда се разбира че е typo error, след 9ката е натиснал 0...
какво толкова интересно има в тази обява?

Бай ти Петко е като всички останали автотърговци. Но дори и с 12 страници тема, продължава да продава Субару.

Нед Фев 07, 2016 7:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За мен е ясно, че е грешка при въвеждането, но се е получило комично ROFL

Нед Фев 07, 2016 10:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 25, 2014 9:31 am
Мнения: 415
Местоположение: София
Автомобил: Outback '99 AT, B14, 3.6 Executive
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Но дори и с 12 страници тема, продължава да продава Субару.


Абе не съм много сигурен. ROFL ROFL ROFL Онзи ден минах покрай него ](*,) (просто минавах от там) и не продаваше само Субару. Колите бяха 50/50 - Субару/други марки.


Поздрави,
Лазар

_________________
If in doubt.......FLAT 6

Не карам пил и не пия карал.

... важно е да знаеш числата колко са ти...

Пон Фев 08, 2016 10:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:46 pm
Мнения: 514
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6 '01
Рейтинг: 66
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Щом продава означава ,че някой купува. Не четат тия хора бе! #-o

Пон Фев 08, 2016 10:23 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2017 10:56 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет на всички! Малко мнения и помощ! Харесах си един аутбек при въпросния господин Маринов! Не съм ходил да погледна колата. В обявата всичко изглежда супер. Къде мога да бъда измамен? Нещо по самата кола или пък документално при евентуална продажба? https://m.mobile.bg/details/11502053958016928. Благодаря Ви предварително! Ако може да ме посъветвате

Пет Сеп 08, 2017 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ти сериозно ли?
Темата е 12 страници, ако си я прочел и не си разбрал отговора.....

Пет Сеп 08, 2017 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най-напред, километрите. Не, че е невъзможно, но е малко вероятно кола на 7 години да е на 45 000 км, освен ако не я карам аз...и пак ще е на повече.
- Трябва да се огледа внимателно, защото километри трудно се крият, когато са много повече от реалните. Има достатъчно странични белези.
На тези километри не трябва да има никаква следа от износване, нито по педали, нито по волан, нито по колани, нито по седалки.
- След това гледай за удар - ламарини /рогове, разстояния при затворени врати, капаци и т.н./
- Сверка на рама и двигател /той обича да прави комбинации от няколко коли/
Съмнителното за мен е, че Петко не е човек, който ще инвестира над 30 бона за кола, която да чака да продаде някога. Поне преди не беше.
Сега може и да се е променил...

Пет Сеп 08, 2017 11:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2017 10:56 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря! Ще гледам за всичко написано! А иначе да споделите от къде да си нмвря Аутбек 3.6 s-drive? Коя автокъща, или пук да ходя в чужбина? Няма много от този двигател на пазара, камоли от частно лице.

Съб Сеп 09, 2017 4:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
subsz написа:
Благодаря! Ще гледам за всичко написано! А иначе да споделите от къде да си нмвря Аутбек 3.6 s-drive? Коя автокъща, или пук да ходя в чужбина? Няма много от този двигател на пазара, камоли от частно лице.


Ами този двигател в Европа трудно ще го намериш. Виж bat Bubi дали може да ти помогне по въпроса, но аз не бих рискувал с този господин, колкото и да ти харесва екземпляра. Знам колко ти се иска да го имаш веднага след като си решил, но по добре изчакай, че иначе... :cry:

Успех!

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Съб Сеп 09, 2017 9:44 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 345
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На снимката се вижда, че предният капак е на дизелова кола. Защо ли?

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Съб Сеп 09, 2017 10:15 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 7:42 pm
Мнения: 87
Местоположение: Сливен
Автомобил: Outback 2.5,AT-2003г
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
fixallot написа:
subsz написа:
Благодаря! Ще гледам за всичко написано! А иначе да споделите от къде да си нмвря Аутбек 3.6 s-drive? Коя автокъща, или пук да ходя в чужбина? Няма много от този двигател на пазара, камоли от частно лице.


Ами този двигател в Европа трудно ще го намериш. Виж bat Bubi дали може да ти помогне по въпроса, но аз не бих рискувал с този господин, колкото и да ти харесва екземпляра. Знам колко ти се иска да го имаш веднага след като си решил, но по добре изчакай, че иначе... :cry:

Успех!

:idea: :idea: :idea: Не бързай! Колегите казаха достатъчно, ако не внимаваш, най-вероятно ще "плачеш".
А, и с Боян, няма как да сбъркаш!

Нед Сеп 10, 2017 9:30 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 7:57 am
Мнения: 23
Автомобил: Impreza 2.0r
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да се оплача и аз от бай Петко.
Купувам една синя имреза 2011г 2.0r MT. на 115к преди 2 седмици, които мисля, че са реални защото намерих няколко лепенки за смяня масло 2013 2014 колата е правила по около 15к та година. Но пред блока гледа тече масло и познайте бай петко ми взел кутията и турил някаква дето тече. Малеее побеснях.
Но мисля да му скроя шапка на тай тъпак.

Вто Окт 10, 2017 8:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
chochici написа:
Да се оплача и аз от бай Петко.
Купувам една синя имреза 2011г 2.0r MT. на 115к преди 2 седмици, които мисля, че са реални защото намерих няколко лепенки за смяня масло 2013 2014 колата е правила по около 15к та година. Но пред блока гледа тече масло и познайте бай петко ми взел кутията и турил някаква дето тече. Малеее побеснях.
Но мисля да му скроя шапка на тай тъпак.

:lipseal: :facepalm:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Вто Окт 10, 2017 8:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
subsz написа:
Благодаря! Ще гледам за всичко написано! А иначе да споделите от къде да си нмвря Аутбек 3.6 s-drive? Коя автокъща, или пук да ходя в чужбина? Няма много от този двигател на пазара, камоли от частно лице.

А някой виждал ли е европейско Суби с Макинтош музика?
Аз досега само японки съм виждал. Като се вижда и капак от GT или дизел като нищо е от поне три коли.
Къде ли чете Петко и се хили ...:" Мале тез ,ако знаят от колко джумела съм я правил таз кола ще се гръмнат"
И те така. ПЪк иди я покарай с някой дето е виждал Субару. Проверете Вин номера.....
Но не я вземай. Недей!

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Вто Окт 10, 2017 11:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Окт 09, 2017 7:57 am
Мнения: 23
Автомобил: Impreza 2.0r
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
SK.JPG
chochici написа:
Да се оплача и аз от бай Петко.
Купувам една синя имреза 2011г 2.0r MT. на 115к преди 2 седмици, които мисля, че са реални защото намерих няколко лепенки за смяня масло 2013 2014 колата е правила по около 15к та година. Но пред блока гледа тече масло и познайте бай петко ми взел кутията и турил някаква дето тече. Малеее побеснях.
Но мисля да му скроя шапка на тай тъпак.


http://www.cars.bg/offer/c2244769


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Окт 11, 2017 8:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 20, 2015 9:07 pm
Мнения: 52
Автомобил: Subaru Outback 3.6R 2010
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
subsz написа:
Благодаря! Ще гледам за всичко написано! А иначе да споделите от къде да си нмвря Аутбек 3.6 s-drive? Коя автокъща, или пук да ходя в чужбина? Няма много от този двигател на пазара, камоли от частно лице.

Ако точно Бек 3.6 ти е на сърце, като този от сигнатурата ми, точно Бат Буби ще ти свърши работата. Но ще се наложи да се въоръжиш и с търпение, щото иде зимния сезон и швейцарците ще ги продават напролет, пък и Бат Буби не се мята на първата кола, която "отговаря" на критериите веднага, той си има изградена методика и начин на работа, проверени през годините, и видно - това дава много добри резултати.

Малко по-скъпо ще ти излезе (на първи поглед) от подобна кола, която би си намерил сам, из Швейцария или тук (например), но това е привидно. " Допълнителните" разходи ще ти се избият до година. Защото само ще наливаш бензин, ще се наслаждаваш и по някое време ще смениш и масло/филтри за този период.

Само да вметна - Бек 3.6 без Si Drive и без всички екстри няма в Европа, ако попаднеш на такъв, е само американка, базов модел, прекарала много неволи.

Нед Окт 15, 2017 12:58 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор