Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:35 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
 Г-н Петко Маринов - Горна Баня - да съберем малко мнения ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз да плесна едно срещу вентилатора за господина....да беше веднъж и дваж ама много вече взе да става ..един ангренаж на субару да се научи да зацепва...баси!Осакатява коли от супер некадърност,като не им разбира да не се пъне!

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Чет Сеп 12, 2013 8:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Чет Сеп 12, 2013 1:51 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И моя ангренаж смени ! Така го смени, че колата тресеше като трактор по сфетофарите. Върнах се в моргата му и почна да ме върти, че съм за ремонт на двигателя. Отидох в друг сервиз и ми показаха как е зацепил ангренажа - с гъза си. Върнах се при Петко и му обясних за какво става въпрос... сърдит, че съм бил в друг сервиз и след кратка лекция за доверието, за уважението и за нещата от живота, прие колата "да я провери пак". След един ден ме викна да си я взема и ми обясни, че така я е оправил, че "дори и в Япония да ида, няма да я оправят по хубаво" :facepalm: . С цялата си наглост ми поиска 80 лева "За някои консумативи" ?!?! :-? (които и до ден днешен не съм му дал).
Въпреки че ми обясни, че мога да отида "и до северния полюс с този оправен автомобил", се върнах в другия сервиз за справка.
Ангренажния ремък беше зацепен :bow: :bow: :bow: , но от карането с незацепен такъв са ми отишли клапаните (четирицифрен ремонт).
Благодаря за вниманието!

Пет Сеп 13, 2013 11:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Май е време тази тема да се направи важна и да излиза във всички теми отгоре, за да могат повече нови колеги да се запознаят и да си спестят неволите.
 18

Пет Сеп 13, 2013 1:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 98
Автомобил: subaru
Телефон: 0878703333
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Предлагам събиране пред Петковата автокъща/морга,замерване с яица и гнили домати за назидание че опозорява марката :D

_________________
Fortuna favet fortibus

Пон Окт 14, 2013 9:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 12, 2010 5:37 pm
Мнения: 16
Skype: encho12345
Автомобил: subaru outback & subaru svx
Телефон: 0876330535
Рейтинг: -5
Кофти...
Отговори с цитат
здравейте колеги и в тази тема! искам и аз да кажа две думи за този крайно ляв търгаш и малоумник!
не съм ходил при него и няма и да отида,но,наскоро му звънях за преден амортисьор за svx и то просто информативно,каза че има няколко,които не знае в какво състояние са и ми обяви цена 400лв за бройка,за сравнение аз си купих чисто нови,оригинални за 380лв за бройка и вече съм с тях,после му звъннах и му казах да ходи да се сношава с майка си!

Съб Дек 07, 2013 3:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 16, 2013 2:03 am
Мнения: 21
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy IV
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
И аз да добавя нещо за въпросните Субару специалисти!

Значи усетят ли те че не разбираш ,като 99% от търговците веднага гледат само да те хлъзнат. Имах проблем, светеше ми чек енджин!
С елементарен софт за андроид и телефон погледнах грешката която беше и показваше запушен катализатор.
Отидох при тях н аразклона за Горна Баня и искаха да ми набутат втора употреба катализатор за 500лв. като ме убеждаваха че ще ми свети чека каквото и да правя друго !!!
Смених катализатора с резонатор в сервиз и естествено нормално е да свети пак чека заради еднаквите стойности във първата и втората ламбда сонда при което отидох при Митака, погледна и каза че се практикува с поставяне на ламбда емулатор и всичко се оправя. Намерих такъв който струва 20лв. без монтажа и всичко заспа.
Неможеха ли да ми кажат и те това което 100% са знаели как става.
Ама от зор да си пласират скрабовете може би

Предтавете си с колите. Ще чакаш някоя кола нов внос, която най вероятно ще започнат да обръщат волана в двора докато си я чакаш. От 3 коли ще спретнат новия ти внос возило. След което ще я вземеш на 2 пъти по-висока цена щото те ти давали устна гаранция че е ТОП кола.

Сря Яну 08, 2014 9:13 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 12:02 pm
Мнения: 581
Местоположение: София жк.Люлинбул.П.Владигеров до бл.549
Автомобил: Forester 2,5 ХТ
Телефон: 0885000003
Рейтинг: 116
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pancho82 написа:
И аз да добавя нещо за въпросните Субару специалисти!

Значи усетят ли те че не разбираш ,като 99% от търговците веднага гледат само да те хлъзнат. Имах проблем, светеше ми чек енджин!
С елементарен софт за андроид и телефон погледнах грешката която беше и показваше запушен катализатор.
Отидох при тях н аразклона за Горна Баня и искаха да ми набутат втора употреба катализатор за 500лв. като ме убеждаваха че ще ми свети чека каквото и да правя друго !!!
Смених катализатора с резонатор в сервиз и естествено нормално е да свети пак чека заради еднаквите стойности във първата и втората ламбда сонда при което отидох при Митака, погледна и каза че се практикува с поставяне на ламбда емулатор и всичко се оправя. Намерих такъв който струва 20лв. без монтажа и всичко заспа.
Неможеха ли да ми кажат и те това което 100% са знаели как става.
Ама от зор да си пласират скрабовете може би

Предтавете си с колите. Ще чакаш някоя кола нов внос, която най вероятно ще започнат да обръщат волана в двора докато си я чакаш. От 3 коли ще спретнат новия ти внос возило. След което ще я вземеш на 2 пъти по-висока цена щото те ти давали устна гаранция че е ТОП кола.

Много жалко но все пак все още има колеги който не знаят за него.Та един такъв катализатор здав или повреден стува 50лв.А при него Х 10.Мнооооого грозно.

_________________
АВТОЧАСТИ SUBARU ВСИЧКИ МОДЕЛИ ВТОРА УПОТРЕБА
0885000003

Сря Яну 22, 2014 10:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз не знам как има още хора които отиват там да гледат коли, камоли някой да си купи ! Изключително изтормозени и захабени автомобили имат . Долу в дворчето ги закрепят на две на три и после горе направо "нов внос" . Отделно има 5-6 коли които се продават от над 3 години :D . Даже едното Legacy turbo го продава като КОЛЕКЦИОНЕРСКО ........ тя една кола от некаране и стоене се чупи, а не от каране ! При наличието на всевъзможни комуникации аз се учудвам, че някой си прави труда въобще да отиде до там :-? . Не го ли научиха за 4-5г. хората що за стока е този #-o

Чет Яну 23, 2014 12:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 7:20 pm
Мнения: 237
Местоположение: Sofia
Автомобил: WRX Wagon
Рейтинг: 195
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Легасито да не twin turbo-то че аз като си търсих мойта в края на 2011 беше там :)

Чет Яну 23, 2014 9:30 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 16, 2013 2:03 am
Мнения: 21
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy IV
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
ispitatela написа:
pancho82 написа:
И аз да добавя нещо за въпросните Субару специалисти!

Значи усетят ли те че не разбираш ,като 99% от търговците веднага гледат само да те хлъзнат. Имах проблем, светеше ми чек енджин!
С елементарен софт за андроид и телефон погледнах грешката която беше и показваше запушен катализатор.
Отидох при тях н аразклона за Горна Баня и искаха да ми набутат втора употреба катализатор за 500лв. като ме убеждаваха че ще ми свети чека каквото и да правя друго !!!
Смених катализатора с резонатор в сервиз и естествено нормално е да свети пак чека заради еднаквите стойности във първата и втората ламбда сонда при което отидох при Митака, погледна и каза че се практикува с поставяне на ламбда емулатор и всичко се оправя. Намерих такъв който струва 20лв. без монтажа и всичко заспа.
Неможеха ли да ми кажат и те това което 100% са знаели как става.
Ама от зор да си пласират скрабовете може би

Предтавете си с колите. Ще чакаш някоя кола нов внос, която най вероятно ще започнат да обръщат волана в двора докато си я чакаш. От 3 коли ще спретнат новия ти внос возило. След което ще я вземеш на 2 пъти по-висока цена щото те ти давали устна гаранция че е ТОП кола.

Много жалко но все пак все още има колеги който не знаят за него.Та един такъв катализатор здав или повреден стува 50лв.А при него Х 10.Мнооооого грозно.


Само в Красна поляна останаха коректните хора :)

Чет Яну 23, 2014 9:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Мнения: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
pancho82 написа:
Само в Красна поляна останаха коректните хора :)


Превод в ефир ще има ли или просто си хвалиш квартала :-? ?

Чет Яну 23, 2014 9:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Я гледайте Хаджи Генчо кво е вкарал и на каква цена го .... подарява :-? . Май си заслужава да се види !?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=68u3im

Чет Апр 17, 2014 12:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 10:31 pm
Мнения: 389
Местоположение: Bulgaria;Sofia/Ireland/Slovenia
Автомобил: Душата ми кара AMG
Телефон: +359885330030
Рейтинг: 122
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
joker_brand написа:
Я гледайте Хаджи Генчо кво е вкарал и на каква цена го .... подарява :-? . Май си заслужава да се види !?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=68u3im

Ценово и добре....сега само карач да се намери.. :pardon:

_________________
Не е важно да губиш красиво,важно е да биеш грозно !
Не е важно колко коня имаш под капака, а какво магаре е зад волана!

Чет Апр 17, 2014 7:09 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дамянски,

Предполагам че ни би искал да пробваш втори път там? :D


All that glitters ain`t gold ;)

Чет Апр 17, 2014 10:19 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 9:03 pm
Мнения: 223
Местоположение: София
Skype: holand_83
Автомобил: Subaru Forester 2.5 XT - EX
Рейтинг: 97
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
SCRAPPER написа:
joker_brand написа:
Я гледайте Хаджи Генчо кво е вкарал и на каква цена го .... подарява :-? . Май си заслужава да се види !?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=68u3im

Ценово и добре....сега само карач да се намери.. :pardon:


Поне е нагласил седалката на шофиора да е с реглаж във височина :Д и да имаш ключалка на вратата от ляво не от дясно. Гледах 2 при него преди да зема моя. Седях там и гледах какво не трябва да зимам. Някой ще ревне яко. Ако този 7год автомобил е каран само от пенсионер, то той се е бил пенсионирал по-рано - 44та год. сега ще е на 70год. човека, значи я е купил на 63. но като гледам черните греди на покрива тази е 2005-2006та год. така че е бил на 61-62. Може би пенсионер по болест или военен някой. И хт-то не ми се вижда пенсионерска кола. Заглеждайки се във волана забелязвам по-голямо износване от моя(същият волан), моя е на 162000. Дано си остане негова, нали е хубава!

Чет Апр 17, 2014 11:36 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:36 pm
Мнения: 674
Местоположение: Бургас
Skype: hit_kolor
Автомобил: Subaru impreza 2.0R,MY06
Телефон: 0897808143
Рейтинг: 4
Нов фен
Отговори с цитат
Качете една снимка да го видим този господин Петко. ;)

Чет Апр 17, 2014 12:49 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Мнения: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
В опит да намеря снимка на гопосдина попаднах на тема, в която се коментира негова кола.
Интересно е как съфорумците си държат на тяхната марка и всички други марки не са готини :)
http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/46194-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-4-5-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD/

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Сря Юни 04, 2014 11:42 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Мнения: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре бе може ли тоя да е такъв гей бе баси? Тая кола се продаваше преди 3-4 седмици за 1500 в района на Пазарджик. Надявах се да се вземе от някой истински фен и да си я направи по мерак. Сега ще изгние както всичките му други коли в автокъщата му. Милата колица.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11399753587484533&f1=details&slink=6nr3ta


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Сря Юни 04, 2014 12:07 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така си е аз бях видял обяват и говорих с човека в продавалник да качи снимки
и ето го резултата......

Сря Юни 04, 2014 2:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 18, 2014 7:06 pm
Мнения: 10
Автомобил: subaru impreza
Рейтинг: 5
Разчитай на мен
Отговори с цитат
1040 написа:
В опит да намеря снимка на гопосдина попаднах на тема, в която се коментира негова кола.
Интересно е как съфорумците си държат на тяхната марка и всички други марки не са готини :)
http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/46194-%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-4-5-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD/


Какви глупости говори един от форума. Явно не знае нищо за СУБАРУ. То според него импресата е висока 5см, 4х4-то не струва и кво ли не. Забавлявах се да прочета глупавите му мнения "капацитетни" ROFL ROFL ROFL

Чет Юни 05, 2014 6:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 250 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор