Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема стр <  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  >
 Г-н Петко Маринов - Горна Баня - да съберем малко мнения ! 
Автор Съобщение
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Постове: 5780
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не, но звучи плоско - просто така.
Разкажи ни!

Пет Яну 13, 2012 10:02 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 13, 2012 8:40 pm
Постове: 98
Автомобил: subaru
Телефон: 0878703333
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Не си струва 8 страници да пишете за тези мошенници това е губене на време което моге да се използва за много други полезни неща.Аз лично съм присъствал на 3-4 случая при които Петко идва с кола при Митака която е пред разпадане,Митко му вика трябва да се смени това това и това,а Петко-ти луд ли си тя е за продаване,АЗ го чух с моите уши и не ме интересува дали вярваш или не.Няколко пъти съм ходил с приятели за части и ми направи впечатление че прави следната селска измама.Питаме го по тел.за датчик за АБС-а,тои пита за годината която е примерно 2004-тои казва имам 100 лева,отиваме да го вземем тои вади някаква антика на която буксата естествено е различна както и дължината на кабела,след като се прави на луд че не е чул и разбрал вади веднага свален точно датчика които ни трябва ама цената вече е 220 лева.Има и други хитове с тези селяци ама аз ще водя децата на кино което според мен е по важно от простотията на тези двамата.Ние сме виновни за техния възход ако при всяка селяниа ядат бои както трябва няма да се толкова нагли.

Нед Яну 15, 2012 2:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 9:36 pm
Постове: 356
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13,H6
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не съм купувал кола от въпросния Петко,но имам следния случай с него.Обаждам му се по телефона да проверя има ли напречни греди за моя Аутбек-отговаря ми,че има оригинални доста на брой,но трябва да дойда с колата.Питам го дали си е в сервиза,защото минавам наблизо и да ги погледна,пък ако ми хванат окото някои ще докарам колата да ги премерим стават ли.Отговорът-не,докарай колата и тогава ще мерим.Закарвам аз Суби на следващия ден-Петко извадил две греди и ме чака(още преди да ги видя ми обявява цена 100лв.).Да ама те доста дълги и много стърчат на страни(може би бяха за Форестър).Викам му да вади другите,за да избирам,а той ме пита само ще гледам или ще купувам :facepalm: (явно беше решил,че трябва да купя тези,които той ми беше предложил).Минахме покрай купчини от чарколяци и се доближихме на 2 метра от един подемник,на който разкостваха един Форестър.Свалиха го долу и на покрива му забелязвам да се мъдрят още 2-3 чифта гредички.Ама от позицията,която ги гледам им виждам само лапите от едната страна и му казвам на господина да ми покаже едни Туле да ги огледам целите.Той пак ме пита дали само ще ги гледам,или ще ги купувам.Е как да купя нещо,което гледам от 2 метра и му виждам само едната страна.Явно искаше да му дам 100лв. и тогава да си направи огромното усилие да свали гредите.За последно го питам дали поне ключовете са налични-отговор:може да ги има,ама може и да ги няма. #-o .Не го питах нищо повече и отпраших с 200.Такъв търговец като него не бях виждал-едни греди не може да продаде,а как си продава колите направо не мога да проумея :-? .Изводите да си ги прави всеки.....

Вто Яну 31, 2012 3:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 3:33 pm
Постове: 54
Местоположение: София
Автомобил: Suzuki SX4 S-cross 1.4T Allgrip
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Интересно ми е, въпросния г-н Петко Маринов влизал ли е във форума и писал ли е някога нещо в своя защита?
Той знае ли колко е одумван?
Не мога да повярвам, че той явно харесващ Субару не се интересува от факта че почти всички фенове на марката го мразят.
Той явно продължава в същия дух и не се променя в положителна посока, не мога да разбера как може да има такива хора.
Не знае ли какво става тук и не изпитва ли малко срам :facepalm:

Вто Яну 31, 2012 5:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 10:14 am
Постове: 1880
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0
Рейтинг: 119
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз не го познавам, нито съм чувал за него, освен споменатото от тук, но трябва да съм пълен идиот, за да ходя и да се запознавам с подобни "търговци"- благодаря Ви, че ме предпазихте. След първите 3-и последователни отрицателни мнения за него ми стана ясно, че клиентите не са прости, нито луди..., като изключим само първите няколко "жертви"...шегичка.... :facepalm:

_________________
FSG - Alexander doesn't tested, but Yco did it!
Нека вън да веят бури, ...а ний до дъбовото бури!

Вто Яну 31, 2012 5:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 11:00 pm
Постове: 168
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT,VTD/09
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Да попитам дали

HMG AUTOMOBILE
Бул. Н. Петков 100 (разклона за Горна Баня)
Регион: София

и
Avto Pegas
София,Околовръстен път,разклон за Горна Баня
София

е една и съща автокъща според вас ???

:facepalm:

Чет Мар 15, 2012 11:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 24, 2012 9:47 am
Постове: 244
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да.
Едното му е "сервиз", а другото "автосалон".

_________________
Subaru Forester SF first love
Subaru Forester SH

Чет Мар 15, 2012 11:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 10:14 pm
Постове: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Записах се в форума, защото искам да си купя субаро оутбак 3л.
При търсенето попаднах на сега разбирам прословутия Петко Маринов. Първо в обявата беше излъгал, че колата е с първа регистрация 2008. Второ -беше със сменена дирекция, което той се опита да прикрие, като твърдеше, че я е внесъл от Германия. Когато все пак му зададах конкретния въпрос -дали е с обърната дирекция, каза да. Защо не ми каза отначало? Не си ме питал - беше отговора.
Цялото ми впечатление от него е ,че е тарикат. Това може и да не лошо само по себе си - но в конкретния случей(с него) ако може да ви прецака ще го направи без да му мигне окото. Което означава че е МОШЕНИК.

Вто Мар 27, 2012 10:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 6:46 pm
Постове: 1100
Местоположение: София
Skype: xxx
Автомобил: Legacy 2,0 AT
Телефон: 0889808309
Рейтинг: 308
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
waysound написа:
Записах се в форума, защото искам да си купя субаро оутбак 3л.
При търсенето попаднах на сега разбирам прословутия Петко Маринов. Първо в обявата беше излъгал, че колата е с първа регистрация 2008. Второ -беше със сменена дирекция, което той се опита да прикрие, като твърдеше, че я е внесъл от Германия. Когато все пак му зададах конкретния въпрос -дали е с обърната дирекция, каза да. Защо не ми каза отначало? Не си ме питал - беше отговора.
Цялото ми впечатление от него е ,че е тарикат. Това може и да не лошо само по себе си - но в конкретния случей(с него) ако може да ви прецака ще го направи без да му мигне окото. Което означава че е МОШЕНИК.


И ние ходихме да гледаме едно фори XT - и то е с обръщан волан !!! Но иначе е от Германия :-?

_________________
http://www.dek.bg/main.php

Сря Мар 28, 2012 1:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 4:47 pm
Постове: 537
Автомобил: Impreza STI MY02
Рейтинг: 125
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Харасал съм си един Бек точно при тоз сладур и направо както съм му се наточил и вие ми убихте мерака с тези приказки ...

_________________
Кефа цена няма ...
 14

Сря Мар 28, 2012 1:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 10:07 pm
Постове: 953
Местоположение: София
Рейтинг: 96
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ако ще да е последния бек на света, от тоя няма да го купя! Лично мнение...

Сря Мар 28, 2012 4:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 4:47 pm
Постове: 537
Автомобил: Impreza STI MY02
Рейтинг: 125
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дишай дълбоко Жорка :)

_________________
Кефа цена няма ...
 7

Сря Мар 28, 2012 7:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 04, 2012 7:18 pm
Постове: 9
Местоположение: София
Автомобил: още търся...
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И мен малко ме попарихте, ще ходя и аз да гледам една Импреза 2005 2.0 комби. Но се радвам, че видях темата и ще съм по-предпазлив. Кофтито е че май наистина няма кой знае колко избор из обявите...

Сря Апр 04, 2012 8:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 13, 2012 8:40 pm
Постове: 98
Автомобил: subaru
Телефон: 0878703333
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Повечето коли са с обръщам волан,деиствието се развива в един сервиз в Горна Баня,едно време беше на субару,сега там е Стенли доста грамотен човек на тема климатици и компресори за тях,всички други са:хвани единия удари другия.Не се разправяте с Петко тъпото защото ще берете ядове уникални.При покупка на кола от него после излиза име на марката че много се чупи,чупи се като не е субару а петкару.........

_________________
Fortuna favet fortibus
 14

Пон Апр 09, 2012 4:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 18, 2011 6:19 pm
Постове: 53
Местоположение: София
Skype: N/A
Автомобил: Subaru Legacy Combi 2.0 97 г.
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Ето и едно прясно мнение, наскоро катастрофирах почти челно с на баща ми Легасито 2005-та година. Та звъня на Петко за части. Предна броня абсолютно гола - 400 лв., ляв калник- 250лв. казанче за чистачки - 150лв., носач 2ра употреба - 300лв., щита на фара 180 лв./ което е странно защото нов е 80лв...../ комплект джанти 4бр със 7 лъча - 800лв.....и така нататък, все деридба а нужни части много. Намерих почти всичко двойно по евтино с помощта на много колеги от форума / за което благодаря/, но казанче не намерих. Отивам при Петко и явно възмутен, че ще взема само казанчето за чистачките се почна...ама то само казанчето е 150 лв. към него има моторче, гофрета, капачка все отделни елементи, който били по 50лв всеки.... Малко се изумих и бях на косъм да му резна една, но в краен случай ми даде казанчето за 200лв. със спукана гофрета. Голям е изрод, хем сме комшии, хем имаме 3 легасита и не иска и една стотинка да свали от цената, а където се вика щяхме да вземем части за няколко хиляди ама на...и преди съм взимал части от него и не се е променил с годините, даже ми е и викал по телефона....но както казаха много колеги от форума и на него ще му дойде реда...

Пет Авг 31, 2012 1:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 6:46 pm
Постове: 1100
Местоположение: София
Skype: xxx
Автомобил: Legacy 2,0 AT
Телефон: 0889808309
Рейтинг: 308
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
disturb3d написа:
Ето и едно прясно мнение, наскоро катастрофирах почти челно с на баща ми Легасито 2005-та година. Та звъня на Петко за части. Предна броня абсолютно гола - 400 лв., ляв калник- 250лв. казанче за чистачки - 150лв., носач 2ра употреба - 300лв., щита на фара 180 лв./ което е странно защото нов е 80лв...../ комплект джанти 4бр със 7 лъча - 800лв.....и така нататък, все деридба а нужни части много. Намерих почти всичко двойно по евтино с помощта на много колеги от форума / за което благодаря/, но казанче не намерих. Отивам при Петко и явно възмутен, че ще взема само казанчето за чистачките се почна...ама то само казанчето е 150 лв. към него има моторче, гофрета, капачка все отделни елементи, който били по 50лв всеки.... Малко се изумих и бях на косъм да му резна една, но в краен случай ми даде казанчето за 200лв. със спукана гофрета. Голям е изрод, хем сме комшии, хем имаме 3 легасита и не иска и една стотинка да свали от цената, а където се вика щяхме да вземем части за няколко хиляди ама на...и преди съм взимал части от него и не се е променил с годините, даже ми е и викал по телефона....но както казаха много колеги от форума и на него ще му дойде реда...


До като купувате от там - няма да му дойде реда ;) Иначе цените и за едно болтче е от 100лв. на горе :D - Субару е това все пак,частите на което не се обезстойностяват с времето :cool:

_________________
http://www.dek.bg/main.php

Пет Авг 31, 2012 1:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 7:20 pm
Постове: 237
Местоположение: Sofia
Автомобил: WRX Wagon
Рейтинг: 195
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз минах през него преди година, но не знаех за темата. Като отидох в автокъщата исках да говоря с него и му звъня, явно беше на близо някъде и ми отговори с прословутата реплика ако си сериозен ще дойда :D

Пет Авг 31, 2012 4:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Постове: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
disturb3d написа:
Ето и едно прясно мнение, наскоро катастрофирах почти челно с на баща ми Легасито 2005-та година. Та звъня на Петко за части. Предна броня абсолютно гола - 400 лв., ляв калник- 250лв. казанче за чистачки - 150лв., носач 2ра употреба - 300лв., щита на фара 180 лв./ което е странно защото нов е 80лв...../ комплект джанти 4бр със 7 лъча - 800лв.....и така нататък, все деридба а нужни части много. Намерих почти всичко двойно по евтино с помощта на много колеги от форума / за което благодаря/, но казанче не намерих. Отивам при Петко и явно възмутен, че ще взема само казанчето за чистачките се почна...ама то само казанчето е 150 лв. към него има моторче, гофрета, капачка все отделни елементи, който били по 50лв всеки.... Малко се изумих и бях на косъм да му резна една, но в краен случай ми даде казанчето за 200лв. със спукана гофрета. Голям е изрод, хем сме комшии, хем имаме 3 легасита и не иска и една стотинка да свали от цената, а където се вика щяхме да вземем части за няколко хиляди ама на...и преди съм взимал части от него и не се е променил с годините, даже ми е и викал по телефона....но както казаха много колеги от форума и на него ще му дойде реда...



леллеле 200 кинти за казанче за вода :shock: :lipseal:

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Пет Авг 31, 2012 4:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 18, 2011 6:19 pm
Постове: 53
Местоположение: София
Skype: N/A
Автомобил: Subaru Legacy Combi 2.0 97 г.
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Знам че субаруто е скъпа кола ама любовта не пита....колкото до казанчето просто е много дефицитна част и затова опрях до него, нямах избор. Да не говоря, че ляв фар си поръчах от Гърция....в София е пълно с десни фарове ама ляв няма...странно :-~

Пет Авг 31, 2012 7:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 1:09 pm
Постове: 127
Местоположение: София
Автомобил: Forester, 2.0, 2006
Телефон: 0878 45 42 96
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
По тел. говорих с него за резервна гума "Патерица"
- Ако си сериозен да ти я демонтирам
-???????????????
-Цената е 150 лв.
- :lipseal:

_________________
http://picasaweb.google.bg/lh/photo/8J0N3WqbB64Ty81EFi-Emg?feat=directlink

Съб Сеп 01, 2012 10:34 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр <  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор