Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Магазин за артикули на марката 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 10:31 am
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ризката е 60 лв.
якето = 400 лв.

Чет Окт 05, 2006 10:57 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan написа:
Кюлчета злато ли има в джобовете на туй яке, че струва толкоз пари :?: :!: :shock:
Еми виж в магазина на www.swrt.com Така са оригиналните работи, излизащи в малък брой :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пет Окт 06, 2006 7:35 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Цените наистина са малко височки... За сравнение преди година от онлайн шопа на Порше (друга любима марка) си напазарувах кожено яке (зимно) за до колкото си спомням 280 долара... :roll:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Пет Окт 06, 2006 11:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 10:31 am
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Outback-Fan написа:
Пак съм на същото мнение. Някакво си яке дет' на него пише Субару и прилича повече на горнище на анцуг. Пък и няма къде да се облече. Освен събота и неделя на вилата, да свърша някоя работа, например да цепя дърва :) Пък и който ме види в БГ с такова яке, веднага ще си каже, че съм го пазарил от Илиянци. Благодаря, ама ще пропусна. За 400 лв. по добре да си зема дискове за спирачките, че и ще ми останат за почерпка с Ник на някое кръчме :wink:


Оф изобщо няма да споря с вас , щото вашта работа май става като в приказката за лисицата и киселото грозде!!!За кви якета от Илиенци ми говориш , кво цепене на дърва бе човек .Хайде да си го преведеш на български за да ти се изяснят някой неща.Ето какво пише в каталога за това яке.
" Replika of the Subaru suit in double woven nylon Teflon ,resinated inside.80gr.inner padding.Quilting as per racing suit .Blu Subaru colour.
Определено с това яке никой няма да му мине през ума да ти задава въпроса дали си го купил от Илиенци щото от 100километра си личи че е несравнимо с тия измекярските от Илиенци (ако там изобщо има подобно яке на това ).Това е зимно яке и няма нищо общо с горнище на анцуг.Ако проблема ти е в това че не можеш да си го позволиш това вече е отделен въпрос ама недей да ми правиш такива коментари ( Илиенско яке , цепене на дърва и др. глупости ...) .Истински качествените неща струват пари !!!

Съб Окт 07, 2006 9:06 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 10:31 am
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Е така е някой биха дали толкова пари за дрехи , а други биха дали толкова пари за качествени части или консумативи.Много е индивидуално за всеки конкретно.Въпроса беше че има хора които бяха писали че се интерисуват от подобни артикули , и за това писах че предлагам такива.Това е всичко.От там нататък всеки решава ко за него е по важно дрехи или рез.части ! :wink:

Съб Окт 07, 2006 11:23 am
Върнете се в началото
Профил WWW
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Рейтинг: 292
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan написа:
Прав си. Макар че, продължавам да се чудя, как толкова несъществени неща, струват толкоз пари. Явно да си фен е скъпо удоволствие :)
Ами то тия 400 кинта и мен ме удариха в земята, якето наистина може да е от страшна материя, друг е въпросът дали обаче ше ти трябва да е от такава, която не гори напримерно (да чукна на дърво)... :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пон Окт 09, 2006 8:23 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW

Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 10:31 am
Мнения: 17
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Якето е продадено !

Вто Окт 24, 2006 11:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:28 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Потърсих този форум, тъй като имам идея да направя подарък на един заклет фен на марката, който понастоящем живее в Англия и от лятото е горд притежател на Субару Импреза WRX. Интересуват ме някакви рекламни подаръци (шапка, фанелка, календар и пр.), които да купя. Първото, което направих е да се обадя в офиса на Субару България и да попитам, но оттам ми отговориха, че нямат такива сувенири. Обръщам се към вас с молба да ме насочите как бих могла да си разреша проблема и откъде да се снабдя с такъв подарък. Разполагам с малко време и нямам възможност да поръчам в интернет, както ме посъветва служителка от офиса.
Моля ви ако можете да ми помогнете да ми отговорите.

Сря Яну 10, 2007 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Субару България или Субару Моторс е мястото, където си търсила?
Защото в Субару БГ на Раковска мился, че има вече някакви неща....

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Яну 10, 2007 1:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Рейтинг: 84
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Нали имахме теми назад точно по въпроса ? Нали и материал прилагАхме ? Даже и човек излезна, който се занимава точно с тези продажби ?

Сря Яну 10, 2007 1:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:28 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Обаждах се в Субару България, на Раковски. Най-вероятно са ги свършили.
Ще потърся назад в темите за повече информация.
Благодаря за отговорите.

Сря Яну 10, 2007 2:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Това е първата тема:
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?t=58

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Яну 10, 2007 2:59 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец

Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 12:11 am
Мнения: 239
Местоположение: Pleven
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Якето е добро. Но реално OUTBACK-FAN е прав. Не функционално
да се мъкнеш с цветовете на СУБАРУ всеки ден. / Трябва да си голям фен, те за това се и продават/.

Но за тези пари си купих яке Атомик, което ма много по практично за всеки ден.

А ако тръгнеш с яке СУБАРУ, да не вземат да почнат да ти искат автографи на всяка крачка.

Пон Мар 19, 2007 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Следващите ми излишни 400 лева ще ги дам с удоволствие за такова яке. Ако тря съм честен ризата не ми харесва, обаче якето сцепва. Останали са ми очите в него :o :D

_________________
All-Wheel-Drive

Пон Мар 19, 2007 10:04 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 1:24 pm
Мнения: 200
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
- Къде е този магазин?

_________________
'99 Impreza 2.0 GL

Съб Апр 07, 2007 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор