Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема стр <  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  >
 Черен списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Постове: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
:shock: :shock: :shock: ЩО така бе, Злати?

Съб Яну 26, 2008 6:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
ми те продават възможно най-евтините части. има само едни - жмеловците им викаме че продават само жмел - само те са по-евтини. ангренажен ремък при тях е няква сума от около 70лв, и няма нито един белег. такъв слагаме без никаква гаранция. в евро07 има и хубави неща, нищо че са евтини. но е трудно да прецениш като го купуваш. правих едно леоне - човекът си беше напазарувал оттам. лагерите за двигателя бяха ACL, австралийски. не са лоши, но неговите бяха с 1мм по-тесни от оригиналните. ACL са хубави лагери и са добра алтернатива на оригиналните. т.е. в ЕВРО 07 не продават само боклуци, но е лесно да случиш на боклук. сега като запалим леонето ще видим и останалата карантият как е - бутала, сегменти - всичко беше уж ACL. въпрост е дали е истински ACL или имитация. имайте предвид, че дори и евтините части имат имитации - както лагерите и сегменти TAIHO, които са си читави и евтини, само дето има и на тях менте

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Съб Яну 26, 2008 9:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Постове: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
galino написа:
:shock: :shock: :shock: ЩО така бе, Злати?



Тампоните на носачите(дет са бах'ти тампоните),заминаха за 2000км.

Лошото е,че никъде другаде не намерих тампони,а само комплект с носача :shock:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Нед Яну 27, 2008 7:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Постове: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
:roll: :roll: :roll: вай , вай.....сори

Нед Яну 27, 2008 7:40 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Постове: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
Слагай полиуретан ако ще я караш колата още дълго време. Малко са скъпички, но все пак забряваш за тампони

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пон Яну 28, 2008 10:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Постове: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
Тук къде може да се намери полиуретан?

Пон Яну 28, 2008 11:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Постове: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
galino написа:
Тук къде може да се намери полиуретан?


И аз рових из нета,ама не разбрах откъде мога да си купя в БГ :oops:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Вто Яну 29, 2008 10:36 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Постове: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Пост 
Абе има един дистрибутор официале в БГ, но мисля че няма да е проблем директно от извора да си ги поръчаш.
Фатката е някой местен " Стративарий" да ги врътка на струга тука.

Вто Яну 29, 2008 12:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Постове: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
Не е толкова просто - за да е хомогенен и цената да е ниска полиуретана се шприцва под налягане в прес форми(матрици). Корекцията е трудна в последствие особено ако твърдостта е под 80 по Шор.
Именно затова изработката е скъпа - инструменталата екипировка не се изплаща с 5 или 10 комплекта. В зависимост от пълнителите готовото изделие може да има или да няма склонност към улягане. Така че от полиуретан до полиуретан има голяма разлика.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Вто Яну 29, 2008 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 07, 2008 10:30 pm
Постове: 110
Местоположение: PLOVDIV
Skype: kalata14
Автомобил: Legacy16v turbo20
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
Неэнам за сервиза в пловдив,но аз ходих в два и много смях и пак колата не трагна :(

_________________
LEGACY 16V TURBO

Чет Мар 13, 2008 11:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Subaru Extremist
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 06, 2008 1:48 am
Постове: 1099
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
Един приятел ще поръчва полиуретанови тампони от UK за БМВ. Ако искаш мога да го питам и да постна подробности за цени, сайт за инфо и т.н.

_________________
--------------------------------------------------------------------------
Subaru Outback 2.5 AT 2000 US

Пет Мар 14, 2008 2:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 2:58 pm
Постове: 35
Местоположение: Земята
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
galino написа:
Тук къде може да се намери полиуретан?

Тази фирма продава http://www.oblicos.com заготовки, на пръти.
Търсиш Полиуретан Nylatron GS, 45 лв/кг - даваш на стругар и то ще ти извърти каквито искаш тампони. От един прът излизат доста тампони.

Чет Мар 20, 2008 11:27 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Постове: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
Точно този материал си мисля, че няма да ти свърши работа. Той е нещо средно между полиамид и найлон. Клони повече към полиамид ако не се лъжа. Колата ще стане като каруца
И проблема е че не всички тампони са кръли.
Ама пък е евтинко. Полиуретана е доста по -скъпичък

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Вто Мар 25, 2008 1:44 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 15, 2007 2:58 pm
Постове: 35
Местоположение: Земята
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
ico_tech написа:
Точно този материал си мисля, че няма да ти свърши работа. Той е нещо средно между полиамид и найлон. Клони повече към полиамид ако не се лъжа. Колата ще стане като каруца
И проблема е че не всички тампони са кръли.
Ама пък е евтинко. Полиуретана е доста по -скъпичък

От фирмата казаха, че точно този материал купували за тампони.
Виж тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... 420&page=2

Вто Мар 25, 2008 8:01 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 2:42 pm
Постове: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, за ваше добро е. Не ходете за каквото и да е било при теЯ пед@ли.
Закарах кола да ми сложат газова уредба. Освен че ме накараха да вися от 8 до 9:30, когато дойде въобще някой (а ми казаха да отида в 8ч), след това висях до 11ч. докато въобще някой започне да се занимава с колата. После още 2ч. докато ми кажат, че ще отнеме цял ден, та да си ходя.

През времето в което бях там и те "работеха" видях как се поставя газова бутилка на мястото на резервната гума - поръчва се по-голяма бутилка от мястото което има, а след това с флекс, чук и длето се преоформя каросерията, така че ТЯХНАТА грешка да се заличи. Сещате се как "НЯМА" да хване корозия там където трошиха и рязаха, сещате се колко е коректно, само за да си прикрият грешката от собственика, да потрошат задницата, вместо да поръчат нова бутилка. (това във времето, когато собственикът го нямаше)

Все пак си оставих колата, с идеята, че не е толкова трудно, на кола с карбуратор, да се сложи газ, при липса на каквито и да е усложнения, като поставяне на по-специална бутилка и тн. Съвсем прост set-up на проста кола.

За какво го разправям това, ще попитате - защото, ТЕЗИ МАЛОУМНИЦИ, като са източвали охладителната система, не са я напълнили !!! Резултатът, е че имам сега да правя гарнитура на главата, ремонта по думи на техника ми, който прави колата от както е в България, ще струва "скромните" 700 лева с труд. Естествено нищо не мога да докажа и направя на онези гейчета, но поне мога да ви предупредя НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ако не искате, след това желанието за икономия, да ви излезе +ХХХХ лева, заради ТЯХНАТА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ !

Пет Апр 25, 2008 5:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Subaru 1800 Fanatic
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 07, 2008 5:50 pm
Постове: 272
Местоположение: sofia
Рейтинг: -16
Кофти...
Отговори с цитат
Пост 
ми колега какво да ти кажа типично за българина гледа да земе парите и да не свърши работа ние нямахме такива проблеми с наща газова но пк ти си случил на "МОНТЙОРИ" ноо по добре направи нещо със каросерията щото сега за нула време ше утиде и язък ти за парите но пък погледни от хубавата страна сега ше си имаш нова гарнитура :lol: :lol: :lol: :lol: 8) кой друг може да се похвали с това :P

_________________
84 subaru 1800 hatchback 84 subaru 1800 leone 87 subaru legacy 93 tva sa moite koli
Изображение

Пет Апр 25, 2008 9:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 07, 2008 10:30 pm
Постове: 110
Местоположение: PLOVDIV
Skype: kalata14
Автомобил: Legacy16v turbo20
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
ДА НАИСТИНА ТРЯбВА ДА ВИДИШ ТИ ПЪК КАКВИ МАЛОУМНИЦИ ИМА В ПЛОВДИВ; ХОРА ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ХОДЕТЕ ЗАД БРИКОЛАЖА , В БИФШИЯТ ДВОР НА НОРДИКС ДОРИ И ТОВА ДАЕ ПОСЛЕДНИЯТ СЕРВИЗ НА ЗЕМЯТА .МОГА ДА НАПРАВЯ ДОКОМЕНТАЛЕН ФИЛ ПОВЯРВАЙТЕМИ. АМА СА МНОГО МНОГО ЗЛЕ МНОГО ЗАБЛОДЕНИ.

_________________
LEGACY 16V TURBO

Пет Апр 25, 2008 9:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 10:58 pm
Постове: 1
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... highlight=

Чет Авг 14, 2008 11:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 8:37 am
Постове: 16
Местоположение: София
Автомобил: Impreza 98, 1.6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
За Митко Лефтеров-от много хора бях чул че е много добър и много наясно за субару!Бях при него във въпросния "сервиз" за елементарни работи по колата ми-импреза 97,имам я от 98 година!Трябваше да ми се сменят свещите и лагер на главина!Лефтеров не работи по колата ми,а неговите хора!Помолих и да ми се направи един общ поглед върху автомобила-беше станал на 100 000 км.Така-тръгвам си аз от сервиза-ми нямам спирачки бе хора-щях да се пребия като куче-няма кои да ми обезвъздуши спирачната система! :roll:
На другия ден-лично той го направи-за има, няма 5 минути.на връщане от морето-въпросния лагер ,буквално се смля на магистралата?!!?А беше на 6 000 км :? Закупил съм го от магазина на субару на Симеон-където работи и сапругата на въпросния Лефтеров.Там се продава всичко пооделно-лагер+3 те семеринга+гайка=190 лева!Прибрах се в София,обадих му се с проблема ми-отговорът беше че редовно се случвали такива неща?!
тоест-пия една студена вода за 290 лева/100 лева труд/
Купих си от SKF комплект лагер+семерингите и гайката-за 130 лв.Не ги смених при него!не мисля да ходя там вече-нито в магазина на Симеон на субару.Сега съм за смяна на биалетки-съвет
моля-от къде и какви да взема-има вече кой да ми ги смени :wink:
С този мой коментар не искам да обиждам нито Лефтеров,нито магазина-просто споделям какво ми се случи!


Последна промяна Kaloian-77 на Вто Сеп 06, 2011 9:12 pm, променена общо 1 път


Нед Сеп 21, 2008 9:17 am
Върнете се в началото
Профил
Symmetrical AWD
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 11:21 pm
Постове: 296
Местоположение: Stara Zagora - Стара Загора
Skype: black.white951
Автомобил: Impreza Turbo
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
kalata14 написа:
Неэнам за сервиза в пловдив,но аз ходих в два и много смях и пак колата не трагна :(




А да знаете някъде в Стара Загора,че аз и идея си нямам някой ако знае да помага колеги :) :) :)
Все пак искам да тръгне ,ако спре...

_________________
Proud of BOXER

Чет Яну 22, 2009 12:16 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема  стр <  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор