Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:37 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За гуми и джанти и аз ще препоръчам един много добър специалист - МОНИ Гуми - казва се Симеон, тел. 0896813983, намира се в Обеля, ул. Акад. Дмитрий Лихачов 8. Само с това се занимава и когато нещо "не става" другаде - баланс, изправяне на джанта и т.н. - опитайте при него. Аз от как се помня другаде не съм ходил за гуми и джанти, въпреки че ми е доста далеч като местоположение.

Вто Юни 01, 2021 11:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юни 01, 2016 3:34 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza 2.0
Телефон: 0898831186
Рейтинг: 180
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Biankonero написа:
За гуми и джанти и аз ще препоръчам един много добър специалист - МОНИ Гуми - казва се Симеон, тел. 0896813983, намира се в Обеля, ул. Акад. Дмитрий Лихачов 8. Само с това се занимава и когато нещо "не става" другаде - баланс, изправяне на джанта и т.н. - опитайте при него. Аз от как се помня другаде не съм ходил за гуми и джанти, въпреки че ми е доста далеч като местоположение.


Мони е перфектен, от двадесет години ходя при него, въпреки, че от десет години ми е на другия край на София.

Сря Юни 02, 2021 6:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 7:26 pm
Мнения: 54
Местоположение: Ловеч
Автомобил: OutBack 2002 AT
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Едно голямо благодаря на Краси от Плевен за добре свършената работа! Отношението към клиента е пракрасно! Препоръчвам! :bow:
 30

Чет Юни 03, 2021 8:36 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Краси е номер 1 ,днес ни оказа съдействие за закупуване на една импрезка в Плевен ,и се наложи да смени експресно накладките и единия супорт на Форито с което отидохме ,че по пътя застъргаха зверски спирачките... :bow:

Пет Юни 04, 2021 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 26, 2018 6:54 pm
Мнения: 88
Местоположение: Пловдив
Автомобил: '08 Outback H6
Рейтинг: 154
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Един огромен плюс от мен за Павлин и екипа му. Бях преди месец за реглаж на клапани и смяна на вериги и още не мога да си позная колата. Много е писано за него и едва ли ще кажа нещо ново, но Павлин определено е професионалист и си разбира от работата. Дано повече хора започнат да показват подобно отношение заниманията си. Поздрави!

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Чет Юни 24, 2021 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Апр 11, 2021 11:40 am
Мнения: 11
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Искам да изкажа огромните си благодарности на DК performance - Дани (София кв.Обеля ул.Илия Георгов 0888146602), за направения основен ремонт на двигател на моето Субару, макар и малко закъснели!

Много благ човек! Винаги ме посрещаше с усмивка и настроение и ми обръщаше внимание, както да ми разкаже, покаже и обясни за ситуацията на моето проблемно возило, така и да ме разсмее с някоя свежа история! Колата прекара около 2 месеца в неговия сервиз и през това време, пращаше снимков материал и подържаше връзка с мен за всичко свързано с колата - проблеми, напредък по ремонта, какво е изникнало и какво остава да се свърши.

Препоръчвам на 100%! Благодаря отново!

Пон Авг 09, 2021 10:10 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Дек 24, 2020 12:39 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Forester 2.0xt 2004
Телефон: 0887064312
Рейтинг: 80
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Искам да изкажа специални благодарности към Краси от Плевен - по-миналата събота след 18:00 ч. аварирах в гр. Плевен (живея в София), намерих контактите му от ФБ групата и той се отзова за отрицателно време (дойде за <5 мин.), изчака с мен (близо 2 часа) пътната помощ към сервиза, отвори (събота вечер) и извърши ремонт. Даде си личното време, за да ми помогне :bow:
Отношението беше супер приятелско - човека е много голям пич! =D> Научих от него и много интересни неща за тежкия Off-road :D
Краси, RESPECT! Благодаря ти за всичко и се радвам, че се запознахме! :bow: :bow: :bow:
п.с. Тази В13-ка бая върви за атмосферна :D

Подробности по повредата:
Колата - Forester SG 2.0XT - започна да загрява прогресивно и все по-лесно. Започна да изпуска антифриз около дебелия маркуч на радиатора, но не се виждаше явен проблем - многократно го оглеждах. Изглеждаше като да пропуска от скобата - отдушник на полу-кипналия антифриз. Краси дойде и установи, че не отваря големия кръг и диагнозата беше отказал термостат. В сервиза разполагаше с наличен оригинален и го смени, след като колата беше здравословно изстинала (за да щади двигателя).

За нещастие, като напълни системата, се оказа че отново не отваря големия кръг и вече е трайно разхерметизирана. Започна ясно да се вижда цепнатина в пластмасата на радиатора над големия маркуч, която беше станала толкова голяма, че не можеше да карам до София, дори с доливане на течност по пътя. По-рано изобщо не се виждаше радиатора да е спукан.
Разбрах от къде е изчезвал антифриза вече месеци наред, а не можеха да установят къде изпуска при двукратно оглеждане в сервиз.

Нямаше от къде да вземем нов радиатор, а доставки в събота вечер или в неделя за Плевен няма (къде ли има).
Поради абонамента ми към СБА, пътната помощ до София не беше проблем, но Краси показа изключителна загриженост и готовност да направи всичко, което можеше. Даже после се обади да разбере дали сме пристигнали в София с пътната помощ.
П.С. не искаше да му платя за работа, а само термостата.
Определено в гр. Плевен, това е белият сервиз за Субару - ул. Г.М. Димитров 121, 0877185454 - Краси.

В крайна сметка, до ранния следобед в понеделник, колата беше отремонтирана с нов радиатор в SubaruLand, а в случая нямаше предварително записан час. Там поддържам автомобила в момента - намира се на 5 мин. от вкъщи и ми е удобно, а момчетата доста добре си вършат работата, доволен съм. Благодарности и на тях! :good:

Поздрави и безаварийно! :)
 80

Съб Авг 21, 2021 1:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юни 29, 2021 1:54 pm
Мнения: 135
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
+1 за Субару Моторс. Oсвен, че свършиха работата бързо и качествено, бяха много любезни, а накрая по някаква причина решиха, че няма да ми вземат пари :shock: , въпреки че бяхме уговорили сумата предварително. А и ме кефи политиката им да издават колите измити. Сега докато го пиша неверникът в мен се чуди дали не са счупили нещо и затова да са ме изпратили по живо по здраво ROFL , но засега всичко изглежда наред. Голямо благодаря!

Пет Яну 07, 2022 5:39 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 11:00 pm
Мнения: 168
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT,VTD/09
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Препоръчвам Smart Repair https://www.smartrepair-bg.com/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/ за ремонт на джанти и боядисване в София. Момчетата са много коректни и точни и действат в срок. Направиха почистване от корозия на джантите и последващо боядисване (не прахово) и лак на 2 броя джанти и резултата е :good:

Пон Окт 24, 2022 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор