Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:43 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Liv написа:
С двете ръце за Владо Витанов 0888 346 376 като стане въпрос за неща по ел. инсталацията.
http://www.bgmaps.com/link/B5BD2FF49B55 ... 10D016F2FD
Жълта триетажна сграда, срещу "Търговска Лига". Отбивката е в дясно като се идва от "Симеоновско шосе" по "Г.М. Димитров" по посока КАТ.

Ходил съм със Ситроени, със на жената Опелчето, и т.н.
Ще дам пример за Корсата последния път - не светеше единия мигач, а крушката беше добре.. Рови, гледа, лепи цокъла със смола.. оправи го, взе 5 (!!!) лева ... Имал съм казуси по ел. системата дето са минавали безуспешно през няколко майстора, а той се е справял.
Последно - гледам, че е писал на сервиза си и ремонти по окачване, силови агрегати и т.н. - за тях не мога да коментирам, никога не съм го ползвал за нещо различно от жичкаджийски истории..

Днес 12.06 бях в този сервиз за да ми струговат ремачните щайби на компресора (свиреше) сега няма проблем, но времето ще покаже ??????????????????

Вто Юни 12, 2012 1:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 12, 2012 2:22 pm
Мнения: 148
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH 2.0 MT
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
RASHEV написа:
Днес 12.06 бях в този сервиз за да ми струговат ремачните щайби на компресора (свиреше) сега няма проблем, но времето ще покаже ??????????????????


Мда, кажи после какво е показало времето, та да знам дали може да му се има вяра и за други (не-жичкаджийски) неща

Пон Юни 18, 2012 10:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Вече седмица няма цвилене от ролки, охлаждането е по-добро от очакваното (допълва с фреон и масло системата) за мен МНОГО ДОБРЕ си свърши работата цената - народна под 90 лв. :bow: остава да :drunk:

Пон Юни 18, 2012 11:07 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 16, 2010 6:58 pm
Мнения: 414
Местоположение: Перник
Skype: gatohato
Автомобил: SUBARU Legacy 2.2 GX, Outback H6
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Колеги, преди няколко дни си монтирах газов инжекцион при Любо от Перник и трябва да ви кажа, че съм повече от доволен от поведението на колата и разхода (доколото успях да го засека). Любо е много печен и всичко си ми обясни най-търпеливо, понеже аз съм бос по тези въпроси... :) Препоръчвам го за колегите от Перник. Сервизът му се намира до автогарата. :good:

_________________
Legacy 2.2 GX 4WD '91
Outback '01 H6

Нед Юни 24, 2012 10:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2011 9:30 pm
Мнения: 20
Местоположение: Hadjidimovo
Автомобил: SUBARU impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз горещо препоръчвам ЛЮБО ОТ ЛЮЛИН!!!Вчера бях там и съм много доволен. Много са точни и коректни даже и пари не ми взе за прегледа на субарото!!!

Вто Сеп 25, 2012 4:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://www.subaruserviz.com/ ;)

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Сря Сеп 26, 2012 6:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 4:29 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
Skype: ivodanov
Автомобил: Outback 3.6R B14
Телефон: 0899907501
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:good: :good:

Сря Сеп 26, 2012 3:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2012 8:00 am
Мнения: 9
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 3
Нов фен
Отговори с цитат
Две ръце горе за Любо Тайъръс. За малко да се откажа от марката заради всички останали майстори през, които минах вкл. Митко Субару-то. Заради последния правя втори ремонт на лагер на главина в рамките на 3 месеца.
 3

Нед Окт 07, 2012 9:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Think. Feel. Drive.

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:36 pm
Мнения: 1844
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Pacone 4X4 написа:
http://www.subaruserviz.com/ ;)


Колеги, горещо препоръчвам Любо, много точен и коректен! :good:
Да не забравя да похваля и Пацоне! :bow:

_________________
If in doubt, FLAT OUT!

Сря Окт 17, 2012 8:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сервиз/магазин за смяна на масло на двигателя (може би да сменят и на диференциали) - в София, в кв.Изток /до подлеза на парка пред КАТ/.
За втори път сменям маслото на Аутбека там и съм много доволен. =D> Механикът е пич, работи експедитивно и точно. Показа ми, че са оборудвали и помещение за смяна на масла на автоматични скоростни кутии! Не се чака много и сервизът е чист. Отработеното масло събират в цистерна и го ползват за отоплението на сградата си! :idea: Препоръчвам!
Смяната на маслото и филтъра (с мои "материали") - 10 лв. Подарък - 2 пакетчета тоалетни кърпички! :)

Сря Окт 31, 2012 11:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 12, 2011 11:22 pm
Мнения: 63
Местоположение: Севлиево/Варна
Автомобил: Subaru Legacy 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Обслужих Субаруто в Габрово,сервиза на Кия и Субару.Доволен съм.От управителя до монтьора са коректни.Момчето което прави моята кола-Жоро е много точен.Каквото го попитах по колата търпеливо ми обясни и показа.Там бачка на отделен подемник Десо от Габрово,специалист пастиране и полиране.Запознах се с него и скоро ще закарам колата да я бутне. :) :) :)

_________________
SUBARU--->FEEL THE MAGIC

Чет Ное 01, 2012 9:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 6:08 pm
Мнения: 338
Местоположение: Гр.Плевен
Автомобил: Субару ХВ, Витара,Мерцедес Виано
Телефон: 0898528707
Рейтинг: 5
Разчитай на мен
Отговори с цитат
dino написа:
Аз горещо препоръчвам ЛЮБО ОТ ЛЮЛИН!!!Вчера бях там и съм много доволен. Много са точни и коректни даже и пари не ми взе за прегледа на субарото!!!

:good: И при мен така,Любо е изключително различен от понятието майстор на автомобили ,най малко час загуби за диагноза/щях да сменям ремък и ролки,но изкочи и друг проблем-смяна гарнитури на главите/,пича ме почерпи кафе,побъбрихме,каза ми какво ще трябва да си купя за ремонта и всички подробности до стотинка.Прави ми тестове за газове в антифриза,свали кората,огледа за течове и пр. и знаете ли какво,не ми иска и стотинка за това =D> Нямам думи,БРАВО :good: :bow: :good: :good: :good: :good: :good:

Пет Ное 02, 2012 7:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2012 8:02 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
Автомобил: Outback H6 2008
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Гената написа:
dino написа:
Аз горещо препоръчвам ЛЮБО ОТ ЛЮЛИН!!!Вчера бях там и съм много доволен. Много са точни и коректни даже и пари не ми взе за прегледа на субарото!!!

:good: И при мен така,Любо е изключително различен от понятието майстор на автомобили ,най малко час загуби за диагноза/щях да сменям ремък и ролки,но изкочи и друг проблем-смяна гарнитури на главите/,пича ме почерпи кафе,побъбрихме,каза ми какво ще трябва да си купя за ремонта и всички подробности до стотинка.Прави ми тестове за газове в антифриза,свали кората,огледа за течове и пр. и знаете ли какво,не ми иска и стотинка за това =D> Нямам думи,БРАВО :good: :bow: :good: :good: :good: :good: :good:


И аз ходя при Любо от известно време и съм много доволен. Харесва ми, че е супер методичен. Оглежда колата от всякъде - последователно, казва ми, какви са му забележките по колата и как можем да ги оправим - сътоветно и за какви пари.
Няколко пъти ходя за оглед само за да ми намери от къде имам теч по двигателя. Губи си времето няколко пъти да сваля кората да пръска с обезмаслител, а не ми е взел и стотинка за прегледите. Накаря се оказа една дреболия, която подмени и вече нямам теч, а ми взе няква смешна сума. На други места превантивно взимат едни пари сменят всичко и т.н, Любо прави точна диагностика и прави само каквото е необходимо.
Изключително коректни и готини хора са Любо и Пацо(Pacone4x4). Много човешко отношение, много добри майстори, имам им пълно доверие да ми правят колата.
Някои се притесняват, че нямало части за субару. Миналата седмица ми сменяваха някъв о-пръстен. Вечерта Пацо го поръча от варна и следващия ден сутринта Любо го смени.
Мога само да се радвам, че попаднах на този сервиз.

Пет Ное 02, 2012 10:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 07, 2012 10:02 pm
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
сори ако е тъп въпрос ама се опитвам да подредя малко инфото за сериозните сервизи в София. От това дето четох по форума ми изглежда да са 3:

- Lubo Tires (Любо Субару) Люлин, бул. Царица Йоана 160 (до Била) subaruserviz.com, 0887 520 985, 0878 700 287
- бившия сервиз "Вилхем Пик", в кв. Захарна фабрика (адрес? тел?)
- MITAKA performance service, София, шосе Банкя 3, 0888 544 999

Нещо да съм объркал? Други има ли? Пак повтарям - опитвам се да разбера кои се занимават сериозно със Субару... то масло и накладки всеки ще ти смени, тук говорим за тия дето да правят наистина сериозни ремонти...

Пет Ное 09, 2012 10:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Мнения: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Рейтинг: 162
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Реално погледнато, винаги съм се чудил защо хората си сменят сервиза след като сменят марката, при положение, че са доволни? В края на краищата, все са коли. Ако ти е читав майстора и му имаш доверие, че не те лъже, няма нужда да го сменяваш с някой, който да те лъже за това или онова сменено нещо, което не е и да те претупва, само щото бил фамозен специалист.
Ако все пак държиш - две ръце за Любо! Рядко готин пич, а в комбина с Пацо - супер тандем.

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.
 13

Пет Ное 09, 2012 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
six_stars написа:
Реално погледнато, винаги съм се чудил защо хората си сменят сервиза след като сменят марката, при положение, че са доволни? В края на краищата, все са коли. Ако ти е читав майстора и му имаш доверие, че не те лъже, няма нужда да го сменяваш с някой, който да те лъже за това или онова сменено нещо, което не е и да те претупва, само щото бил фамозен специалист.
Ако все пак държиш - две ръце за Любо! Рядко готин пич, а в комбина с Пацо - супер тандем.


+1 :beer:

п.п последните 2 седмици се виждам повече с тях, отколкото с родителите ми :giggle: :cool:

Пон Ное 12, 2012 9:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
+1 :beer:

п.п последните 2 седмици се виждам повече с тях, отколкото с родителите ми :giggle: :cool:


:giggle:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Чет Ное 15, 2012 7:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 6:08 pm
Мнения: 338
Местоположение: Гр.Плевен
Автомобил: Субару ХВ, Витара,Мерцедес Виано
Телефон: 0898528707
Рейтинг: 5
Разчитай на мен
Отговори с цитат
В понеделник съм при момчетата,ще правим лека профилактика:ангренаж,гарнитуки,туй-онуй,после ще пиша . ;) Имам им абсолютно доверие,защото отзивите сериозно говорят за професионализма им =D> :hello:

Чет Ное 15, 2012 8:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 12:54 pm
Мнения: 14
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги,
а дали при Любо в сервиза му се занимават с ремонти по ламарината.
Имам удар на двата предни калника и бронята и си търся сервиз.

Благодаря.

Съб Ное 17, 2012 8:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Metodi Kostov написа:
Колеги,
а дали при Любо в сервиза му се занимават с ремонти по ламарината.
Имам удар на двата предни калника и бронята и си търся сервиз.

Благодаря.


Не, но ще те насочат към добър специалист :good:

Съб Ное 17, 2012 12:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор