Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:42 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
При тях не потъваш в дълбоки води :good:

Чет Май 23, 2013 1:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 26, 2011 6:28 pm
Мнения: 205
Местоположение: Gorna Oriahovitsa
Автомобил: Legacy diesel
Рейтинг: 59
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, искам да споделя добро впечатление от Митака. Карам Легаси 2010, дизел и бях в сервиза. Доволен съм и от работата и от цените. Смятам, че си разбират от работата и са коректни.

Вто Юни 04, 2013 5:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 11:37 am
Мнения: 1886
Местоположение: София
Skype: JBLmusic
Автомобил: Impreza3.3 Impreza H6T Subaru SVX
Рейтинг: 622
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Искам да изкажа искрените си благодарности към фирма Субару Партс за взаимната ни работа до момента с оригинални части. Надявам се и за напред да имат все така добри отзиви. Пожелавам им да се разрастват още и още , защото конкуренцията винаги е градивна.
Поздрави на всички!

_________________
1040 Subaru Workshop - Обслужване и поддръжка на Субару.
Тенчо Владев-0896404074

Сря Юни 19, 2013 11:19 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
1040 написа:
Искам да изкажа искрените си благодарности към фирма Субару Партс за взаимната ни работа до момента с оригинални части. Надявам се и за напред да имат все така добри отзиви. Пожелавам им да се разрастват още и още , защото конкуренцията винаги е градивна.
Поздрави на всички!


И за афтърмаркет стоки също... Благодаря им!!!

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Сря Юни 19, 2013 1:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 3:40 pm
Мнения: 577
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Impreza WRX
Рейтинг: 355
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хайде и аз да добавя нещичко.

Когато ми се наложи си пазарувам частите от STI.bg и не мога да се оплача нито от цени, нито от отношение, нито от обслужване. Никога не съм бил подвеждан за състоянието или наличността на търсената от мен част.

Относно сервиза също нямам забележки. Всичко е било в обещания срок и от дотук видяното - качествено и добре свършено.


P.S. Нека никой не приема мнението ми като реклама (както четох на предишни страници). Всички, които ме познават знаят, че не бъркам приятелските отношения с бизнеса и не бих заложил собственото си име само за да угодя някому.

_________________
Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е гот - това е чалга!

Вто Юни 25, 2013 8:47 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 25, 2012 7:40 am
Мнения: 454
Местоположение: София
Автомобил: TDI
Рейтинг: 140
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да похваля Любо и Пламен и да им благодаря за мигновената реакция, благодарение на което ще мога утре да пътувам със Субито за морето.

Другото положително нещо е, че си взеха бележка от някои пропуски при ремонта ми миналият месец, взели са нужните мерки и очевидно се вижда желание да се вслушват в мнението на клиентите си, което е рядкост на нашите ширини. Безгрешни хора няма, хубаво е когато се учим от грешките си.

Пожелавам им занапред да имат още повече доволни клиенти, защото както казах на Пламен - не са много Субару сервизите в Бг и би било добре все пак да има места, където тази марка да може получава подобаваща подръжка:smile:

Чет Юли 18, 2013 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 25, 2011 11:13 am
Мнения: 63
Местоположение: София
Автомобил: Forester
Рейтинг: 34
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Искам да кажа няколко добри думи за Краси (Агента). Отскоро карам Субару и днес реших да намина покрай него, тъй като живея наблизо - очакванията ми бяха, че ще ме претупа набързо като клиент /нещо съвсем тривиално и в реда на нещата за БГ реалността/. Нищо подобно. Макар и да бях отишъл за предполагаем проблем, който в последствие се оказа несъществуващ, останах очарован от вниманието и времето, което отдели за да провери дали всичко е наред. Рядко точен пич с приятелско отношение, който наистина се стреми да ти помогне и от когото човек може да научи много. Незаслужено малко е споменат в тази тема!
 4

Сря Авг 07, 2013 1:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Краси от скоро работи самостоятелно, знам ,че е съвестен и беше въпрос на време да се отдели. Пожелавам му много усърдие, търпение, постоянство, останалото ще ще дойде при наличието на предните три. УСПЕХ!

Сря Авг 07, 2013 8:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 25, 2012 7:40 am
Мнения: 454
Местоположение: София
Автомобил: TDI
Рейтинг: 140
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Успех и от мен. Мисля и аз някой път да се възползвам от услугите му.

Сря Авг 07, 2013 9:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 9:49 am
Мнения: 6
Местоположение: Русе
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги :hello:
В най-скоро време мисля да заприходя една Impreza. Интересува ме къде има читав сервиз на Subaru в Русе,Велико Търново и Габрово. Поровичках се из форума,но не успях да намеря отзиви. Всъщност за Габрово разбрах,че има в началото на града,но за Русе и Велико Търново ... :dontknow: Ще съм благодарен,ако някой от колегите сподели!

Сря Окт 02, 2013 10:40 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 25, 2012 7:40 am
Мнения: 454
Местоположение: София
Автомобил: TDI
Рейтинг: 140
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Всеки читав сервиз ще ти свърши работа. Субару са коли като всички останали, дори смея да твърдя, че обичайните ремонти по тях се правят по-лесно от при доста други марки.

Виж, ако имаш да правиш нещо по железата на мотора - там си има специфики и е добре да пипа човек, на който не му е за първи път, боксера си има особености. Не че това е винаги гаранция за успех...

Сря Окт 02, 2013 2:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 9:49 am
Мнения: 6
Местоположение: Русе
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря ти колега :beer:

Сря Окт 02, 2013 7:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 20, 2013 2:27 pm
Мнения: 3
Skype: dolly_panova
Автомобил: Субару Аутбек 3.0 Н6
Телефон: 0887624119
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След преглед и сервизно обслужване в ЛЮБО ТРЕЙД сервиз ... минах 3000 км до Русия!!! По пътищата могат да ти изпаднат пломбите, но количката не гъкна!!! Благодаря ви, момчета!!!

Сря Окт 16, 2013 10:55 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Достa проблемчетa премaхнaхме,рaдвaм се че сте пътувaли безaвaрийно...

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Пет Окт 18, 2013 4:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
+ от мен за момчетата от Пипон Тунинг (xektor).
боядисваха ми джантите като бяха отзивчиви, коректни и разбрани.
Остраниха забележките които имах първият път когато ходих. :respect:

Само да бяхте и някъде в цивилизацията :D

Пет Ное 15, 2013 11:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 30, 2009 8:24 am
Мнения: 203
Местоположение: София
Автомобил: Outback B13
Рейтинг: -24
Кофти...
Отговори с цитат
И аз да ги похваля Любо и Пламен,често им досаждам и винаги съм доволен.
Във вторник сутрин вкарвам за леко ремонтче и съм спокоен,че колата ще е при сериозни хора :good:

_________________
2007 Subaru outback B13

Сря Дек 18, 2013 2:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 9:54 am
Мнения: 93
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Добре де ... 5 страници мнения за сервизи и нито един за Пловдив .... за Пловдив, а не за Рударци .... бързо казвайте някой надежден, че ми предстои оглед на кола там .... :idea: :beer:

Пон Яну 06, 2014 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Icetto написа:
Добре де ... 5 страници мнения за сервизи и нито един за Пловдив .... за Пловдив, а не за Рударци .... бързо казвайте някой надежден, че ми предстои оглед на кола там .... :idea: :beer:


viewtopic.php?f=10&t=6332

Пон Яну 06, 2014 9:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 9:54 am
Мнения: 93
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
balbeck написа:
Icetto написа:
Добре де ... 5 страници мнения за сервизи и нито един за Пловдив .... за Пловдив, а не за Рударци .... бързо казвайте някой надежден, че ми предстои оглед на кола там .... :idea: :beer:


viewtopic.php?f=10&t=6332

златен! :beer:

Пон Яну 06, 2014 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Пет Яну 10, 2014 9:13 pm
Мнения: 2
Автомобил: subaru-autbak
Телефон: 0895606991
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
здравейте,аз съм от пловдив и съм ново попълнение във вашият клуб.Имам молба към вас,някой можели да ми помогне .Имам субаро аутбек 2500 куб.от 2001 или 2002 година и имам проблем с него . на бензин се форсира до 5000 оборота а газ до 3000 оборота и не може повече . като го карам не може да вдигне повече от 80 км.и като че ли не може да превключи 4 скорост.Реди 1.2 и 3 и на 3000 оборота започва да се форсира и неще да върви .
какъв може да му е проблема . Смениш свещи. кабели и температурен датчик и нищо не става.Ако може помогнете ми или при кого да отида да го погледне .газта играе ли някаква роля.

благодаря ви.

Съб Яну 11, 2014 8:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор