Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:07 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Днес ми се наложи да мина преглед на колата. Отидох в ГТП на 4-ти километър. Прегледа беше истински, измериха вредни емисии както трябва и т.н. Отделно ми беше направена отстъпка като член на Суби форума. Браво! :beer:

Сря Ное 13, 2019 1:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 02, 2018 4:41 pm
Мнения: 56
Местоположение: Варна
Автомобил: Оpel Vectrolet, Outback 2,5 '10
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги,
Може ли съвет къде във Варна могат да ми закачат DRL модулче?
Купих си едно с идеята сам да си го закача, но за пореден път се убеждавам, че електричеството е черна магия за мен :D

Чет Ное 28, 2019 3:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 02, 2018 5:34 pm
Мнения: 41
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Outback 3.6
Рейтинг: 64
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На мен модула за дневни светлини ми го слага едно момче в Цветния, но аз и модула си купих от него. Има обява в ОЛХ, май една Тойота му излизаше в обявата, да се ориентираш, ако решиш да го потърсиш.

А това е:

https://www.olx.bg/ad/avtomatichni-dnev ... 144d84f763

В Левски било, блоковете срещу Била по спомени. Момчето работи като електричар в сервиза на АМК.

Пет Ное 29, 2019 1:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 11:00 pm
Мнения: 168
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5 AT,VTD/09
Рейтинг: 47
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз искам да споделя доброто впечатление и да препоръчам магазин BalkanParts - оригинални авточасти за японски автомобилиhttp://balkanparts.bg/. Имах голяма одисея с моите фарове и след множество проучвания за възможност за доставка,цена и срокове на оригинални части (ОЕМ) останах приятно изненадан от офертата която ми предложиха и съответно се възползвах. Сроковете бяха в рамките на седмица :good: човек да не повярва . Цените бяха повече от добри и има специални отстъпки ( и то не малко) за хора от Subaruclubbg :bow: Имат удобен паркинг за клиенти на магазина.
Човека от BalkanParts е много готин и приятелски настроен =D> и също голям фен на Subaru WRX STI :sti:
Със сигурност бих се възползвал отново при необходимост.

Сря Дек 11, 2019 10:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 02, 2018 4:41 pm
Мнения: 56
Местоположение: Варна
Автомобил: Оpel Vectrolet, Outback 2,5 '10
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nelsky написа:
На мен модула за дневни светлини ми го слага едно момче в Цветния, но аз и модула си купих от него. Има обява в ОЛХ, май една Тойота му излизаше в обявата, да се ориентираш, ако решиш да го потърсиш.

А това е:

https://www.olx.bg/ad/avtomatichni-dnev ... 144d84f763

В Левски било, блоковете срещу Била по спомени. Момчето работи като електричар в сервиза на АМК.


Благодаря за инфото, колега. 40 мин отне процедурата. Модулчето го инсталира в кутията на бушоните- запоени и изолрани кабели. Отделно реши проблем с плафона в багажника без допълнително заплащане.
Препоръчвам

Сря Дек 11, 2019 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2012 1:12 pm
Мнения: 198
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK H6 `02
Рейтинг: 61
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз категорично ще препоръчам колегата Илиан /paintmaster/ - viewtopic.php?f=10&t=26755&start=0

Работата си свърши с ювелирна прецизност по проблем от специфичен характер, с който никой от тези с претенции за "профи" не се справи смислено. Отделно е запознат с тънкостите по марката, а реглаж ходова част му е перфектен. Цените му са напълно адекватни и конкурентни.
Съжалявам, че не съм го познавал от по-рано - да съм спестил няколко хилядарки до сега!

Съб Дек 21, 2019 9:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 24, 2014 3:39 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 manual
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
От месеци ми се ще да напиша нещо по темата и все се отказвам...
В момента карам второ и трето Субару. В квартала без да го правим нарочно се случва да паркираме и трима един зад друг, на където и да погледнеш се ще видиш някое паркирано и на работа са доста популярни.

Чувал съм "осанна" и "разпни го" и за всеки един от белите сервизи в София.
Примерно супер доволен... бях... от място, където колега ми каза че няма да стъпи повече. А любимия му сервиз определено се изгаври с мен както отидох.

Осъзнавам че всеки си има лошите дни, изцепките и фаловете, но понякога просто виждаш как решават че си идиот защото си решил да платиш на специалист да свърши нещо лесно, но несвойствено за теб. Може да решат на теб специално да ти вземат тройно спрямо комшията за същото нещо преди месец. ОК. Обаче когато се озовеш в опасност на пътя щото специалиста е решил че освен накладки (понадута цена) ще ти се плащат и дискове или преди смяната на съединител не е лошо да ти попочиства няколко пъти помпа само мааалко по-скъпо от нова такава със смяната, прави му се rebuild на двигател заради заминал датчик детонации и т.н., нещата вече не са ОК.
Бели, бели... универсално бял всъщност няма. Има бял са някого, но с друг човек (особено ако не разбират че се познават) за същите неща на същото място, положението може да с доста черно. Като се заослушва колега или съсед за първо Субару и пита къде да се зачисли (за преглед поне май всичките са ОК... освен ако не решат че колата е прекалено евтина и не им се занимава с нея), вече не е "това е мястото!", а "аз ходя там, Пешо ходи другаде...". Наистна ми е интересно какво би се случило, ако почнем да и менкаме колите за посещения в сервизи :D. Жалко, но това е положенито.

Апропо в София поне Субару вече не е чак такава екзотика и повечето сервизи се справят нормално както с всяка друга кола за не много специализирани проблеми. Аз лично след срещнато на няколоко пъти безпричинно тъпо отношение за смяна на консумативи ходя другаде.
Не казвам че трябва да се избягват белите сервизи или че принципно са зле. Просто при съмнение човек е добре да има предвид че може и да е прав.

Нед Яну 12, 2020 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 26, 2017 12:30 pm
Мнения: 28
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH/MT 2008
Телефон: 0889918044
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
bobi161 написа:
Аз категорично ще препоръчам колегата Илиан /paintmaster/ - viewtopic.php?f=10&t=26755&start=0

Работата си свърши с ювелирна прецизност по проблем от специфичен характер, с който никой от тези с претенции за "профи" не се справи смислено. Отделно е запознат с тънкостите по марката, а реглаж ходова част му е перфектен. Цените му са напълно адекватни и конкурентни.
Съжалявам, че не съм го познавал от по-рано - да съм спестил няколко хилядарки до сега!

Би ли споделил, какъв проблем е отстранен?

_________________
Поздрав!

Пон Фев 03, 2020 11:14 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И от мен един голям плюс за Тенчо и 1040 сервиза - добър човек и добър специалист и професионалист.

Нед Фев 09, 2020 7:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Още един доволен клиент от сервиза на Краси - "Субаруленд" в София.
Момчетата свършиха добра работа по обслужването на колата (смяна на ремъци, ролки, водна помпа и термостата). Почистиха дебитомер и мотора, всичко в срок на договорената цена!
Поздравления! :good:

Пон Авг 03, 2020 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Мар 02, 2019 7:22 pm
Мнения: 12
Рейтинг: 35
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Аз също препоръчвам сервиз 1040 на Тенчо в София. Много добре профилиран за марката, коректно и професионално отношение ! Смених масло в четиристепенен автомат на машина при него. Отделя нужното внимание, оглежда чудесно колата и дава съвети !

Съб Окт 03, 2020 11:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 12:21 pm
Мнения: 457
Местоположение: Burgas/Smolian
Skype: Anton Dimov Yankov
Автомобил: XV 2018 1.6Comfort AT
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, напоследък много не пиша във форума но вече след като 10 години карам субару в Смолян ,мога да препоръчам сервиз за марката в града. Намира се в сградата на СБА в Смолян,момчето се казва Ники тел.0878 43 5245 .Ремонтира всичко по субару ,кадърно и качествено, много разбрано момче и е фен на марката.Вече няколко пъти му ползвам услугите ,и смятам и занапред да е така.
Между другото за пръв път ми се случва ,някой да ми издаде касова бележка в сервиз,че и ме пита и фактура дали искам.Не че ми трябват но за мен това е знак на отношение към работата.
 30

Пет Дек 04, 2020 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
За много години на всички колеги, които знаят и умеят да се грижат за нашите автомобили - бъдете здрави!
И един голям плюс за сервиза на Любо в Люлин - целия екип са страхотни професионалисти!

Пон Яну 04, 2021 10:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 09, 2018 7:50 am
Мнения: 40
Местоположение: Ямбол
Автомобил: FORESTER (SG)
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
+1 за Любо сервиз в Люлин.
Пича отвори на коледа заради мен и за 15 мин. ми шунтира прахосмукачката и др. работи.
Колата работи по-добре от преди! :bow:

Пон Яну 04, 2021 10:09 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 12, 2021 10:23 pm
Мнения: 35
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте! Малко по късно, но за информация. Сложих си стъкло на Норд Глас полско с подгрев на цена 280 лв. Аутбек 3000 2005 г Страхотна видимост и качество, използваха ми старото уплътнение( ново струва 40 лв.), майсторите бяха супер сръчни и опитни, дойдоха на място при колата. Цялото време беше 1ч и 10 м. . Препоръчвам с две ръце.
тел. 0878755066 Радослав За София и региона, не знам дали ходят по далече.

Съб Мар 27, 2021 1:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Апр 12, 2021 8:08 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 13
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги, за 18 страници не намерих нищо близо до гр. Разград - да препоръчате някой в тази част на България? Най-вероятно ще е за смяна на гарнитури - Outback H6 3.0 2002 година.
 3

Пет Апр 16, 2021 8:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, нашата страна е малка. Прескочи до Варна, има един -два сервиза. Направи надеждна диагностика и тогава взимай заключения за ремонта.
Относно сервизите, много пъти сме казвали - много сервизи, в които работят мислещи механици, могат да извършат диагностика. Сигурен съм, че и в Разград има такива.
Ако се нуждаят от помощ - има секция с ръководства за ремонт. Прегледай ги и им дай насока за да не се лутат. Но по тази схема - какво ти пречи и сам да диагностицираш? :)

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Съб Апр 17, 2021 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
След перипетии по баланс на гуми ( 2 неуспешни баланса в Примекс, 1 при Иван в Казичене ), случайно попаднах на сервиз ( отзиви има в БМВ и Опел форумите ), който знае за какво става въпрос и има желание да реши проблема.


Адрес - жк. Младост 3, отстрани на блок 368, човекът се казва Иван, телефон 0899 15 33 33.
Трябва да се звъни предварително, защото това не е основна дейност.

В моят случай балансът беше сложен заради вида джанта, а и явно второ качество Континентал Премиум Контакт 6, но това не е извинение за неуспелите други сервизи, особено Примекс, които дори и с машина Hunter нищо не направиха, защото явно не знаят как да я ползват и гледат само часовника за повече бройки.

След 3 часа работа с машина Hunter, използване и на специфични тежести, нещата станаха както трябва.

Качествена услуга от професионалист с желание за работа и коректно отношение.

PS: Не е достатъчно да има техника един сервиз - трябват знания, желание и внимание към детайлите.

Вто Май 25, 2021 6:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Vmax написа:
След перипетии по баланс на гуми ( 2 неуспешни баланса в Примекс, 1 при Иван в Казичене ), случайно попаднах на сервиз ( отзиви има в БМВ и Опел форумите ), който знае за какво става въпрос и има желание да реши проблема.


Адрес - жк. Младост 3, отстрани на блок 368, човекът се казва Иван, телефон 0899 15 33 33.
Трябва да се звъни предварително, защото това не е основна дейност.

В моят случай балансът беше сложен заради вида джанта, а и явно второ качество Континентал Премиум Контакт 6, но това не е извинение за неуспелите други сервизи, особено Примекс, които дори и с машина Hunter нищо не направиха, защото явно не знаят как да я ползват и гледат само часовника за повече бройки.

След 3 часа работа с машина Hunter, използване и на специфични тежести, нещата станаха както трябва.

Качествена услуга от професионалист с желание за работа и коректно отношение.

PS: Не е достатъчно да има техника един сервиз - трябват знания, желание и внимание към детайлите.
Още един глас за Иван. Не знаех, че отново работи, имаше си някакви проблеми човека и каза, че приключва и май ще се връща в САЩ. Не съм го посещавал от няколко години, ще трябва да мина, че имам известни вибрации от 120 до 140.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Вто Май 25, 2021 7:25 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 11:59 pm
Мнения: 228
Местоположение: Пловдив
Автомобил: XV 2.0 CVT 12"
Рейтинг: -15
Кофти...
Отговори с цитат
Живо и Здраво Съфоромци. Искам да изкажа Хиляди Благодарности за Павлин и сервиза му в Пловдив, разбира си от нещата, Много е Добър, :respect: :subaru_rulz: . Спести ми много пари и време за автомата на моето XV.
На другите сервизи, дилъри и т.н .диагностиката и предположенията за CVT-то бяха страшни !
:beer:

_________________
http://i212.photobucket.com/albums/cc56/lauta/P1030506.jpg
http://i212.photobucket.com/albums/cc56/lauta/P1030504.jpg
http://i212.photobucket.com/albums/cc56/lauta/P1030502.jpg

Сря Май 26, 2021 8:07 pm
Върнете се в началото
Профил YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор