Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:44 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юли 20, 2013 12:11 am
Мнения: 29
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Добри думи заслужава Наско - 08860 11525. Човека е много в час, не губи време, точен, коректен и много знаещ.
Сервиза се намира на доста зачукано място в София, кв. Модерно предградие, но както се казва си заслужава ходенето.
Справи се с проблеми от сорта ха надолу/ха нагоре на празен ход, странна работа на двигателя на газ и бензин, с които други хора не се справиха.
Оправи ми и разни странни шумове по ходовата част, които от доста време ме мъчеха и които пак бяха свързани с неща, които в други сервизи не ми казаха.

Чет Мар 24, 2016 10:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Viper написа:
Колеги някой сервиз в Русе, където са наясно със спецификите на субару?

В Мартен има, виж за кординати в темата.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Мар 25, 2016 6:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 6:36 pm
Мнения: 953
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback, MT
Рейтинг: 443
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Един + от мен за Тенчо Владев. Вече няколко пъти ходя при него и съм доволен!

Пет Мар 25, 2016 9:36 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 08, 2016 9:17 pm
Мнения: 4
Автомобил: 2,5 XT Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте
Един сервиз, от който останах изключително доволен е Subaruland (околовръстен път) в София. Нетипично за България не бяха разтягани локуми или измисляни несъществуващи проблеми с автомобила ми. Много точни и отговорни! Браво така се прави бизнес.

Нед Апр 10, 2016 7:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 11:02 am
Мнения: 132
Автомобил: Subaru Libero+Vivio
Рейтинг: 54
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Препоръчайте някои магазин, или сервиз за гуми от европа и колко струва доставката на 4 гуми че дори и с гумите ударих на дърво тука. Стана вече близо месец не мога да си намеря 4 еднакви но и читави гуми с дот не по стар от 2 години.

Чет Апр 21, 2016 12:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 01, 2016 7:13 pm
Мнения: 1
Местоположение: БЕЛОГРАДЧИК
Skype: M.Marinov5
Автомобил: Subaru LEGACY 2.0 ,125
Телефон: 0887169877
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги здравейте нов съм във форума и като говорите за сервизи кажете някой за Видин и Монтана.

Нед Май 08, 2016 9:22 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 9:56 am
Мнения: 36
Местоположение: Sofia
Автомобил: Subaru Forester 00' 2.0 AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И от мен един + за Тенчо Владев. Ходих за смяна на елементи по ходовата част. Супер отношение. Всичко си ми беше показано и обяснено спокойно и дословно. Препоръчвам с две ръце защото само толкова имам.
 15

Пон Май 09, 2016 7:10 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 24, 2014 3:39 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 manual
Рейтинг: 26
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Плевен?
Заглеждам две коли там и всъщност единственото което ме притеснява е че няма как да ги закарам на Любо.
Четох за ТОП КАР но човека продава Субару-та, ама не тези и имам резерви (не знам дали са основателни).

Имам малка обица на ухото след като взех от Плевен предишна кола. Ходих на преглед в сервиз, казаха ми че е перфектна и само едната биалетка е хубаво да се смени, а в София се оказа яко удряна почти от всякъде със сменени тенекии и радиатор (две години по-късно биалетката си беше още жива и здрава). Познават се явно хората.

Вто Май 10, 2016 10:18 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 9:49 am
Мнения: 6
Местоположение: Русе
Автомобил: Subaru Impreza
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз съм много доволен от:
Павлин от Пловдив
Миро от Варна
mimo13 от форума
Много коректни, добро отношение, компетентност и качество! :good:

Съб Май 21, 2016 5:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 9:56 am
Мнения: 36
Местоположение: Sofia
Автомобил: Subaru Forester 00' 2.0 AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лято иде, време е шибидасите да заработят отново. Тази седмица ползвах услугите на този човек. Много земен и директен. Казва си нещата каквито са си без да увърта и работи бързо.

Определено препоъчвам.

GSM: 0887 28 66 90
GSM: 0898 54 31 45
Адрес: гр. София ул. "Кортен" бл. 36
Сайт: vento.free.bg
Лице за контакт: Пламен

П.С. по-назад в страниците има колеги, които също са ползвали услугите му, но не знех как да копирам отговорите им.

Пон Юни 06, 2016 9:26 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Май 22, 2016 10:29 pm
Мнения: 116
Автомобил: Outback
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте,

Някой ползвал ли е услугите на Веко-оил & link и севриза им в гр. Габрово? Става въпрос за детайлен преглед при покупко-продажба на subaru outback? Предполагам може да им се разчита за преглед, все пак са официален представител/сервиз, до колкото видях... ;)

EDIT: попрочетох с търсачката на форума... изглежда, че има доволни колеги :)

Нед Юни 26, 2016 9:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 19, 2015 3:48 pm
Мнения: 17
Местоположение: София
Skype: No
Автомобил: Legacy '01 2.5 AT limited
Телефон: 0897362749
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
whoishrb написа:
Лято иде, време е шибидасите да заработят отново. Тази седмица ползвах услугите на този човек. Много земен и директен. Казва си нещата каквито са си без да увърта и работи бързо.

Определено препоъчвам.

GSM: 0887 28 66 90
GSM: 0898 54 31 45
Адрес: гр. София ул. "Кортен" бл. 36
Сайт: vento.free.bg
Лице за контакт: Пламен

П.С. по-назад в страниците има колеги, които също са ползвали услугите му, но не знех как да копирам отговорите им.


Колега, какъв беше проблема с твоя шибидах и на каква стойност беше ремонта?

Нед Юли 10, 2016 4:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 9:56 am
Мнения: 36
Местоположение: Sofia
Автомобил: Subaru Forester 00' 2.0 AT
Рейтинг: 81
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Счупен водач и силно замърсен механизъм. Деведесет лева ми струваше ремонта и отне 2 часа.

Сря Юли 13, 2016 6:30 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 5:14 pm
Мнения: 112
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0 TD 2011
Рейтинг: 18
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Давам моя глас за Субаруленд на Околовръстното в София. Нямам друг опит с тях, но ходих относно проблем свързан със странно скърцане при работещ двигател. В предишния сервиз (където колата ходи от 2г. на обслужване) ми казаха смяна на комплект съединител+маховик на цена около 2.500лв. В Субаруленд я качиха на стенд, въпреки че нямах записан час, а случайно минах и спрях там, и правилно намериха какво скърца - закъсана пластина която придържа гърнето към купето. Докато колата беше на стенд ми прегледаха и окачването по мое желание. Накрая не ми взеха никакви пари. Просто това е моя опит с този сервиз.

Нед Юли 17, 2016 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 16, 2016 4:28 pm
Мнения: 177
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback 3.0 H6 2004 + Vialle LPi
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате сервиз в Благоевград - дори и да не е специализиран за Субару, да е някой, за който има добри отзиви? Прегледах темата и пуснах едно търсене в търсачката, но нищо не изскочи.

Пон Юли 25, 2016 6:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Благодарности от мен за модовете и админите на форума, и по-конкретно за клубните карти, с която взех гуми с отстъпка от Диана , както и за тях самите тях(тва беше миналата зима)
:good: :respect: :race: :first: :bulgaria: :turbo: :subaru: :sti: :subaru_rulz:

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Пон Юли 25, 2016 7:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
www.fugo.bg с магазин в София на Сливница 108

Препоръчвам на всеки с проблем в алтернатор - поне аз за това ги ползвах. Алтернатор който беше носен във Францискуп, после в друг реномиран сервиз на ул.Симеон, на финала беше излекуван от Фуго.

Освен качествената работа, заслужават похвала за любезното, професионално отношение и за скоростта - занесох го сутринта в 09ч и следобеда беше готов.

Чет Юли 28, 2016 7:33 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 30, 2016 8:40 pm
Мнения: 15
Местоположение: София
Автомобил: форестър 2003 2.0х МТ
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Един голям + за STI сервиз. Вчера закарах един Форестър за основен преглед,който трая 1h.45м. Тези момчета разглобиха 1/3 от колата. Всяка една (даже дреболия) беше описана в карта и после показана на мен и продавача. Професионалисти :good: .

Съб Юли 30, 2016 3:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 29, 2015 11:19 am
Мнения: 219
Автомобил: пробита лейка
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Лъчо76 написа:
Един голям + за STI сервиз. Вчера закарах един Форестър за основен преглед,който трая 1h.45м. Тези момчета разглобиха 1/3 от колата. Всяка една (даже дреболия) беше описана в карта и после показана на мен и продавача. Професионалисти :good: .


Как ва е цената на тазьи услуга ?

Нед Юли 31, 2016 2:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 30, 2016 8:40 pm
Мнения: 15
Местоположение: София
Автомобил: форестър 2003 2.0х МТ
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
CANCEL написа:
Лъчо76 написа:
Един голям + за STI сервиз. Вчера закарах един Форестър за основен преглед,който трая 1h.45м. Тези момчета разглобиха 1/3 от колата. Всяка една (даже дреболия) беше описана в карта и после показана на мен и продавача. Професионалисти :good: .


Как ва е цената на тазьи услуга ?


50лв

Нед Юли 31, 2016 5:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор