Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:24 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 4:29 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
Skype: ivodanov
Автомобил: Outback 3.6R B14
Телефон: 0899907501
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://sti.bg/, купувал съм от там разни неща, дават отстъпка за членовете на форума. Имат и сервиз.

Пет Юли 29, 2011 8:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Технолинк /Анелия/ 028317479
Субару-моторс 029737780

Много от магазините за японски части по Симеон също продават и за Субару ;)

Пет Юли 29, 2011 8:47 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Съб Май 21, 2011 9:01 pm
Мнения: 29
Местоположение: Sofia
Автомобил: Subaru Impreza GC8 wrx
Рейтинг: -22
Кофти...
Отговори с цитат
Здравейте на всички Subaru маниаци!!!!
Нов съм в този прекрасен форум и искам да споделя добрите си впечатленията от сервиза на Sti.bg!!!
1.Безупречна работа и отношение към клиента =D>
2.Работят само с оригинални части =D>
3.Имат прекрасен офис,в който може да си уплътните времето(докато преглеждат автомобилът ви) като разгледате огромната гама от предлаганите от тях спортни стоки и Tunning аксесоари.
4.Механиците са млади момчета,които познават доста добре марката Субару,и бяха много любезни и търпеливи спрямо моите"най-вероятно глупави"въпроси :smt129

Доколкото съм запознат знам,че там се е преместил и магазинът на Sti.bg,имат и Автоморга за Subaru и общо взето се получава,че всичко за нашите автомобили е на едно място,което мен лично ме устройва,защото ми е омръзнало да обикалям по сервизи,автоморги и магазини!!!

Пожелавам много успехи на колектива и да вървят само напред и нагоре ,защото е хубаво да има повече такива сервизи и магазини като вашите.:sti: :sti: :sti: =D> =D> =D> :smt023 :smt023 :smt023

Вто Авг 09, 2011 10:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Авг 07, 2011 7:32 pm
Мнения: 2
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз вдигам ръка за STi.bg.Страшно са кадърни и най-вече честни.При тях отидох с диагноза турбина-така ми каза един друг" майстор" и аз се приготвих.Спокойно можеха да ми вземат едни пари и да си отида,но момчетата първо прегледаха пак колата и се оказа,че заради един прецакан wastegate щях да хвърля иначе здравата ми турбина.Така остатъка,който бях приготвил за турбо отидоха за други нещица ,които се купих от тях.А също така вече си имам и "custom short shift" който момчетата направиха от моята лостова система за по малко от 2 часа.Купих си и boost controler,защото както казах-турбинката ми излезе в много добро здравословно състояние.А момчетата са подготвили сами и състезателния автомобил Subaru Impreza на Калин Бенчев.Браво мочета.Успех.И да нямам проблем с колата(дано) скоро ще намина да Ви видя как сте:) :sti:

Пет Авг 12, 2011 8:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 10:40 am
Мнения: 202
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester 2.0X, SG9
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
И аз бях при тях веднъж и съм много доволен!

Пет Авг 12, 2011 10:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 9:51 am
Мнения: 46
Местоположение: Русе
Skype: gadjov
Автомобил: legasy 2000
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За колегите от Русе и региона горещо препоръчвам едно сервизче.Хората там естествено правят предимно немски и френски возила но това е логично защото те се трошат най- много. За мен се раздадоха направиха всичко възможно за експресна смяна на съединител от днес за утре и то на много добра цена .
Сервиза на Кокича го знаят повечето хора на ул.Червен 10 в Русе се намира .
Това което ми направи приятно впечетление е ,че ако неможе да направи нещо си казва човека не те мотае само ,за да ти дигне някой лев

Пет Авг 12, 2011 4:04 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Вчера в определеното време за ремонт/лепене/на челното ми стъкло пристигна "delusion" и много акуратно и професионално отстрани проблема в двора ми.
Мойте уважения и благодарности.

Нед Сеп 25, 2011 7:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 13, 2009 8:36 pm
Мнения: 30
Местоположение: Генерал Тошево
Автомобил: аутбек 2019 g
Телефон: 0888983813
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
:sti: И от мен.Много си разбират от работата момчетата. :smt023 :smt023 :smt023 И най-важното много готино отношение към клиента. =D> Дори накрая ми измиха колата за да нямала пръсти по нея. :sti: :sti: :sti: :smt136

Пон Ное 21, 2011 6:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 6:46 pm
Мнения: 1100
Местоположение: София
Skype: xxx
Автомобил: Legacy 2,0 AT
Телефон: 0889808309
Рейтинг: 308
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Изключително съм довлен от услугите на Любо - 0887520985 - сервизът му е в Люлин бул.Царица Йоана след кръстовището с Била .
Невероятно коректни цени на услугите !
Продават и монтират и гуми.
Проблемът ми бе неравномерна работа на двигателя,след всички "експерти" при който бях всевъзможни диагнози(та датчици ли не бяха,та незнам какво си).Обясних му и на него за проблема,реши да започне от не добре зацепен ангренажен ремък(а бях го сменил преди 7000км !!!).Оказа се прав,от едната страна белезите на ролките ОК а от другата разлика с един зъб + това не бяха сменили и обтяжната ролка(а тя бе с луфт а е платено за чисто нова !!! ).

Голямо благодаря на Любо !!!

_________________
http://www.dek.bg/main.php

Чет Дек 08, 2011 7:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
+1 :smt023 за Любака...жеУезен :D

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Чет Дек 08, 2011 10:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 4:29 pm
Мнения: 507
Местоположение: София
Skype: ivodanov
Автомобил: Outback 3.6R B14
Телефон: 0899907501
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз съм му доволен клиент, благодаря и на Pacone, че ме прати при него! :smt023
 4

Пет Дек 09, 2011 1:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Рейтинг: 161
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Любо цепи мрака! Точен, коректен и с верни диагнози! :smt023 :smt136

Пет Дек 09, 2011 2:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Рейтинг: 9
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Евгени е :good: Гарантирам, лично аз относно разни жичкаджийски проблеми ходя при него. Тел. 0897 945 181. Смени ми пеперудата(чистачки, аварийни, фарове), сложи ми централно и отстрани един "неразрешим" проблем по токовете на колата.

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Пет Мар 09, 2012 2:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
subaru prodrive написа:
За Варна,,Субару Варна сервиз и този
http://midavto.com/diagnostic.php :smt023


Карам автоматик и в този сервиз ми смениха маслото в скоростната кутия и диференциалите. На скоростната кутия сменят с машина и промиват преди да сложат новото масло. Само малко се сърдят ако си занесеш маслото а не го купиш от тях.

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Сря Апр 18, 2012 10:15 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нека и аз да кажа една добра дума за Любо,той ми беше препоръчан от колегата pradabg.Вчера така да се каже го севтосах :D ,след първоначалния оглед на автомобила ми още преди да го купя,пак по препоръка на pradabg.Искам да ви кажа следното,бях с жена ми,която да не повярва човек е супер критична :D ,щом и тя го хареса-смятайте за какво говорим.Пича не само е любезен,грамотен,възпитан,усмихнат,а и наистина си разбира от работата,пък и мога да кажа че ми взе направо смешна цена на фона на това което е направил,По горе му има координатите,но ако някой все пак не е разбрал,нека пита отново :)))))))))))

Нед Апр 22, 2012 10:24 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 11:02 am
Мнения: 4
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз съм с чудесни впечатления от Любо.

Наскоро купих кола от чужбина. Преди покупката имах някои колебания за избора и Любо на два пъти ме консултира по телефона , без изобщо да се познаваме - a взех координати и добри отзиви само от този форум ! Вече съм му клиент - получих безупречно обслужване - от предварителната уговорка, до изпълнението и цената - всичко е перфектно :good:

Благодаря и на колегите във форума и на Любо :-) Дай Боже да има повече коректни хора като вас !

Чет Май 17, 2012 8:30 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 7:20 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Рейтинг: 223
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз също съм доволен от Любо.Работи много добре,коректен и точен.Дай боже повече хора да са като него.

Чет Май 17, 2012 9:48 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Дек 23, 2011 12:12 pm
Мнения: 190
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 Limited,2010
Телефон: 0898316497
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз искам да кажа няколко добри думи за Любака. Бях при него за нелек ремонт - смяна на гарнитури на главите - много човечен и точен ПИЧ. ОСвен това работи с Мимо 13
Мисля там да обслужвам и занапред моето СУБИ

Чет Май 31, 2012 4:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 12, 2012 2:22 pm
Мнения: 148
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Forester SH 2.0 MT
Рейтинг: 60
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С двете ръце за Владо Витанов 0888 346 376 като стане въпрос за неща по ел. инсталацията.
http://www.bgmaps.com/link/B5BD2FF49B55 ... 10D016F2FD
Жълта триетажна сграда, срещу "Търговска Лига". Отбивката е в дясно като се идва от "Симеоновско шосе" по "Г.М. Димитров" по посока КАТ.

Ходил съм със Ситроени, със на жената Опелчето, и т.н.
Ще дам пример за Корсата последния път - не светеше единия мигач, а крушката беше добре.. Рови, гледа, лепи цокъла със смола.. оправи го, взе 5 (!!!) лева ... Имал съм казуси по ел. системата дето са минавали безуспешно през няколко майстора, а той се е справял.
Последно - гледам, че е писал на сервиза си и ремонти по окачване, силови агрегати и т.н. - за тях не мога да коментирам, никога не съм го ползвал за нещо различно от жичкаджийски истории..

Пет Юни 08, 2012 10:24 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2012 8:02 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
Автомобил: Outback H6 2008
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
аз искам да препоръчам един сервиз за газови уредби. Там си поставих газовата на предишната ми кола и преди седмица ми сложиха газ и на субаруто. Момчетата работят много професионално. Не усещам колата да се държи различно, когато е на газ. Четох, че колеги се оплакват, когато са на газ при рязко ускоряване колата минавала на бензин. Аз опитвах всякакви ситуации включително и с включен power бутон и колата си ускорява така добре както и когато е на бензин.

За контакти с момчетата от сервиза:
тел.: +359 898490902 Веско, кв. Люлин 7, ул. Орион 84.

Поздрави
Захари

Съб Юни 09, 2012 10:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: marian_de и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор