Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Във връзка с една тема за стругар или фрезист да похваля "Алекс СНС".
Фирмата се намира в Тополи, Варненско. ремонтират турбини, шлайфат глави, и изработват всички детайли, които искате. Точни са и работят доста добре.
За връзка с тях на телефон 087/ 896-1166.

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Вто Ное 20, 2012 9:10 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 6:08 pm
Мнения: 338
Местоположение: Гр.Плевен
Автомобил: Субару ХВ, Витара,Мерцедес Виано
Телефон: 0898528707
Рейтинг: 5
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Едвам стигнах до София с доливане на вода и обезвъздушаване преди всеки тунел на Витиня.Мислех,че всеки момент ще се окоти :facepalm: #-o Вкарахме я в бокса при Любо,свали й Мишо сърчицето и прецизно,бавно,както всеки би искал оперираха ангренажа и главите =D> Браво,с такова спокойствие и търпение не съм виждал на друго място да се работи-това е признака на качеството :good: Имах един дръглив еспейс,който повече ходеше по сервизи отколкото до бензиностанцията,та там ме претупваха разни некадърници,вземе ти за 10 мин работа една стоянка,и след два дни пак търсиш майстор,защото и той не знае каво е направил/грешна диагноза/ :giggle: Прибрах се в сряда със Субаруто- машинката мърка като ангорче на цицка ROFL Благодарско на Любо,Мишо и екип :bow: :good: :beer: =D>

Пет Ное 23, 2012 8:29 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 22, 2012 11:24 am
Мнения: 35
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0XT 03'
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
Ще купувам Субару Форестер 99, но за съжеление не съм толкова в час с колите. В смисъл, че не съм способен да проверя всичко по колта, защото се изискват знания и опит, които аз определено нямам. Идеята ми е дали при този Любо мога да закарам колата, която искам да купя и да я прегледа изцяло? Естествено срещу заплащане. Виждам, че доста хора ползвали услугите му са доволни и може да му се има вяра.
Благодаря! :beer:

Съб Ное 24, 2012 7:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Голям + за Любо.
точен ясен и казва нещата както са - а водих просто кола за оглед при него.

nikos - определено са точни и коректни хората. :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Пон Ное 26, 2012 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 1:35 pm
Мнения: 4
Местоположение: Силистра
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз също съм много доволен от отношението на Любо и сервиза. Благодарение на момчетата вчера баща ми стана собственик на Субару Аутбек. Съжалявам само, че са ми много далеч и няма как да се възползвам от техните услуги във времето. Желая им успех и повече доволни клиенти като мен. :bow:
Благодарности на Любо и Пламен Pacone 4x4!!!

Сря Ное 28, 2012 2:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 4:40 pm
Мнения: 654
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6
Телефон: 0898612194
Рейтинг: 194
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И от мен благодарности на Любо и Пламен!!! :bow: Определено при нужда пак бих отишъл при тях... :good:

Сря Дек 05, 2012 7:43 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 28, 2012 11:26 pm
Мнения: 64
Автомобил: subaru,legacy 2.5
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
и аз вдигам ръка за Любо,днес бях там и след като си поигра да намери проблема ми се надявам на следващото ходене всичко със субарцето да се нагласи

Сря Дек 12, 2012 1:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 11, 2012 5:45 pm
Мнения: 24
Автомобил: Impreza STI MY 2004
Рейтинг: 7
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Преди малко си взех колата от сервиза на сти.бг :good: , шефа на сервиза Вальо , работи и в неделя само и само да мога да пътувам днес . Правил съм скорости при тях а сега и ремонт на двигателя :) много съм доволен , най - вече от отношението
 7

Нед Дек 16, 2012 1:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 6:27 am
Мнения: 131
Местоположение: софия
Автомобил: LEGACY 2.5 99 AT, OUTBACK H6 08
Рейтинг: 19
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не с две ръце за Любо и неговия екип, а с две ръце и два крака. :bow:
Имат опит, рутина и добро отношение.

Сря Дек 19, 2012 6:37 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 02, 2013 9:56 pm
Мнения: 34
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
А нещо около Плевен?

_________________
И колите като жените всички са хубави, докато не ги съблечеш!

Вто Яну 08, 2013 10:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Апр 10, 2012 1:55 pm
Мнения: 14
Skype: markovitch2
Автомобил: Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Рециклирах преден въздушен амортисьор (на легаси 12.99) при Владо - фирма "ВАБОНТИ" София - http://vabonti-airmatic.com/; с малко думи се разбрахме по телефона; получих готов амортисьор по куриер; монтирах го и вече карам една седмица с него, всичко изглежда много добре. Цената е съвсем резонна - 300 лв на бр; с подмяна на гумените уплътнения; така че - препоръчвам! Има и други колеги, които са минали по същия път, засега няма оплаквания (а някои са вече на близо година); като покараме още ще има и нов ъпдейт относно издържливостта след рециклиране! :)

Чет Яну 24, 2013 9:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Markovitch написа:
Рециклирах преден въздушен амортисьор (на легаси 12.99) при Владо - фирма "ВАБОНТИ" София - http://vabonti-airmatic.com/; с малко думи се разбрахме по телефона; получих готов амортисьор по куриер; монтирах го и вече карам една седмица с него, всичко изглежда много добре. Цената е съвсем резонна - 300 лв на бр; с подмяна на гумените уплътнения; така че - препоръчвам! Има и други колеги, които са минали по същия път, засега няма оплаквания (а някои са вече на близо година); като покараме още ще има и нов ъпдейт относно издържливостта след рециклиране! :)

Потвърждавам - колегата работи грамотно и с гаранция :good:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Пон Яну 28, 2013 2:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Мнения: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Бих искал да изкажа своите положителни впечатления от сервиза на Митака и най-вече от Краси, който е обслужвал и работил по колата ми там. От няколко месеца си поддържам колата там и съм много доволен. Това което ми направи особено голямо положително впечатление беше не новата сграда, атмосферата, обслужването при смяната на консумативи, връзването на лафче (неща, които също са приятни, но не са решаващо мерило за мен), а конкретно как протече процесът на диагностика и отстраняване на един малък, но трудно установим проблем, който имаше колата ми. След първоначалната диагностика се предполагаше, че е сонда и най-лесният подход щеше да е да се закупи директно, за да се отстрани проблема. Вместо това обаче през цялото време Краси се стремеше да ми спести пари и един разход да не се извършва, чак докато не е 100% сигурно, че е необходим. Всяко нещо се извършваше много внимателно и препроверяваше. Тук е моментът да спомена, че колегата votolom ми услужи да тестваме с неговата сонда и по този начин открихме, че това не е проблема и спестих стотици левове, за което много му благодаря. След това процесът на диагностика продължи, в който дори колегата bad_dog (на когото също благодаря) се включи за допълнително потвърждение на новата диагноза на Краси и вече с помощта на всички тях проблемът беше отстранен без да бъдат похарчени никакви излишни средства.
Благодаря още веднъж на колегите, които се включиха, както и на главния механик! :good:

Пет Фев 08, 2013 7:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:07 pm
Мнения: 628
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Opel Frontera V6
Рейтинг: 41
От звездите одобрен
Отговори с цитат
А какъв беше проблема?

Съб Фев 09, 2013 11:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Магазин "Гладиатор"-Пловдив с уеб сайт http://offroad24.bg/ ми доставиха DBA предни и задни дискове и накладки. След голяма борба от тяхна страна ми доставиха за около седмица всичко. :good: :good: :good:
Благодарности и на Миро Сервиз Варна за непрекъснатото добро отношение и качествена работа. :good: :good: :good:

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Съб Фев 09, 2013 7:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 14, 2012 10:42 pm
Мнения: 97
Автомобил: STI
Рейтинг: 38
От звездите одобрен
Отговори с цитат
bobeck написа:
А какъв беше проблема?


На свободен ход електрониката правеше корекции.

Съб Фев 09, 2013 11:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 17, 2008 12:12 pm
Мнения: 84
Местоположение: Sofia/Kozloduy
Автомобил: Subaru Outback 2,5i AWD
Телефон: 0888 433 742
Рейтинг: 1
Нов фен
Отговори с цитат
Бих искал да изкажа своите положителни впечатления и от новия сервиз на Митака и най-вече от Митака, Венци и Ваньо които са обслужвали и работили по колата ми там. От 2-3г. си поддържам колата при Митака и съм доволен.
Outback 2,5 i AWD вече като разбере, че ще влезе в сервиза и се оправя, а конкретно - автоматика. ROFL След първоначалната диагностика се предполагаше, че е турбината, но колата не даде никакви признаци за каквато и да била повреда. Всяко нещо се препроверяваше. Така си и остана за сега - само с диагностика. :respect:

_________________
SUBARU Legacy 2.0GL-BF5
SUBARU Outback 2.5i AWD

Нед Фев 17, 2013 2:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 11:57 am
Мнения: 22
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз искам да кажа няколко добри думи за STI не само защото си купих колата от там но наистина си разбират от работата а и отношинието е супер-да с двете ръце :good:

Чет Фев 28, 2013 8:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
А аз искам да да си кажа хвалебствията към нов субару сервиз във варна ,както колегата дедмен е казал при Миро.изключително внимателно и коректно отношение към клиента.респект Миро.само доволни и щастливи клиенти.

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Чет Фев 28, 2013 9:32 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Май 22, 2013 3:29 pm
Мнения: 61
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2016
Рейтинг: -19
Кофти...
Отговори с цитат
+1 доволен от Любо и Пламен
До момента - подробен оглед преди покупка , Любо дигна палец и каза купувай :good:
Смяна на гарнитури капаци , свещи и биалетка до момента
Предстои ми посещение за О пръстник на маслоохладителя , ремонт на ролки , хидравлична помпа
Дидо от М комплект и той е вече там по последни данни така че ще махаме и катализатори

Чет Май 23, 2013 8:13 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор