Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:48 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща
 Бял списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ванката е цар на джантите, отделно че е добър събеседник.
Добър гумаджия на прилични цени, но винаги има трафик, та трябва предварително обаждане.

Сря Ное 30, 2016 10:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 26, 2016 2:52 pm
Мнения: 5
Местоположение: Хасково
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и от Хасково! На излизане от града в посока Кърджали от кръговото в ляво има един сервиз в който работят две момчета към които имам много добри впечатления лично аз и мои приятели. Занимават се основно с Субарута,слагат газови уредби,занимават се и по ходова част двигател общо взето с всичко по Субару. Безкрайни благодарности към тях,защото са кът добрите майстори в нашия град и околноста. :good: :bow: :bow:

Пон Дек 05, 2016 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 06, 2016 9:36 am
Мнения: 1
Автомобил: Suabru Legacy/Outback
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Този магазин в София на Симеон и Ботев още ли съществува?

Пет Дек 09, 2016 10:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Ванката е цар на джантите, отделно че е добър събеседник.
Добър гумаджия на прилични цени, но винаги има трафик, та трябва предварително обаждане.


Стани, откакто ме свърза с него при друг не ходя. Не знам какво направи, но тресенето изчезна от последното му поставяне на зимните гуми на Форко.


Поздрави

Пет Дек 09, 2016 3:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 07, 2015 11:24 pm
Мнения: 132
Местоположение: Перник
Автомобил: Subaru Impreza 2.0R 150hp 2007
Телефон: 0878137942
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
+ 1 глас за Любо сервиз Люлин ... За пореден път се убедих !!!

_________________
За всеки влак си има пътници !!! ... Само моя е товарен обаче !

Пет Дек 09, 2016 4:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Може и да греша, но ми се струва че масата гумаджии не си калибрират машините достатъчно честно и съответно баланса им не е точен. Всяка машина има толеранс на грешка, който прикрива известно отклонение от точната 0.
Като се натрупа този толеранс ( примерно 5% ) със зле калибрирана машина, ето как става калпав баланс.

Като гледам как работи Иван, Петкан и т.н. където съм ходил - не виждам особена разлика, нито специфичен подход, който да обяснява подобни аномалии...

Има тук един спец гумаджия, който може би знае, така че ако се включи ще ни осветли кое как става и защо.

Пет Дек 09, 2016 4:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не съм гумаджия,и да, и аз съм останал със същите впечатления. Не само гумаджиите, но и стендовете по ходова част. Момчетата, като видят Субару и се стараят, но техниката като не е калибрирана всичко отива на майната си. Шефовете са счетоводители и държавата е България. Обмислям за подемник и гумаджийско оборудване от известно време,че само се изнервям със сервизи, ама пусти левове -къде по-напред.

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

Пет Дек 09, 2016 10:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2016 4:03 pm
Мнения: 13
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy
Телефон: 08873641164
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
images/smilies/eusa_clap.gif
Ремонтирам си Субаруто при Любо в Люлин-много съм доволен.Много технически грамотно и коректно момче

Нед Дек 11, 2016 8:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 01, 2017 7:05 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, от скоро съм собственик на марката, интересува ме къде в Бургас и региона мога да разчитам на свестен сервиз? Благодаря ви!

Вто Яну 03, 2017 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Яну 06, 2013 11:11 pm
Мнения: 656
Местоположение: София
Автомобил: WRX 2001
Рейтинг: 454
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Andoncki написа:
Здравейте, от скоро съм собственик на марката, интересува ме къде в Бургас и региона мога да разчитам на свестен сервиз? Благодаря ви!



По-добре потърси във Варна. :D

Вто Яну 03, 2017 8:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 10:01 pm
Мнения: 239
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2.5 2001г, OUTBACK 3.0 2002
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
DК performance - Дани, много съм довелен, много бързо и качествено работи. Адреса който му е даден в сервизите е стар и не е актуален.

_________________
stay hungry, stay foolish

Пет Яну 13, 2017 12:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
thebrainless написа:
DК performance - Дани, много съм довелен, много бързо и качествено работи. Адреса който му е даден в сервизите е стар и не е актуален.


Ами дай новият, де...? ;)

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Пет Яну 13, 2017 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 10:01 pm
Мнения: 239
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2.5 2001г, OUTBACK 3.0 2002
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
https://www.google.bg/maps/place/DKPerf ... 23.2830816

Оправили са го, до преди седмица беше стария, всичко е ок значи :)

_________________
stay hungry, stay foolish

Пет Яну 13, 2017 2:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 08, 2017 12:19 pm
Мнения: 102
Skype: cooliovato
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
+1 глас за Субаруланд. Определено това е моя сервиз и техници! :beer:

Чет Фев 02, 2017 8:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ДА сложа и аз пореден + за СубаруЛанд ( http://subaruland.services/za-nac.html )
Имат много предимства и знания за Субару

това е един от малкото сервизи е които е са възможни слендите неща :

*Да платиш с Карта ( или пък по банка) - едни от най големите сервизи това е невъзможно ( Дунев)
Издраването на документи, касови бележки и фактури не е прецедент а практика.

да бъдеш върнат от механик въпреки че искаш да смениш правиш нещо порави липсата от нужда.
( на друга кола не субару казаха да направя поне 3000км преди да сменям маслото )

да спасят положението със закъсал автомобил отивайки да вземат част на момента.

Не са идеални и имат да доизчистят някой неща с организацията и записванията понякога , но вървят по ПРАВИЛНИЯТ път по който трябва да работи един истински сервиз.
 15

Пет Мар 17, 2017 11:45 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да дам моето мнение за STi на Ломско шосе:

Това ми е второто посещение там...

Уговорен преглед с ден и час, работа по колата, параметри на времетраенето
, комуникация и т.н - всичко на 100% изпълнено, че ,,даже,, и фактура дават...! :good:
Ако не беше само картината в двора, бих си помислил, че съм на запад... :giggle:

След ден пак се появи проблем със затварянето на лявата задна врата, която беше вече със заменен механизъм от STi...
Писах смс на г-н Стоичков, на дргугият ден минах следобяд-след 45 минути всичко беше поправено, без забележки и т.н. Много ми хареса това отношение, без циганене, любезни, и говорене в прав текст за нещата!

Препоръчвам ги на всички!

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Пет Апр 21, 2017 11:18 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 9:11 am
Мнения: 459
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 GX 00`
Телефон: 0878934770
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Mitaka FU написа:
Да дам моето мнение за STi на Ломско шосе:

Това ми е второто посещение там...

Уговорен преглед с ден и час, работа по колата, параметри на времетраенето
, комуникация и т.н - всичко на 100% изпълнено, че ,,даже,, и фактура дават...! :good:
Ако не беше само картината в двора, бих си помислил, че съм на запад... :giggle:

След ден пак се появи проблем със затварянето на лявата задна врата, която беше вече със заменен механизъм от STi...
Писах смс на г-н Стоичков, на дргугият ден минах следобяд-след 45 минути всичко беше поправено, без забележки и т.н. Много ми хареса това отношение, без циганене, любезни, и говорене в прав текст за нещата!

Препоръчвам ги на всички!


Валето е пич! До сега все там съм си оправял колата. И никога не съм имал забележки към ремонта. Да не казвам и колко пъти съм го ползвал за "жокер" при дребни ремонти и огледи на автомобили с приятели. Препоръчвам ги винаги ;) :idea:

Пет Апр 21, 2017 12:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2010 7:22 pm
Мнения: 410
Местоположение: София
Автомобил: SUBARU outback AWD 2,5 2010
Телефон: 0888 609 755
Рейтинг: 39
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Днес беше поредното посещение в сервиз за да си вкарам колицата в желаното от мен състояние за втори път посешавам сервиз Божилов-ауто и за втори път бях приятно изненадан с цените на обслужване и части (читави и то ). Общата сума на ремонта с части , труд и ДДС е 437.00лв..


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Апр 26, 2017 8:56 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 9:43 pm
Мнения: 282
Рейтинг: 75
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Днес ходих за смяна на накладки в сервиза на KIA - Велико Търново. Добро отношение, разбират си от работа. Лафихме си с майстора докато ги сменя. :)
75лв беше труда.

Сря Апр 26, 2017 9:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 28, 2017 10:51 pm
Мнения: 112
Местоположение: София
Skype: forestvibration
Автомобил: Forester '99 125
Телефон: 0885580786
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Отдавна трябваше да пиша и тук :)

Локация - София, Любо сервиз - Люлин

Dido's garage (Дидо - Гущера :) ) - На скоро бях при него за демонтаж на катализатори и монтаж на резонатори, а днес бях и за монтаж на подкартерна алуминиева защита и от двете съм много, много доволен. А и като наблюдавах начина му на работа... Човека просто си разбира, личи си опита и хич не се мотае, не се занимава с глупости, не ти налива акъл, а просто действа!!! За първото не знам, ама за монтажа на защитата си имаше особености при мен от удар в камък, деформации и т.н., повечето биха ми казали да си търся нова планка от долу и болтове, но без да се обяснява много хвана и я оправи! Да е жив и здрав!!!

В това число да похваля и Любо. През последната една година, работеше по първото ми Subaru Legacy 1992, всичко беше абсолютно точно. Отношение, коректност, цени, части, работа... Също така и нещо, което ми направи огромно впечатление... Никога не ми е взимал пари за диагностика!!! От три месеца вече работи по второто Subaru Forester 1999, абсолютно без забележки от ремонтите до сега и въпреки, че виждам, че са претоварени с работа, ми е отделял и време по телефон да ми обяснява, какво да правя докато седя на светофар в Пловдив с потънал съединител...

Като цяло готина банда се е заформила там, единствено ми е малко кофти за Иван, защото усещам, че му идва в повече стреса...

Да сте живи и здрави!!!

Пет Апр 28, 2017 3:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: peshaka11 и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор