Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Черен списък на online магазините ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 10:14 am
Мнения: 1880
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0
Рейтинг: 119
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Публикувам адрес на online магазин с които съм имал проблем, ще се радвам и Вие колеги да споделите малко черен опит:
1.http://www.camerabox.co.uk
Върнах си парите ама загуба на време и около 30 лв банкови такси загуба :twisted: :evil: :twisted:

Правило номер едно - Винаги плащайте чрез PayPal, и подавайте жалба не по-късно от една-две седмици след проблем, като липса на комуникация или други.

_________________
FSG - Alexander doesn't tested, but Yco did it!
Нека вън да веят бури, ...а ний до дъбовото бури!

Чет Окт 28, 2010 8:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Рейтинг: 136
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Е хубава работа сега?! Как тъй :"...ще се радвам и Вие колеги да споделите малко черен опит..."?! [-X #-o :^o :shock: :evil:

Чет Окт 28, 2010 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
gorogoro написа:
Е хубава работа сега?! Как тъй :"...ще се радвам и Вие колеги да споделите малко черен опит..."?! [-X #-o :^o :shock: :evil:

Аз пък не разбирам идеята да очерниш някой без да опишеш конкретната случка по-подробно... [-X

Не че ми пука за сайта, ама всички сме чували приказката за сестрата дето бил ку.ва, а въобще нямало сестра.

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Чет Окт 28, 2010 9:39 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз имах доста проблеми с един англичанин, от който купих фалшива флашка. При това дойде отворена - той я е тествал и пуснал за продажба.
Основният проблем е, че за да ти върнат парите трябва да върнеш стоката, а пращането обратно беше почти колкото цената и - около 50-60 лв. Тогава аз защитих тезата, че не мога да разпространявам фалшификати и че трябва да бъде унищожена, а не пратена обратно. Исках и получих съдействие от Кингстън, на база на което от ПейПал се задвижиха. Това отне около два месеца и 10ина писма, но просто се бях заял, че няма да стане на неговото. Сега ми седи на стената до мен за урок - прибързано действах и без да проуча цените поръчах нещо, което изобщо липсва като модел...

Та - Купуваме нещо, идва счупено, дефектно и т.н. - какви са опциите да се върне обратно евтино?

Чет Окт 28, 2010 9:40 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 10:14 am
Мнения: 1880
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0
Рейтинг: 119
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
gorogoro написа:
Е хубава работа сега?! Как тъй :"...ще се радвам и Вие колеги да споделите малко черен опит..."?! [-X #-o :^o :shock: :evil:


Да уточня, ще се радвам да очрним бизнеса на тези, които заслужават.

искате доказателство:

Hello Mr................,

We have concluded our investigation into your claim.


Seller's Name: Camerabox Limited
Seller's Email: [email protected]
Seller's Transaction ID: ........................

Transaction Date: Sep ..................
Transaction Amount: -1,200.97 GBP
Invoice ID: camerabox-.......................
Your Transaction ID: .......................
Case Number: ...................

Buyer's Transaction ID: ..................................



You have received a refund via PayPal in the amount of 1,200.97 GBP.



Sincerely,

Protection Services Department

[email protected]

Това достатъчно ли е? :-D

И отговора от глупаците:

Hello from Camerabox

This is a confirmation that your refund for Order No. ,,,,,,,,,,,,,,, has been processed. Thank you and we hope to see you back in the very near future :lol:

_________________
FSG - Alexander doesn't tested, but Yco did it!
Нека вън да веят бури, ...а ний до дъбовото бури!

Чет Окт 28, 2010 10:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 6:08 pm
Мнения: 1159
Местоположение: София
Автомобил: с EWG
Рейтинг: 379
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много ми е интересно как ви доставят нещата, които поръчвате ? На мен ми откраднаха един Гармин gps за около 400 $ и въпреки застраховката продавачът не направи нищо, а междувременно изтече и срока за оплакване в ebay. Доставката беше с USPS(съответно нашите пощи), но питах момчета от известните куриерски фирми и споделиха, че и при тях имат много случаи на откраднати пратки с електроника.
От тогава съм поръчвал много неща, включително 2.5 метра пакет, 40 кг, но само през посредник или ми ги носят приятели и колеги.
Емблеми, крушки и дрехи са ми идвали директно без проблем :)

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigdinch.mobile

Съб Окт 30, 2010 11:54 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:37 pm
Мнения: 1016
Местоположение: Gotham City
Автомобил: Impreza1.6, Legacy2.2, Forester2.0
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
pafka написа:
Много ми е интересно как ви доставят нещата, които поръчвате ? На мен ми откраднаха един Гармин gps за около 400 $ и въпреки застраховката продавачът не направи нищо, а междувременно изтече и срока за оплакване в ebay. Доставката беше с USPS(съответно нашите пощи), но питах момчета от известните куриерски фирми и споделиха, че и при тях имат много случаи на откраднати пратки с електроника.
От тогава съм поръчвал много неща, включително 2.5 метра пакет, 40 кг, но само през посредник или ми ги носят приятели и колеги.
Емблеми, крушки и дрехи са ми идвали директно без проблем :)

Избягвай USPS.... [-X

Нед Окт 31, 2010 11:01 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор