Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:25 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 www.sti.bg - магазини, автосервизи, автоморга 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 2:00 pm
Мнения: 858
Рейтинг: 239
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
STi.bg написа:
Не си извинен


Защо аз да съм в грешка. Явно данните на сайта са ви грешни, което значи че пак ЛЪЖЕТЕ. Аз само цитирам.

Как беше - аааа, сетих се - Калин ИСТИНАТА!

_________________
Beam me up, Scotty

Сря Ное 02, 2011 11:46 am
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Искаш ли да извикам собственика и на Легасито за да му видиш километража или да ти изпратя данни на лични за да отидеш на място да го погледнеш ако е важно за теб???Сивата трябва да дойдеш да и подадеш ток и да си принтнеш нещата за да сравниш километражите.Му другото ти защо мислиш,è не съм крил регистрационни номера???Нали се сещаш,è не само ти можеш да си извадиш справка,не сме скрили нищо

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Ное 02, 2011 11:47 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Обясних,че момчето което прави сайта е в затруднено положение.....
Давай нататък.....,че днес съм си отделил ден за теб специално....

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Ное 02, 2011 11:48 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 2:00 pm
Мнения: 858
Рейтинг: 239
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
STi.bg написа:
Обясних,че момчето което прави сайта е в затруднено положение.....
Давай нататък.....,че днес съм си отделил ден за теб специално....


Трогнат съм от вниманието и благодаря. За съжаление аз няма да мога да ти отделя толкова време. Даже ти отделих повече отколкото заслужаваш. Мисля, че хората които четат вече имат достатъчно информация, за да си направят преценката.

П.П. Пожелавам на момчето, което ти е правило сайта да си стъпи на краката по-скоро, защото се е справило доста добре!

_________________
Beam me up, Scotty

Сря Ное 02, 2011 11:54 am
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Мерси,хората сами ще преценят,но не когато седят пред компютъра и четат "самовлюбените текстове" в саита или форума,ами когато доидат и се запознаят с нас,което те съветвам да направиш и ти.Ела да се запознаем,да поговорим,кое,защо как...така бихме могли да постигнем някакво адекватно мнение кои е бад_дог и кои СТи,така бихме спестили на хората това,което изляхме тук и да направим форума по приятен,без лични нападки и откровения.Дал съм ти моите телефони,знаеш къде се намираме,ела заповядай,виж..нека изпием по кафе,нека поговорим.Нека бъдем хора...

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...
 3

Сря Ное 02, 2011 12:01 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Think. Feel. Drive.

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:36 pm
Мнения: 1844
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Временно ключ на темата до охлаждане на страстите, моля другите мнения - положителни или отрицателни в съответната тема:

viewtopic.php?f=10&t=67&start=20
viewtopic.php?f=10&t=66&start=120

_________________
If in doubt, FLAT OUT!

Сря Ное 02, 2011 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор