Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:49 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 www.sti.bg - чип тунинг (Дискусия) 
Автор Съобщение
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Отговори с цитат
ААААААА грешка.....това за детон. филтър го знам от теб :smt129

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Вто Яну 11, 2011 9:36 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Мнения: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
К е л е ш а го сърби нещо :-D
 2

Вто Яну 11, 2011 10:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ORTIZ написа:
К е л е ш а го сърби нещо :-D


преди година и малко имах случай с едно мицубиши ево 5. трябвало ремап. от мен кабела и софта - момчето си намерило мапер. ОК. закачаме лаптопа, маперът се свързал с някакви германци - пратил му карта - по маперски спецификации. по картата всичко разбърникано наред - бустове, горивни карти, аванси - квото се сетиш станало от СТОК - бигачково. аз опитах да се дърпам - така не се прави, трябва стъпка по стъпка - маперът вика споко, знам какво правя. мапна, натоварихме се на мицубиша 5 човека да натоварим турбото и газ. аз забол поглед в иновейта дето мери горивните смеси - яки 13ки :smt129 колата заби нос и не може да откине на 1.5 бара, а преди на 1бар си вървеше на пушка. маперът се сдуха :-D махнахме всички поправки - пак не върви. накрая върнахме оригиналният софт и колата литна. момчето с мицубиша тогава каза чао на маперът и сам си мапна колата.

няма да споменавам за кой става дума - ама видни мапери под път и над път, особено в милата ни родина. на тях обикновено всичко им е ясно, и го могат преди да са опитали. тва че едно болтче не могат да завият е друга работа. мапват 700кс а тва че вървели като за 400 - не се споменава...

ама келеша е един :D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Вто Яну 11, 2011 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Мнения: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
При полжение че преди 7,8 години ми направи ВРХ-а към 370 коня мисля беше и 2-години ръчка и не счупи , при положение че мотора не беше пипнат грам какво да кажа , незнам колко стотин старта направих на всички състезания които се провеждаха по тва време без да мръдне ...... няям думи за К е л е ш а :lipseal: :smt023 :smt023 :smt140
И сега и сега ако някои някога реши да си мапва колата аз бих го препоръчал на 100% а вече които квото иска тва да си прави и мисли :waste:

Вто Яну 11, 2011 11:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 7:36 pm
Мнения: 91
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
А Орешков да не е заварчик случайно ;)

Сря Яну 12, 2011 3:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Мнения: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
zpenevich написа:
А Орешков да не е заварчик случайно ;)

Сравнение с Келеша е назад :D ти като искаш иди при него ;)

Сря Яну 12, 2011 6:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
да, тони келеша е единственият мапер в бг, който може да изтавани железата и бензина, без да ги счупи. мапването е много тънък занаят. иначе има страшно много народ, с претенциите че умеят да мапват. близо до кешеша е и иво(sporttech), който сега работи в ХЕЕД 91. но той е далеч от келеша по капацитет. иво е маперът на нисанът на тодор дунев, но келеша е маперът на всичкото ДЗВЕР де що маже по родните пътища :smt129

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Яну 12, 2011 8:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Отговори с цитат
Влади,Волен,Евгени,Стоил.....за тях какво ви е мнението?????

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Яну 12, 2011 10:08 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Отговори с цитат
Калин Гълъбов......

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Яну 12, 2011 10:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Mи Волен и Гената ги познавам лично. Много готини момци са. но не бих ги пуснал на по-малко от метър до бигачката. нищо лично.

да направиш от класна бигачка купчина желязо е фасулска работа - просто звънни на виден мапер. да направиш от купчина желязо класна бигачка обаче е вид наука. а келеша не е просто мапер. вид учен е. аз затова с моя кола бих дал на келеша да прави каквото му скимне, но на волен и гената - само снимка...

не че са лоши момчетата, напротив, на тях може да се разчита. но знанията им са на ниво бигачка за дисковтеки.

калине, айде кажи коя видна БГ фирма ще чипосва субарата че аз вече се сетих, ама за протокола - трябва име на виден мапер да тръгне темата :smt129

на гената боянското ауди го приспахме с кола 100+кс и кусур по-малко. на волен 300+ зимната бигачка я разминавам като спряла със 130кс 25 годишна тойота.

а на сепарева баня миналата година аз и мицубиша сложихме на видни мапери по около 30сек на обиколка.

:-D

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Яну 12, 2011 10:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Отговори с цитат
Споменал съм още 2ма...3ма....тия двамата ги разсипа....незная дали влизат по форуми за да четат,но предполагам биха се защитили с някое оръжие.......ами за другите 3ма....споменах и тях защото тях познавам а и имам пряк поглед в/у няколко проекта вкл. и моя правени от тях,но нежелая да коментирам и да взимам отношение.

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Яну 12, 2011 10:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 1:55 pm
Мнения: 843
Местоположение: Шумен
Автомобил: 2008 Tribeca 3.6
Рейтинг: 186
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тая тема я прочетох и разбрах само едно...в нея става дума за някакво надпреварване кой- кой е и кой е по-добър и кой по-голям специалист :)

Сря Яну 12, 2011 10:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Мнения: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ти като гледам си в Шумен а Варна е близо там е КЕЛЕША ;) само че вземи СТИ и тогава отиваи :-D
Не става дума за надпревара а става дума народа да се отвори къде да си прави колите :idea: Много хора правчт коли някои по профисионално някои по народно му ;) Келеша прави това всеки ден и прави коли от всякакъв тип в смисъл говоря за коли чийто компютри са им техните :!: а не електроники за бегачки Мотеци ...... и т.н
така че всеки да си прави сметката кой иска да му прави колата :waste: например на мен ми прави коли от 2002 и е бил до момента перфектен без грешка :smt136

Сря Яну 12, 2011 11:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
miroslavmark написа:
Тая тема я прочетох и разбрах само едно...в нея става дума за някакво надпреварване кой- кой е и кой е по-добър и кой по-голям специалист :)


нещо подобно. но с чип :smt129

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Яну 12, 2011 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 1:55 pm
Мнения: 843
Местоположение: Шумен
Автомобил: 2008 Tribeca 3.6
Рейтинг: 186
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре, колега...много се палиш...И аз го знам келеша, виждал съм доста коли направени от него, даже и аз съм ходил на дино при него...разбира му доста, признавам. Ама ако говорим за чип-тунинг, не мисля че с автомобили след 2009-2010 год. може да се справи...а аз знам кой може :) говорим само за чип...

Сря Яну 12, 2011 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 1:55 pm
Мнения: 843
Местоположение: Шумен
Автомобил: 2008 Tribeca 3.6
Рейтинг: 186
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
agent dust написа:
miroslavmark написа:
Тая тема я прочетох и разбрах само едно...в нея става дума за някакво надпреварване кой- кой е и кой е по-добър и кой по-голям специалист :)


нещо подобно. но с чип :smt129

:smt023

Сря Яну 12, 2011 11:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Мнения: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
STi.bg написа:
тия двамата ги разсипа....


не съм ги разсипал. те са готини момчета. всеки в БГ, който се занимава с тунинг на железа заслужава респект. но с тях бих пил кафе и нищо повече, бих си поприказвал тва онова. но да пратя на ОРТИЗ бигачката за мапване на момче, дето надува турбото преди да оправи спирачките - айде пак :smt129

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Сря Яну 12, 2011 11:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Напуснал форума

Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 12:04 am
Мнения: 120
Местоположение: София
Skype: www.STi.bg
Автомобил: Subaru Impreza Type RA,R,555
Рейтинг: -3
Кофти...
Отговори с цитат
Пак пропусна няколко човека.....агентаааа

_________________
http://www.sti.bg
The Power is never enough...

Сря Яну 12, 2011 11:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Мнения: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Рейтинг: 120
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
miroslavmark написа:
Добре, колега...много се палиш...И аз го знам келеша, виждал съм доста коли направени от него, даже и аз съм ходил на дино при него...разбира му доста, признавам. Ама ако говорим за чип-тунинг, не мисля че с автомобили след 2009-2010 год. може да се справи...а аз знам кой може :) говорим само за чип...

Хахаха не само че не се паля ами гледам ти обесня :!: а щом мислиш че неможе да се справи що не ми напишеш малко по конкретни неща от 2009 и 2010 година да проверим нещата и като знаеш кой може да ги направи според теб що не споделиш тука да обсъдим нещата ?? или ще мълчим ?

П.п и още нещо искам да знам що е чип-тунинг ?? първо от там да почнем ;)

Сря Яну 12, 2011 11:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 7:36 pm
Мнения: 91
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
agent dust написа:
да, тони келеша е единственият мапер в бг, който може да изтавани железата и бензина, без да ги счупи. мапването е много тънък занаят. иначе има страшно много народ, с претенциите че умеят да мапват. близо до кешеша е и иво(sporttech), който сега работи в ХЕЕД 91. но той е далеч от келеша по капацитет. иво е маперът на нисанът на тодор дунев, но келеша е маперът на всичкото ДЗВЕР де що маже по родните пътища :smt129

А по трасетата мачкат коли мапнати от Орешков и не е счупил състезателен двигател а там изтаванването е факт-състезателни горива и т.н.Ево 10-ката на маршавелов,Ланча-та на даниел,Ево-то на Бох(r.i.p. :( )Боби Борисов,субару-тата на Георги Танев,Николай Паунов Ево 9,а и Опел астра 2.0 атмосферка 270hp ,която не веднъж е побеждавала Н4 на планинско и т.н.
Ауди с1 ? Какво точно според теб не може да мапне "като келеша" ? И не само това-изключително еродиран човек изчел адски много апокрифна литература.....

Сря Яну 12, 2011 11:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 98 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: peshaka11 и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор